AMC Fear the Walking Dead 1. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ayoll virsün yayılmasından nasıl yayıldığından bahsedicklerdi ama o kız virüsten nasıl etkilendi nasıl zombi oldu hiçbir detay verilmedi şuan twd formatında gidiyor insanlar zombi oluyor ama bu dizinin formatı virüsün nasıl yayıldığı bunlar nasıl zombi oluyor ama bunu vermediler ayrıca şehir ortamı kesinlikle uymuyor boş boş ormanda otursunlar izleriz yani :F:F:F
Virüsün çıkış kaynağını öğrenemeyeceğiz. Bunu unut sen.:F Sadece virüsün ilk anlarını görücez. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şimdi bitti benim de. Diziden pek umutlu değildim zaten @Tolstoyevski 'nin dediği gibi şu üvey baba klişesinden bıktık artık ya yani her kıyamet filminde olmak zorunda değil mi bu ? Zombi makyajları güzel olmamış o Calvin daha dönüşeli 5 dakika oldu o yüzündeki yaralar ne ara oluştu ? Tüm bu sıradan insanların hayatı yerine TWD 1. sezondaki Dr. Edwin Jenner'ın hayatını anlatsalardı çok daha ilgi çekici ve güzel olurdu bence.

Bunun da zombileri güzel değil be hacı düz duvara tırmanmalar filan. :D
tt0816711

Zombi bilimkurgusu olarak 10 numara bence. Gerilim olsun korku olsun mantıklı açıklama olsun, adamlar yapmıştı. Oyunculuklarına zaten söz yok. Keşke devamı çıksa. :D

Tabi hiçbiri bir 'Ada: Zombilerin Düğünü' olamaz. :A

qTRGe5R37Qwx7nAR39VxN-QaRFKMTYrcRAv5LIRDlOqt9yXa4OdW8Iy_c2AYz05-oNl_4tNM91zcL_MoEQCYzzyAuw2U_JC0klatWqXE=w300-h428-nc

8xxYGpScV4wbHeb3HfFry7NaB9wELFTh6scpkbBlV4d0H_uXDvNlfBdsIbrK1qin0lRrUaIp7WN09lEPSQIgvDBflgtBirBA1C36SsUX-b82VQtihuULripLFoszsK7xFrw-=w323-h455-nc

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
tt0816711

Zombi bilimkurgusu olarak 10 numara bence. Gerilim olsun korku olsun mantıklı açıklama olsun, adamlar yapmıştı. Oyunculuklarına zaten söz yok. Keşke devamı çıksa. :D

Tabi hiçbiri bir 'Ada: Zombilerin Düğünü' olamaz. :A

qTRGe5R37Qwx7nAR39VxN-QaRFKMTYrcRAv5LIRDlOqt9yXa4OdW8Iy_c2AYz05-oNl_4tNM91zcL_MoEQCYzzyAuw2U_JC0klatWqXE=w300-h428-nc

8xxYGpScV4wbHeb3HfFry7NaB9wELFTh6scpkbBlV4d0H_uXDvNlfBdsIbrK1qin0lRrUaIp7WN09lEPSQIgvDBflgtBirBA1C36SsUX-b82VQtihuULripLFoszsK7xFrw-=w323-h455-nc
Onda da klişe var yine ama koskoca Amerika yine 1 kişinin ağzına bakıyor falan. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ayoll ben söylemesem sen hala kadın olarak izlemeye devam edebilirdin yani oyüzden
:F:F:F
Bence Yiğit kadın zombiden bahsediyor. :D Sen yanlış anladın. :D
Kimden bahsettiğimizi anlayamadım? :F

şu yorumu yapmış naısl yanlıs anladım cnm :F:F:F

İlk 1.5 dakika zaten kadının yattığı yerden aşağı merdivenlerden inmesiyle başlıyor mübarek. :D
Ayyy yorumlarımı mı takip ediyorsun? :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1x1

Off içim sıkıldı 1 saat boyunca, bu ne yapmışlar. :( Biraz ağır eleştircem ama hak ediyor. :T:

The Walking Dead'in popüleritesinden yararlanırız her türlü izleniriz mantığıyla yapılmış özensiz bir iş olmuş.. Hayal kırıklığına uğradım oysa izlemeden önce çok umutluydum diziden.

Konudaki yorumlara katılıyorum oyuncu seçimleri hiç olmamış sadece anne ile kız iyi. Nick karakterini canlandıran adam da tam fiyaskoydu güya üzgün adama sarılıp ağlıyor, ben o sahnede güldüm böyle berbat bir oyunculuk görmedim. :F

Başlamadan önce çok heyecanlı olacak TWD'den daha aksiyonlu olacak dedikleri dizi bu muydu yani, gelecek hafta da izlerim ilk bölüm gibi olursa bırakırım bu dizi insanı The Walking Dead'den soğutur.

Puanım: 5/10, normalde 2'dir hakkı da ilk bölüm diye yüksek verdim. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.Bölüm iyi olacak bence bu kadar umutsuz olmayın. :X

@Titanium ikimiz beğenmişiz konuda sadece. :F Birde annem beğendi diziyi belki beni geçiştirmek içinde demiş olabilir ama zannetmiyorum. :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

Sıkıcı diyen arkadaşlar Rectify ve Masters of Sex izleseler hayattan soğurlar. Yeni yeni oturacak dizi ve karakterler arkadaşım ne bu acele? Benim izlediğim diğer sıkıcı dizilerin yanında bu baya heyecanlı, en azından merak unsuru yaratıyor.

Karakterlere gelince de özellikle uyuşturucu bağımlısı genç iyi oynamış hafif deli falan. Birde eleman aşırı miktarda Johnny Depp'e benziyor. Annesi ve üvey babasının bir numarasını göremedim ( o şaşkınlık ifadesini, korkuyu, merak duygusunu) biraz kendilerini göstermeleri lazım.

Çoğu sahne de kuş vardı birkaç kez yakın çekimde girdiler kesin kuşlar yayıyor virüsü. Bir deney için virüste üretmiş olabilirler tabii.

Sonda çocuğu öldürmeye çalışıp öldüremediler bir türlü, gösterdikleri tepki çok saçmaydı.

Bu çocuğa da kimse inanmadı pc'ye kafa atacaktım az daha.

CNNHvI6U8AAUNtu.jpg
8/10

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ilk 4 dksine baktım ne taş zombiler varmış :love1:
İzlerim ben :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1

Sıkıcı diyen arkadaşlar Rectify ve Masters of Sex izleseler hayattan soğurlar. Yeni yeni oturacak dizi ve karakterler arkadaşım ne bu acele? Benim izlediğim diğer sıkıcı dizilerin yanında bu baya heyecanlı, en azından merak unsuru yaratıyor.

Karakterlere gelince de özellikle uyuşturucu bağımlısı genç iyi oynamış hafif deli falan. Birde eleman aşırı miktarda Johnny Depp'e benziyor. Annesi ve üvey babasının bir numarasını göremedim ( o şaşkınlık ifadesini, korkuyu, merak duygusunu) biraz kendilerini göstermeleri lazım.

Çoğu sahne de kuş vardı birkaç kez yakın çekimde girdiler kesin kuşlar yayıyor virüsü. Bir deney için virüste üretmiş olabilirler tabii.

Sonda çocuğu öldürmeye çalışıp öldüremediler bir türlü, gösterdikleri tepki çok saçmaydı.

Bu çocuğa da kimse inanmadı pc'ye kafa atacaktım az daha.

CNNHvI6U8AAUNtu.jpg
8/10

Abi öncelikle destek olduğun için çok teşekkürler. :D Bence de ne bu acele? Ama arkadaşlara da hak veriyorum büyük bekletin vardı onlarda haklılar.
Ama ilk bölümün kötü olduğunu düşünmüyorum. :)

Son olarak güzel bir tespit yapmışsın ama ne çizgi romanda nede The Walking Dead'de virüsün çıkış kaynağı söylenmedi nedeni bilinmiyor.

Kuşlar, Kargalar benim dikkatimi çekmedi bu dizide ama The Walking Dead'de başlarken kuşlar vardı baya. :D
MyDWBQ.jpg

Ql2Wz3.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Abi öncelikle destek olduğun için çok teşekkürler. :D Bence de ne bu acele? Ama arkadaşlara da hak veriyorum büyük bekletin vardı onlarda haklılar.
Ama ilk bölümün kötü olduğunu düşünmüyorum. :)

Son olarak güzel bir tespit yapmışsın ama ne çizgi romanda nede The Walking Dead'de virüsün çıkış kaynağı söylenmedi nedeni bilinmiyor.

Kuşlar, Kargalar benim dikkatimi çekmedi bu dizide ama The Walking Dead'de başlarken kuşlar vardı baya. :D
MyDWBQ.jpg

Ql2Wz3.jpg
The Walking Dead ile karşılaştırılmaması gerektiğini düşünüyorum. Breaking Bad ve Better Call Saul kıyaslamasından yeterince gına geldi.

Ayrıca, şu an yayınlanan dizilerin çoğunu izliyorum, Fear the Walking Dead ve Mr. Robot içlerinden en güzelleri. Daha iyisi yok ne bulup izleyeceksiniz?