Fazılet Hanım ve Kızları Hakkında Şok İddia!

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
8E930419-6EFF-40FC-A74C-B0DC3CECB467.jpeg

Bir süredir Star tvde yayınlanan ve hatrı sayılır hayran kitlesi olan dizi daha birkaç hafta öncesine kadar 5 reytinglerde gezinirken şimdilerde 3lerde takılı kaldı bildiğiniz üzere.

Çok yakın bir zamanda da kendisi hakkında final kararı verildiğini duyurmuştuk.Fanlar senaryonun gidişatından dolayı diziyi bir müddettir takip etmediklerini ve 'Rezalet, senarist nettin la!' gibi yorumlarla diziyi şiddetle kınıyorlardı.

İddiaya göre senaryonun değişmesinin sebebi Alp Navruz! Ünlü oyuncu rolünün azaltılacağını ve Hazanla Yağızın aşkının senaryoda baskın olacağını öğrenince senariste ve yapımcıya rest çekmiş! Ben ikinci adam olamam diyen Alp Navruz senaryoya çok ciddi müdahalelerde bulunmuş!

İddialar ne doğrulandı ne yalanlandı.Yalnız dizinin senaryo gidişatı iddianın doğruluğunu kanıtlar nitelikte.Ayrıca iddialar büyük ihtimalle yalanlanırdı eğer bir açıklama yapılsaydı.Çünkü bu piyasanın olayı bu! Olan şeyleri yalanlamak...

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Gerçekten rezalet hale geldi senaryo. Dizi ilk başladığı yerden çok uzakta ve çok fazla hayali bir dizi halinde. İyi ki bitiyor.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Aynen ha ah @serhatt görüyorsun dimi parlağının yaptığını :eek: diziyi finale sürüklüyoe
Ben yapımcı ve yönetmenin yerinde olsam diziden kovardım,sen kimsin ki senaryoya müdahele edeceksin,çok sinirlendim şuan,yıldızı parladı diye bi halt sanıyor kendini ukala

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ben yapımcı ve yönetmenin yerinde olsam diziden kovardım,sen kimsin ki senaryoya müdahele edeceksin,çok sinirlendim şuan,yıldızı parladı diye bi halt sanıyor kendini ukala
İşte görmek istediğimiz Serhat :bhr: @Çiğdem- olsa parlak diye korurdu :A
Gerçekten rezalet hale geldi senaryo. Dizi ilk başladığı yerden çok uzakta ve çok fazla hayali bir dizi halinde. İyi ki bitiyor.
Aynen lo ama hazanla yağız yaşamadılar doyasıya :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,165
Puanı
1,060
Son bölümlerini izleyemediğim için pek yorum yapamıcam ama Alp Navruzun bu kadar etki edeceğini sanmıyorum ben ya