FavoriForumum'dan Yepyeni Bir Kanal: GRIFFIN

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bahsi gecen Griffin olayi nedir?

Ben buraya ilk geldiğimde nick`im başkaydı sonra RevaN diye değiştirmesini rica ettim Ozandan. Daha sonra pişman oldum ve Griffin yapmasını istedim ama bir hakkım vardı, değiştiremedi.

O gün bu gündür Griffin nick`ini çok sever ve kullanırım. Logo için de küçük bir araştırma yaptım bu çıktı karşıma ben de sevdim ve biraz oynama yaptım üstünde. :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061

Ben buraya ilk geldiğimde nick`im başkaydı sonra RevaN diye değiştirmesini rica ettim Ozandan. Daha sonra pişman oldum ve Griffin yapmasını istedim ama bir hakkım vardı, değiştiremedi.

O gün bu gündür Griffin nick`ini çok sever ve kullanırım. Logo için de küçük bir araştırma yaptım bu çıktı karşıma ben de sevdim ve biraz oynama yaptım üstünde. :D

Griffin güzel nick ismi olurmus ama cidden :D Kanal ismi olarak ne bileyim tam oturmuyor sanki..
Logo yalniz Google'da 'griffin' yazdin mi ilk 30 arasinda :D

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Griffin güzel nick ismi olurmus ama cidden :D Kanal ismi olarak ne bileyim tam oturmuyor sanki..
Logo yalniz Google'da 'griffin' yazdin mi ilk 30 arasinda :D
Aslında kendim bir şeyler yapmak istedim ama çok fazla orjinal olmaz diye düşündüm.

Bence bu fazlasıyla orjinal. Renk falan da değişmiş. Üstelik kanal da değil. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Allah'tan logonun rengini değiştirmiş :T:
images

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,202
Puanı
1,061
Griffin okuyunca ben daha cok Harry Potter'daki "House Griffindor" aklima geldi :D o bakimdan pek tutmadim :D