TVen FavoriForumum İtirafları 24.Bölüm

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
aslında o itirafın yarısını okudum ve direk mesajı yazdım mesajı yazdıktan sonra kalanını okuyunca sen olmadığını anladım o kadar saçmalamazsın heralde :D

Ben o şekilde düşünmüyorum. Düşünseydim eğer, büyük ihtimalle çok az girerdim foruma ve benden kurtulurdunuz. O itirafı yapan kişi eskilerden olsa gerek. :D

Ben biliyorum. :X

Belki o kişi şüphe çekmemek için öyle yaptı? :X Ben de ses etmedim. :D

Sen bileceksin tabi, sana gönderiliyor itiraflar. O sayede de gelen kutusu boş olmuyor. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ben o şekilde düşünmüyorum. Düşünseydim eğer, büyük ihtimalle çok az girerdim foruma ve benden kurtulurdunuz. O itirafı yapan kişi eskilerden olsa gerek. :D

Sen bileceksin tabi, sana gönderiliyor itiraflar. O sayede de gelen kutusu boş olmuyor. :D
la aga o kadar noktalama yapma ya yeminle okuyunca başım ağrıyo hele uzun yazınca :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
İtirafları pek beğenmedim.yani ilgimi çekeni olmadı.bu hafta itirafların olduğunu bilmiyordum ben de itiraf yazmak isterdim :( bir daha ki sefere artık :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
la aga o kadar noktalama yapma ya yeminle okuyunca başım ağrıyo hele uzun yazınca :D

Takıntılara mağlup oluyorum devamlı. Mesela bunu koymasam, "keşke koysaydım" diyorum ve düzeltiyorum. Millet sevmeyen varsa bu takıntımı, itiraf edebilir, bakın malzeme. Büyük ihtimalle @takas itiraf edecek. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Takıntılara mağlup oluyorum devamlı. Mesela bunu koymasam, "keşke koysaydım" diyorum ve düzeltiyorum. Millet sevmeyen varsa bu takıntımı, itiraf edebilir, bakın malzeme. Büyük ihtimalle @takas itiraf edecek. :D
aga bu kadarı harbiden takıntı oluyo :D şuraya bak ya okurken başım ağrıyor yapma bana bunu aga :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Noktalama sayesinde duraklaya duraklaya okuyorsun, daha ne? İyilik yapıyorum aslında. :D
3.duruşumdan sonra okuduklarımdan hiçbi halt anlamıyorum aga :D senin uzun mesajlarını tek seferde anlamıyorum 2.okuyuşumda ancak :D mesela üstekini de 3 kez okudum zor anladım :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
3.duruşumdan sonra okuduklarımdan hiçbi halt anlamıyorum aga :D senin uzun mesajlarını tek seferde anlamıyorum 2.okuyuşumda ancak :D mesela üstekini de 3 kez okudum zor anladım :D

Sen de noktalama açığını gülmelerle kapatıyorsun sanırım. Cümlende 3 kere ifade kullanmışsın, o derece yani. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
1. Katılıyorum. @yatutarsa, bari seni kaybetmeyelim. :D
2. Katılıyorum. @Arslan Bey'le normal bir konuda konuşurken bile beni stres basıyor :D İtirafı yapanı bulmak zor, çünkü eminim herkes aynı hissediyodur. :D
3. Güzel :D
6. Gönülden evet.
7. @Billy Kane olabilir :D
10. Zaman geçtikçe öğrenme zorluğu ve en önemlisi utancın artacak.

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
İtiraflar iyi olmuş

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi