TVen FavoriForumum İtirafları 3.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"FavoriForumum İtirafları" | 22 Mart Cuma

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

Orçun bu forumda gördüğüm en kötü üyelerden birisi kesinlikle. Davranışları acayip yapmacık ve hiç komik değil. Bir iki olayına şahit oldum kendisinden resmen iğrendim. Bir an önce forumdan gider umarım.
Bunu diyen kişiyi çok yapmacık buluyorum. :T: :D

Kimden: Orcun_22

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

Yine ben Orçun bunu kimin yazdığını arıyormuş tamam itiraf ediyorum Orçun'dan nefret eden civanmert benim.
Sevmiyorum zorla mı herkes o bebeyi sevecek diye bişey yok ben de sevmiyorum onu.
Şaka la şaka sana onları yazan bendim yani xdragxx niye benden hiç şüphelenmedin. :D

Kimden: xdragxx

İtiraf 3 :

İlk başlarda nefret ettiğim bir isim vardı oda Takas. İlk başlarda neredeyse o olduğu için forumu bile bırakmayı düşündüm ama şu sıralar çok iyi anlaşıyoruz umarım aramız bozulmaz. :)

Kimden: Anonim

İtiraf 4 :

İtiraf ediyorum kimi zaman forumdaki bazı kişilere o kadar kızıyorum ki ''Elveda FavoriForumum'' konusunu açıp foruma bir daha girmemek istiyorum. :)

Kimden: hayret bi şey

İtiraf 5 :

Takas adlı üye tam bi inat! Hayata bu bakışla devam ederse hiçbir yerde barınmaz. Kendini geliştiremez ve sevilmez ( tabi forumdaki vadi üzerine kurulu arkadaşlıkları hariç) dışarda görsem hiç bir şekilde muhattap bile olmayacağım bi kişi.

İtiraf 6:

Forumda yazın çok eğlenceli şeyler olabilir :J :J

Bir Sonraki İtiraflar 25 Mart Pazartesi yayınlanacak. :)

@OzaN , @
Orcun_22 , @takas , @xdragxx , @xemrexxx , @
WesTxCoasT , @LeqeND KiLLeR , xBUGRAx , @primavera , @mhmt53 , @XanTier , @Ulvi Ç. , @Onur_35 , @kvp , @Dr.Who , @Reytinger , @muhtesemyuzyil , @Lordly , @34rcp44 , @yakup09 , @legolas9900 , @yatutarsa , @berenist , @hayret bi şey , @SuskunFelon , @hızlı gonzales , @Yakamoz-Asi

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Benim itirafımı eklemedin, iyi bari. Ben senin yerinde olsam, inadına eklerdim. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şimdiden arkadaşları uyarıyorum, lütfen dalga geçmeyin! Benimkisi gündeme bomba gibi düşecek. @RevaN çok yüksek hit alabilirsin benim itirafım sayesinde. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Benimki çıkmamış daha. Ne kadar çok kişi yolladı acaba? :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
benle çok arkadaşın sorunu var galiba yazanları az çok biliyorum siz merak etmeyin güzel kardeşlerim ben her yerde barınırım siz beni düşünmeyin :D

- - - Ekleme - - -

İlk başlarda nefret ettiğim bir isim vardı oda Takas. İlk başlarda neredeyse o olduğu için forumu bile bırakmayı düşündüm ama şu sıralar çok iyi anlaşıyoruz umarım aramız bozulmaz. :smile:

dr.who-primavera-suskunfelon

bu üçünden biri diye düşünüyorum

- - - Ekleme - - -

itiraf 5 yani yakup09 emin ol benim senden çok sevenim vardır buna emin olabilirsin yolsa görsen muhattap olamazsın zaten çünkü tanımıyon :kiki:

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
benle çok arkadaşın sorunu var galiba yazanları az çok biliyorum siz merak etmeyin güzel kardeşlerim ben her yerde barınırım siz beni düşünmeyin :D

- - - Ekleme - - -

İlk başlarda nefret ettiğim bir isim vardı oda Takas. İlk başlarda neredeyse o olduğu için forumu bile bırakmayı düşündüm ama şu sıralar çok iyi anlaşıyoruz umarım aramız bozulmaz. :smile:

@primevera olmadığı kesin onunla ne zaman iyi anlaştınız :D

En çok beklemediğim hayret bişeyin itirafı hiç beklemezdim ondan sakin gözüküyor bayağı :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@primevera olmadığı kesin onunla ne zaman iyi anlaştınız :D

En çok beklemediğim hayret bişeyin itirafı hiç beklemezdim ondan sakin gözüküyor bayağı :D
aga iyi anlaşıyoz sayılır bi sorun yok yani :D kim bu merak ettim delikanlı gibi ortaya çıksın anonim nedir :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

- - - Ekleme - - -

- - - Ekleme - - -

itiraf 5 yani yakup09 emin ol benim senden çok sevenim vardır buna emin olabilirsin yolsa görsen muhattap olamazsın zaten çünkü tanımıyon :kiki:

sen herşeye emin olup yazmışsın bile :kiki:

- - - Ekleme - - -

XDragx döktürmüş :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
kıskanma nolur çalış senin de olur gardaşım :D

- - - Ekleme - - -

yakup09 yazdıramadın mı oraya ben olsam büyük harflerle takas yazardım kimseden korkumuz yok :D