TVen FavoriForumum İtirafları 13.Bölüm

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,173
Puanı
1,061
Itiraflarin cogunu haksiz buluyorum. Birileri anonim'in arkasina saklanarak laf atmaya calismis ama olmamis. Özellikle @xBUGRAx @darksaal ve @Arslan Bey 'e yapilan itiraflar yerinde degil.
@XanTier helal olsun bir tek Anonim olmayan olarak güzel ve samimi itirafta bulunmussun. Bence dalga gecilecek bir durum yok. Kücüklügünüzde kim bilir sizler ne yaptiniz :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
vadicilerden biri mi bana kızmış :D kesin fb li bi arkadaş ona eminim fb nin elenmesiyle sinirlenmiş diye düşünüyorum canı sağolsun ama benim kimseyi üzmek gibi niyetim yok fanatiğim biraz o kadar :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

Suçlamadım ki, sadece tahminde bulundum. Ben kimseyi suçlamam ki. Aslında sen daha çok alıngansın. :)

Tahminde bulunabilirsin ama sözlerinde direkt beni suçluyorsun gibi bir anlam çıkıyor.

Beni böyle yorumlayabilirsin, beni de hiç üzmez. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tahminde bulunabilirsin ama sözlerinde direkt beni suçluyorsun gibi bir anlam çıkıyor.

Beni böyle yorumlayabilirsin, beni de hiç üzmez. :)

Ben yorumlamaya kalksam seni, sen alınganlık gösterirsin, yani burada gösterdiğin gibi. Ben suçluymuş gibi muamele yapmadım. Kurulan cümleyi, senin kurduğun cümlelere benzettim. Gerçi doğru, sen yapmazsın ki itiraf. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İtiraflar çok güzel olmuş bence. :D

@xBUGRAx'in ne yaptığını merak ettim ama kötü bir davranış yapmamıştır. :D

@darksaal kendine çeki düzen verecek bir şeyler yapmadı. 2-3 konuda şakalaşma üzerine mesajlar yazılması gayet normal ve haktır bence. :)

@takas hakkında söyleyen kişi, sanki takası gerçekte tanıyormuş gibi yazmış. :) Bence abartmış. :)

@Arslan Bey bence de alınganlaştı ya da hep öyleydi bilmiyorum. :D Yalnızlığına veriyorum. :D

@Lordly eskiden Antivadiciydi, şu an reytingleri takip etmiyorum ama cezalardan gördüğüm kadarıyla Vadisever olmuş. Bu gerçekten çok garip. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kendinle çelişiyorsun bence. O itirafı yapan her kimse çok haklı bir itirafta bulunmuş bence @Arslan Bey. :)

Esra hanım, benim alınganlık gibi bir huyum yok ki. Tabi sinirlendiğim zaman, tabi aşırıya kaçarsam, yani o zaman olabiliyor belki, o da belki. Kurdurduğunuz cümleye bakın hele. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
@Arslan Bey açıkçası benim gözlemlerime göre de alıngansın. :D Önceki mesajımda alınırsın diye "alıngan değilsin" demiştim. :D

Aha la bu da itiraf oldu. :D