'FavoriForumum Üyeleriyle Özel Sohbetler' - İlk Bölüm - Konuk: denizz19

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,445
Puanı
1,060
'FavoriForumum Üyeleriyle Özel Sohbetler' - İlk Bölüm - Konuk: denizz19

halukerogluFOX: Öncelikle 'FavoriForumum Üyeleriyle Özel Sohbetler' adlı programıma hoş geldin. :)
denizz19: Hoş buldum teşekkür ederim konuk ettiğin için. :)
halukerogluFOX: Seni ilk bölümün konuğu yaptım çünkü bu forumun çok sevilenlerinden birisisin. Öncelikle sana ilk sorum şu olacak. Kaç yaşındasın?
denizz19: İlk bölüm konuğu olmak güzel bir şeref benim için. 23 yaşındayım. :)
halukerogluFOX: O
kuyor musun hala? Okuyorsan hangi dalda? :)
denizz19: Bu sene Kırklareli Üniversitesi Tarih bölümünü bitirdim. KPSS hazırlığına başlayıp seneye o yönde bir çalışma düşünüyorum bakalım. Siz siz olun tarih okumayın tavsiye etmem. :D
halukerogluFOX: tv8 mi yoksa Star TV mi?
denizz19: Tabii ki Star TV. :D Anti Acuncuyum zaten. :D
halukerogluFOX: En sevdiğin filmler nelerdir? (Yabancı - Yerli fark etmez) :)
denizz19: Yabancı filmde izlerim ama ağırlıklı yerli filmler hoşuma gider. Yabancı filmlerden beni gerçekten duygulandıran HachiKo: Bir Köpeğin Hikayesi vardır mesela. Yerlilerden ise O. Çocukları, Aşk Sana Benzer, Hükümet Kadın ve Unutursam Fısılda iyidir. :)
halukerogluFOX: Forumda en komik bulduğun kişiler kimler? Yani şöyle de diyebiliriz; Yorumlarıyla seni güldüren kişiler kimler?
denizz19: Yorum yönüyle demeyelim de hatta komikte demeyelim biz bu mıymıntılara ama Çiğdem-, vadikızı, xemrexxx, Bully, Yakamoz-Asi ve mrt-06 en çok muhabbet ettiğim ve eğlendiğim kişilerdir. :D
halukerogluFOX: Türk dizilerini mi yoksa yabancı dizileri mi daha çok seviyorsun? :)
denizz19: Kesinlikle bir çoğu klişe de olsa Türk dizilerinden yanayım. :)
halukerogluFOX: denizz19, şimdiye kadar sorduğum sorulara cevap verdiğin için çok teşekkür ediyorum. Şimdi sıra geldi, 'Sıradışı Sorular' bölümümüze. İlk olarak şunu soracağım;
Eğer kendini herhangi bir hayvanla karşılaştırsan hangisi olmak isterdin ve neden?
denizz19: Ben evcil hayvanların hepsini çok seviyorum ancak çevremizde sıkça gördüğümüz ağırlık iki hayvan mevcut biri köpek diğeri kedi. Ben köpek olurdum. İnsanların o canlara neler yaşattığını kendi üzerimde hissedilmek onların yaşadığı acıyı yaşayabilmek için.
halukerogluFOX: Arçelik mi yoksa Vestel mi? :D :D
denizz19: Evde ağırlıklı Vestel eşyası var bu yüzden Vestel diyorum. :D :D
halukerogluFOX: Piyangodan çok para kazansan, neler yapardın? :)
denizz19: Çiftlik satın alırdım, dilediğim tüm hayvanları beslerdim. :D
halukerogluFOX: Diyelim ki dolabında o kadar çok tişört var ki seçmekte zorlanıyorsun. Daha kolay seçim yapmak için ne yaparsın?
denizz19: Dolabımda zaten çokça tişört var ama ben alta giydiğim pantolon ya da kapri üstüne hangisi uygunsa onu seçerim genel de tabii biraz klasmana uygun olması lazım. :)
halukerogluFOX: Sen Benimsin sonradan yükselir mi sence? :)
denizz19: Sen Benimsin yaz dönemi için oldukça ağır bir dizi totalde yaz döneminde taş çatlasın 3.50 reyting alır ama AB grubunda işi zor gerçekten. Yeni sezona çıkabileceğini sanmıyorum ama totali arttırırsa bir ihtimal şansı var.
halukerogluFOX: Sakal mı bıyık mı? :D :D
denizz19: Kesinlikle sakal diyorum kirli sakal erkeğin tabir yerindeyse makyajı gibi bence. Sakallarım az çıkıyor belki şimdilik ama bana o çıkanlar yakışıyor sakalsız halim çocuk gibi. :D
halukerogluFOX: Dişlerin inci gibi mi doğruyu söyle lütfen? :D :D
denizz19: Dişlerim inci gibi değil düzenli fırçalıyorum o ayrı ama ön iki dişimde sıkıntı var eğrilik diyelim onu da tel taktırıp düzelttirmeyi düşünüyorum zaten. :)
halukerogluFOX: Eğer fantastik bir karakter olma ihtimalin olsaydı, kimi seçerdin?
denizz19: Spider-Man olabilirdi. :D
halukerogluFOX: Eğer Hollywood hayatını film yapmaya kalksa kimin seni canlandırmasını isterdin? :)
denizz19: Justin Timberlake ya da Leonardo DiCaprio. :D
halukerogluFOX: Şimdi en sıradışı soru geliyor: 'Şimdi buzdolabını açsam içinde ne görürüm?' :D
denizz19: Dilim pasta, meyve suyu, peynir, domates gibi şeyler görürsün. :D :D
halukerogluFOX: BİM mi yoksa A101 mi? :D
denizz19: BİM çok kahrımı çekti BİM diyorum yani. :D
halukerogluFOX: IKEA mı yoksa Koçtaş mı? :D
denizz19: İkisine de neredeyse hiç uğramam ama IKEA diyeyim bakayım. :D
halukerogluFOX: Dün kaçta yattın bakalım? :D :D
denizz19: 02:30’da yattım. :D :D
halukerogluFOX: Bilgisayar mı yoksa televizyon mu? :D
denizz19: Bilgisayar kesinlikle televizyon görevini de görüyor nasılsa. :D
halukerogluFOX: Yazar mı yoksa şair mi olmak isterdin? :D
denizz19: Şair ruhum daha fazla ama yazarlıkta yapabilecek potansiyeldeyim bence. :D :D
halukerogluFOX: Sıla’yı seviyor musun halen bakalım more? :D :D
denizz19: Sıla sevgisi öyle gelip geçici değil bende sonuna kadar. :D :D
halukerogluFOX: Şimdi 'Sıradışı Sorular' bölümünün son sorusu geliyor: 'Eğer bir yazar senin biyografini yazacak olsaydı, kitabın ismi ne olurdu?' :)
denizz19: İçimde Bir Ben olurdu sanırım. :)
halukerogluFOX: Şimdi normal sorularımıza geri dönüyoruz: 'Fobilerin ve hobilerin neler denizz19?' J
denizz19: Fobim pek yok diye bilsem de kurbağalardan inanılmaz derecede tiksinirim ama fobisel adı nedir bilmiyorum. :D Hobiler hayvanlarla ilgilenmek. Onlarla konuşmak. Ayrıca müzik dinlemek, şarkı yazıp bestelemek, karaoke yapmak, gözlüklerimi takıp kulağıma müziğimi takıp yürüyüş yapmayı çok seviyorum tek başıma. :)
halukerogluFOX: Sana şimdi de televizyon kanallarıyla ilgili bir soru sormak istiyorum. Yeni Sezon'da sence en çok hangi kanallar izlenir sırasıyla yazabilir misin? :)
denizz19: Star TV, Kanal D, FOX, atv, Show TV
halukerogluFOX: Bu zamana kadar kaç sevgilin oldu? :D :D
denizz19: Bir tane oldu ikinci ile de başlıyorduk ki uyuşmazlıktan bıraktık iki diyebiliriz sanırım. :D :D
halukerogluFOX: Aşk mı sağlık mı yoksa para mı? :D
denizz19: Önceliğim sağlık. Sağlığım yerindeyse parayı da bulursun aşkı da bence. :)
halukerogluFOX: Yabancı dilin iyi mi bakalım? :D :D
denizz19: Hayır yabancı dilim berbattır what is your name formatında ilerliyoruz. :D :D
halukerogluFOX: Yüzmeyi iyi biliyor musun? :D :D
denizz19: Yüzmeyi gayet iyi bilirim hatta yarın yüzmeye de gidiyorum zaten yazlık ev olduğu için her yaz sahil kasabası sayılır yüzmeyi öğrenmemek aptallık olurdu. :D
halukerogluFOX: Saçlarını hiç kazıttın mı bu zamana kadar? :D :D
denizz19: Kazıtmaktan ziyade hem kel hem fodul takılmadım ama kele yakın bir seviyede kestirdim. :D :D
halukerogluFOX: Her gün kitap okur musun? :)
denizz19: Her gün kitap okumayı bırak kitap okumam doğru dürüst. :D :D
halukerogluFOX: LOST, Türkiye'ye uyarlansa nasıl olur sence? :D :D
denizz19: Açıkçası LOST hakkında hiçbir fikrim yok izlemediğim bir yapım olduğu için Türkiye’ye uyarlanması hakkında bir şey diyemem. :D
halukerogluFOX: Bence güzel olabilir gibi. Neyse. :D Şeker sever misin çok? :D :D
denizz19: Haribo şekerlerine bayılırım Almanya’dan akrabalar gelse de getirseler bolca diyorum Türkiye’de de var ama onların getirdiği bir başka oluyor bedava sirke baldan tatlıdır misali. :D :D
halukerogluFOX: Kola mı ayran mı?
denizz19: Kola içmeyeli iki sene oldu bıraktım yani. Ayran kesinlikle. :)
halukerogluFOX: Karagül izlemeyi bıraktın mı sen? :D :D
denizz19: Hayır birkaç bölüm izleyemesem de sezon finalini izledim gelecek sezon izlerim yine. :)
halukerogluFOX: Son soruyla programımın ilk bölümünü kapatmak istiyorum izninle: 'Sence ilk görüşte aşk diye bir şey var mı?' :D
denizz19: İlk görüşte aşka inanmıyorum açıkçası ilk görüşte beğenme farklı bir şey ama aşka inanacak kadar çocuk değilim. :)
halukerogluFOX: Verdiğin tüm samimi cevaplar için ve programımın ilk bölüm konuğu olduğun için sana çok teşekkür ediyorum. :) :)
denizz19: Ben teşekkür ederim beni ilk bölüm konuğu olarak seçtiğin için, çok keyifli bir program oldu, kendine iyi bak. :) :)

NOT: Emeğe saygı için lütfen yorumlarınızı yazınız ve konuyu beğeniniz.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,445
Puanı
1,060
yeni bölümler ne zaman olur net değil netleşince yazarım buraya arkadaşlar :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy bittim okurken vlla butür sohbet programalrı tutuluyor ama aşırı uzun olmuş @halukerogluFOX az kısaltmalısın bence :-):-):-)

@denizz19 içten cevaplamış soruları köpeğin yerinde olmak amacını takdir ettim ;););)

bizlerin ismini verdiği için tşşkler kendi adıma söyliyim bende denizle sohbet etmekten memnunum ama arkadaş bize komik demek istememiş soytarıya kaçmasın diye aa dedim helal olsun ama onun yerine mıymıntı deyince hadi ordan bee demek istiyorum bende:F