FF Fav10'da Kavga Etmek!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kaynanam nerede kaldı diyordum gelmiş hemen. :bhr: Yiğitt adlı üyenin olmamış olayını abartması konusuyla iyi prim yapmışsın üzerimden, bu başlığa baktım yine öyle... Sayemde iyi hit alıyorsun ama sonuç sıfır sıfır sıfır! Yine yönetimde yoksun yine yoksun. :(
İyi hit aldın dediğin konudaki mesajların birçoğunu bizzat senin sildiğin gerçeği. :D

O da olacak merak etme... Elbet bir gün yönetime gireceğim...

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,193
Puanı
1,061
Sen çok iyimsersin galiba :A
Lakabım isviçreli kötü moderatördü. :A
Ama zamanla daha iyimser olmaya bakıyorum sanırım..
------

Tarihe bak. Bundan tam 1-2 ay sonra forumun dengesini tamami ile değiştiren olayların temeli atılmıştı.
Forum 2017'de kapanma eşiğine bile gelmişti.
2017-2018 en sevmediğim yıllar.
2020 ise en sevdiğim zirve yıl oldu

2019'u atlamışsın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Gerekli24

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,014
Puanı
1,060
Biliyorsunuz kaos izlemek en bayıldığım aktivitelerden biridir ve ben bu foruma fazlasıyla geç gelmişim, gerçi bu aralar yine gördük şükür. :bhr:

İçinde çok bulunmayı sevmem ama insanın canı ara sıra atışmak istiyor. :A

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ya bir de soruyor senin neyine yönetime girmek foruma girdiğine şükret sen. :bhr: :A
20210827_170314.jpg

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Tarihe bak. Bundan tam 1-2 ay sonra forumun dengesini tamami ile değiştiren olayların temeli atılmıştı.
Forum 2017'de kapanma eşiğine bile gelmişti.
2017-2018 en sevmediğim yıllar.
2020 ise en sevdiğim zirve yıl oldu
Ne eğlenmiştik o günler. :A Benim seninle de kavgam olmadı bak, karşılıklı hiçbir şeyimiz olmamıştı olaylar üzerinden ilerleyen olmuştur. :A
------

Biliyorsunuz kaos izlemek en bayıldığım aktivitelerden biridir ve ben bu foruma fazlasıyla geç gelmişim, gerçi bu aralar yine gördük şükür. :bhr:

İçinde çok bulunmayı sevmem ama insanın canı ara sıra atışmak istiyor. :A
Adres benim, beklerim. :A

@DarkLegenD e bak örnek al popülerliği düştükçe forumda bana geliyor, böyle de koca yürekli :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,014
Puanı
1,060
Ne eğlenmiştik o günler. :A Benim seninle de kavgam olmadı bak, karşılıklı hiçbir şeyimiz olmamıştı olaylar üzerinden ilerleyen olmuştur. :A
------

@DarkLegenD e bak örnek al popülerliği düştükçe forumda bana geliyor, böyle de koca yürekli :bhr:
Adın çıktı zaten, boş vakit bulunca uğrayalım bir ara meşhur kaoslara, gerçi mesajlar silinmediyse. :A

Popülaritesi kalsa yarı ölü üyelere sarmaz ya. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,161
Puanı
1,060
Ben eğlenmedim :bilmem:
Senle aslında bir mevzu hakkında konuşmamız gerekiyor. Hazır sen artık sakin,durgun biri iken :A bir süre sonra yazarım :A

• İlginç
Reactions: Yiğitt

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
------

------

Adın çıktı zaten, boş vakit bulunca uğrayalım bir ara meşhur kaoslara, gerçi mesajlar silinmediyse. :A

Evini bulur ziyarete gelirim. 😡😡

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061

Ben iyi yönetimden atılmamışım o kadar olay üstüne. Gerçi bir kere atılmıştık ama sonradan forum halkının yoğun destekleriyle geri dönmüştük Deniz ile. :A

Ben eğlenmedim :bilmem:
Senle aslında bir mevzu hakkında konuşmamız gerekiyor. Hazır sen artık sakin,durgun biri iken :A bir süre sonra yazarım :A
Ne hakkında? :eek: Böyle fragman verilip sonrayı işaret etme olaylarından hiç hoşlanmam, kısa sürede yaz merak ederim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and slhttnmtl