Fav10 Sorgu Odası - Hafta 60 - Sorgudaki İsim: Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
destere konusunda sıkıştır daha çok :A Beğendim o sorunu :A

Bana katılıyorsun sende dimi. Son dönemde bazı olaylardan sonra ilgisi arttı sanki desterenin ilgisi kendisinden dağılacak diye korkuyor gibi. Onunla devamlı iletişime geçmeye çalışıyor:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bi üst lecek daha var o soruları sorsam her halde şoka girer. Şuan bi titrettim.:A

@Çiğdem- soruları mi cesur buldun mu? Ne düşündün bu soruları cevaplarken? Benim hakkımda fikrin değişti mi bu soruları sordum diye?

Biliyorum zaten senin kaldırabileceğini o yüzden üstüne geldim. Elin ayağına dolaştı ama hissettim. Bully ile ilgili tesbitler ve sorular vardı onlarda kalsın artık.:A
Sorular güzel @mrt-06 @Harunnn60 ilginize teşekkürler arkdslar siz beni tanıyorsunuz zaten söylediklerimi aşşağı yukarı bliyorsunuz zaten bizimkisi konu adet yerini bulsun hesabı :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Bi üst lecek daha var o soruları sorsam her halde şoka girer. Şuan bi titrettim.:A

@Çiğdem- soruları mi cesur buldun mu? Ne düşündün bu soruları cevaplarken? Benim hakkımda fikrin değişti mi bu soruları sordum diye?

Biliyorum zaten senin kaldırabileceğini o yüzden üstüne geldim. Elin ayağına dolaştı ama hissettim. Bully ile ilgili tesbitler ve sorular vardı onlarda kalsın artık.:A
Bu kadar titretme bence ve enerjini tüketme çünkü bir sonraki konuk @yatutarsa ondan sonra da @berkann. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bana katılıyorsun sende dimi. Son dönemde bazı olaylardan sonra ilgisi arttı sanki desterenin ilgisi kendisinden dağılacak diye korkuyor gibi. Onunla devamlı iletişime geçmeye çalışıyor:A
destere konusunda sıkıştır daha çok :A Beğendim o sorunu :A
bu konuların şakasınıda yapmayalım çünkü siz eski üyesiniz 2014 de @destere benim sohbetimden harun yatamıyordu bile yanı zaten forumda desteree ile benim sohbetimi okuyan bir kesim var bir proje gibiyiz biz :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aynen kanka son aylarda aşırı bir değişti destere sevgisi :A Kedi köpek kuş olsun her gördüğü çifti aaa destere ile biz diyor. :kiki: @Çiğdem- :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Terleten soru bombardımanına tutulmuşsun bizim de çorbada tuzumuz olsun madem :A @Çiğdem-

Öncelikle, sana karşı düşündüklerimi yahut forumun olmazsa olmazlarıdnan gördüğümü, birki günlük yokluğunun bile aradığımızı söylemiştim ve hâlâ da görüşüm değişmedi. Ama geçen gün, belki ilk defa belki de büyük olduğu için bir olay dikkatimi çekti. MS sonunda, "Ben forumdaki en güvenilir sunucuyum, istersen Bully e soralım" tarzında tam hatırlamadığım ama açık şekilde Forumdaki diğer tüm sunuculardan daha üstün olduğunu belirten bir cümle kurdun. Üstelik bunu kısa süre önce yarışmasında sunuculuk yapmış bir üyeye karşı söyledin ve üstü kapalı şekilde resmen konudan çıkmasını söyledin ya da öyle anlaşıldı.

İlk defa benim de bu olayda dikkatimi çekti hakkında söylenenler, fakat öncelikle bu olayı bir de senden dinlemek için sana sorma gereği duydum, o an yarışmaya verdiğin ve taktiri gerçekten de hak eden emekten dolayı oluşan yorgunluktan ötürü mü öyle konuştun, yoksa niyetini kelimelere yanlış mı döktün ya da gerçekten söylemek istediğini mi söyledin, benim terleten sorum da bu oldu, smileylerin kelimelerden daha çok gözükmediği bir cevap bekliyorum, iyi geceler :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynen kanka son aylarda aşırı bir değişti destere sevgisi :A Kedi köpek kuş olsun her gördüğü çifti aaa destere ile biz diyor. :kiki: @Çiğdem- :A

İnsanların konuşası varmış yine bi kibrit oldum gönüllere:A

O konuda bende açıklama bekliyorum. Sebebi desterenin ilgisini toplamak mı yoksa madem sanal koyver gitsin hesabı mı davranıyorsun @Çiğdem- çünkü reelde bu kadar aşırı değilsin.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İnsanların konuşası varmış yine bi kibrit oldum gönüllere:A

O konuda bende açıklama bekliyorum. Sebebi desterenin ilgisini toplamak mı yoksa madem sanal koyver gitsin hesabı mı davranıyorsun @Çiğdem- çünkü reelde bu kadar aşırı değilsin.:A
Biz 3.5 yıldır böyleyiz emre destere ile bunu en iyi harun bliyor dolap sohbetlerimizden oyüzden beni tanımayan birisi gibi bu konuda ciddi oldunuzuz aten sanmıyorum harun 3.5 yıl önce bu foruma bağlandıysa destere ile benim dolap sohbetimdendir harunu bile biz bağladık bu foruma :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Terleten soru bombardımanına tutulmuşsun bizim de çorbada tuzumuz olsun madem :A @Çiğdem-

Öncelikle, sana karşı düşündüklerimi yahut forumun olmazsa olmazlarıdnan gördüğümü, birki günlük yokluğunun bile aradığımızı söylemiştim ve hâlâ da görüşüm değişmedi. Ama geçen gün, belki ilk defa belki de büyük olduğu için bir olay dikkatimi çekti. MS sonunda, "Ben forumdaki en güvenilir sunucuyum, istersen Bully e soralım" tarzında tam hatırlamadığım ama açık şekilde Forumdaki diğer tüm sunuculardan daha üstün olduğunu belirten bir cümle kurdun. Üstelik bunu kısa süre önce yarışmasında sunuculuk yapmış bir üyeye karşı söyledin ve üstü kapalı şekilde resmen konudan çıkmasını söyledin ya da öyle anlaşıldı.

İlk defa benim de bu olayda dikkatimi çekti hakkında söylenenler, fakat öncelikle bu olayı bir de senden dinlemek için sana sorma gereği duydum, o an yarışmaya verdiğin ve taktiri gerçekten de hak eden emekten dolayı oluşan yorgunluktan ötürü mü öyle konuştun, yoksa niyetini kelimelere yanlış mı döktün ya da gerçekten söylemek istediğini mi söyledin, benim terleten sorum da bu oldu, smileylerin kelimelerden daha çok gözükmediği bir cevap bekliyorum, iyi geceler :A
O sözü ben açıklayayım kraliçem yorulmasın, sözcüsü olarak. :A Kaan Çiğdem'e her zaman sonuçlarda sana güvenimiz tam sonuçlar doğrudur der buna itafen Çiğdem de Kaan'ın güveni bana tamdır dedi. Ben de bir sunucuyum mesela bir sürü yarışma sundum ama alınmadım çünkü orada genel bir söz söylememişti. :D

Hahah takılıyorum ama biraz bana ilgi göstermen lazım. :A Terapiye ihtiyacım var. :A
Harun seni de alalım mı Ramazan'da? :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ciddiyet ile alakası yok olayın. Hoşuna gitmeyen hiç mi bir şey olmadı. Hoşuna gitmeyen şeyi beğenme gülme emojileri vermezsin zannımca. Neden diss atmıyorsun?

Kişiliğini bozmazsın peki funda daha aktif olup onlar ile daha çok iletişime geçmek ister misin?

Funda kim? :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bu soru benim sorulara eş değer bir soru. Tebrikler Tols:A

Bunda demek istedim. Kelime hatası olmuş?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Fatmagül'ün Suçu Ne dizisini biliyorsundur oradaki Fatmagül gibi bir duruma düşseydin hayata tutunabilir miydin yoksa intihar etmeyi mi seçerdin yoksa Mezarına Tüküreceğim'deki gibi hepsini keser miydin? Nasıl soru. :A @sokak sanati

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Biz 3.5 yıldır böyleyiz emre destere ile bunu en iyi harun bliyor dolap sohbetlerimizden oyüzden beni tanımayan birisi gibi bu konuda ciddi oldunuzuz aten sanmıyorum harun 3.5 yıl önce bu foruma bağlandıysa destere ile benim dolap sohbetimdendir harunu bile biz bağladık bu foruma :A :A :A
Neyse şimdi içi rahat etmez çiğdemin onaylıyım doğru diyor @sokak sanati :A Dolap sohbetleri filan Emre filan aslında hep böyleler. :A Bende bu samimi ortam sayesinde kaldım zaten. :D

O sözü ben açıklayayım kraliçem yorulmasın, sözcüsü olarak. :A Kaan Çiğdem'e her zaman sonuçlarda sana güvenimiz tam sonuçlar doğrudur der buna itafen Çiğdem de Kaan'ın güveni bana tamdır dedi. Ben de bir sunucuyum mesela bir sürü yarışma sundum ama alınmadım çünkü orada genel bir söz söylememişti. :D

Harun seni de alalım mı Ramazan'da? :A
Aaa valla iyi olur. :Z Öncesinde haber ver ama. :A

2014'de sorgu odasına girdiğimde daha toy sayılırdım şimdi işler değişti tabi. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

O kısmı ben kaçırdım demek ki. Ben geçen yıla kadar asılan bir @destere ve yüz vermeyen bir Çiğdem görüyordum. Forumdan gittim geldim 6 ay sonra baktım bunlar çok daha farklı konuşuyor. Eskiden destere 2 öpüsen sincap resmi koysa Çiğdem tövbe tövbe derdi şimdi kendisi paylaşıyor. Bu konuda yanıldığımı düşünmüyorum.:A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Neyse şimdi içi rahat etmez çiğdemin onaylıyım doğru diyor @sokak sanati :A Dolap sohbetleri filan Emre filan aslında hep böyleler. :A Bende bu samimi ortam sayesinde kaldım zaten. :D

Aaa valla iyi olur. :Z Öncesinde haber ver ama. :A

2014'de sorgu odasına girdiğimde daha toy sayılırdım şimdi işler değişti tabi. :A
Tamam canım konuşma kutumuzdan atarım. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...