Fav10 Sorgu Odası - Hafta 58 - Sorgudaki İsim: Doğu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,224
Puanı
1,060
SORU;

CEVAP;

SORU;

CEVAP;

SORU;

CEVAP;

SORU;

CEVAP;

SORU;

CEVAP;

Cevaplarını göremeyenler için :)

Alkol hiç bir zaman bir derde devam olmamıştır ne kadar içersen iç çare olmazdı sana
en son 4 sene önce almış olman çok iyi bundan sonra böyle devam edersin inşallah kötü şeyleri kötü niyetli insanları hayatından uzak tut ve her zaman esprili bir adam olmaya devam et insanları güldürmekten vazgeçme bir ablan olarak sana küçük bir tavsiye:D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Alıntılara bak anlarsın :A @mrt-06 mesajlar neden gözükmüyor yav? :)
Böyle bir sorunu ilk defa görüyorum ama herhalde toplu alıntı yapıp karakter sayısını aştığın için gözükmemiştir. :D Keşke ikiye bölseydin.

Cevaplarına bakıyorum. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,224
Puanı
1,060

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çarpım tablosunu ezberlemeyi kaçıncı sınıfta becerdin?
Genelde En başarılı olduğun ders hangisi?

https://fav10.net/forum/threads/en-favori-dizi-karakteri-2-tur-b-grubu.266854/

Burada Emir'e oy verdin mi. Vermediysen neden. 'Keşke daha önce buzları eritseydik' nidalarını gördüm burada Emir'e oy verirsen arada ki sıcaklık kaynama noktasına 10 yıl önce çıkmış gibi davranırım sana.:A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İnadına sorarım diyorsun :A Aga forumda en sevdiğim adamlardan birisin. Hatta siyasete girsen sana oy bile atarım siyasi düşüncemiz farklı olsa bile :A Sanılanın aksine sende birleştirici, bütünleştirici bir insan imajı var. Yılanlık damarın da zaman zaman kabarıyor ama güven veriyorsun yani :) Bir şeyimi emanet edecek olsam direk sana emanet ederdim. (Yiyosa etme adam forumun kara kutusu o kadar itiraf yaptık ifşa etse biterim :A :A)
Çok teşekkürler kardeşim. Duygularımızın karşılıklı olduğunu biliyorsun. ;)

Eğitim durumuyla ilgili soru geleceğini biliyordum :A Açıkcası okul bana boş geliyor. Yani okulda harcayacağın enerji ve zaman ile kişisel gelişimini tamamlamak adına daha faydalı aktivitelere yönelebilirsin. Ha ''ilerde daş mı yiyeceksin üstat?'' diyeceksin. Bu dediğim elinde bir sermayesi olan ve diploma gerekmeyen meslekleri düşünenler için. Ben de üni. kazanmıştım 3 sene önce. Atılım Mekatronik bölümünü tutturmuştum ama gitmedim. Çünkü dandik bir üniversitenin dandik bir bölümünü okumaktansa -üstüne çuvalla parayı enayi gibi harcamak ve tuğla gibi kitapların kölesi olup gençliğimi bitireceğime- aynı parayla kendi işimi kurarım ve hayatıma öyle devam ederim bir şekilde diye düşündüm. Ailem de kabul etti enteresan bir şekilde. İlla ki diploma lazım olacaksa açıktan bitiririz sıkıntı değil :A Şimdi gaza gelip okulu bırakmayın sakın :A
Hep merak etmiştim neden bıraktığını cevabımı aldım teşekkürler. :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga gençlerin kapitalizmin köleleri haline gelmeleri ile ilgili ne düşünüyorsun
eşcinselleri hiç sevmem bakış açım net ve olumsuzdur işim olmaz şahsen sen bu konuda ne dersin

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
PART II :) İyi Okumalar :) :)

SORU;
Nerdeyse her şeyi konuştuk senle fazla soracak bir şey bulamıyorum ama sınırları zorlayacağım. :A

Bu forumun admini sen olsaydın ilk değiştireceğin şeyler neler olurdu?

CEVAP; Öncelikle forumun yönetiminden şikayetçi olduğum bilinen bir gerçek. Yönetimde hep aynı görüşte insanlar var. Dolayısıyla hep belli bir kesim ceza yiyor, diğer kesim tolare ediliyor çoğu zaman. Bundan mütevellit eğer admin bel olsaydım iki görüşten de insanların bulunduğu bir yönetici kadrosu tertip ederdim. İkincisi ise şarkı yarışmalarındansa bu etkinlik gibi üyelerimizin iç dünyalarına ışık tutacak etkinlik ve içeriklere ağırlık verirdim. Yarışma yarışma nereye kadar :A İçimiz dışımız yarışma oldu :A

SORU;
Ak Parti olmasaydı hangi partiye oy verirdin :A

CEVAP; Eskiden Saadet Partisi derdim fakat şu an sanırım Milliyetçi Hareket Partisi :A

SORU;
En favori dizi karakteri B grubunda Emir'e oy verir misin?

CEVAP; Veririm tabi :) Bu arada Kara Sevda'yı annem de izliyor onu kızdırıyorum arada ''Emir Kozcuoğlu adamdır'' diyip :A Terlikle kovalıyor :F Kendisi ağır bir Emir antisi :A

SORU;
Forum olmasaydı foruma girdiğin zamanlarda ne yapardın?

CEVAP; Bu soru en kolay soru galiba sık sık ban yediğim için teknik olarak arada sırada forum olmuyor hayatımda :A :A Şaka bir yana forum sayesinde çok iyi dostluklar edindim. Burayı seviyorum zaman zaman sinirlerimi zıplatsa da :A Herhalde Twitter'da daha sık takılırdım veya oyunlara ağırlık verirdim artan zamanda :)

SORU;
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

CEVAP; Seni foruma üye olmadan önce de tanıyordum ziyaretçiyken. Reyting yorumlarına bakarken ismin gözüme çarpıyordu. Seviyeli ve ciddi bir insansın. Foruma geldiğimde ''keşke bırakmasaydı da tanışma fırsatımız olsaydı'' dediğim yegane isimlerdendin. İyi ki tekrar döndün. Ha bir de güzel Türkçemizi çok iyi kullanıyorsun, imla kurallarına uyuyorsun diğer üyelere örnek bir yanın da bu :)

SORU;
Nickin neden doğu? Bhnd?

CEVAP; Kurtlar Vadisinin en sevdiğim karakterlerinden biri olan Doğu Eşrefoğlundan dolayı. Kendisi tam bir devlet adamıdır, yürüyen devlettir :) Onun dışında manası da beni yansıtıyor. Herkes gider tersine ben giderim Mersin'e hesabı Batı toplumuna ilgi duymasındansa Türklüğün ve Müslümanlığın çıktığı topraklar olan, güneşin doğduğu, dünyanın en bereketli topraklarına sahip olan yerkürenin Doğusuna olan hayranlığımı vurgulamak da madalyonun diğer bir yüzü. Beni köyümün yağmurlarında yıkasınlara bağlamadan senin hakkında ne düşündüğüme geçeyim :A Açıkcası çok da muhabbetimiz yok. Fakat geçen sene iyi goygoy yapmıştık durum güncellemesinde. Herkese yaptığın ben aslında kızım muhabbetinle ben de trollenmiştim. Kafa adamsın, alkolü bırakmasam oturup içerdik :) Umarım daha çok aktif olursun :)

SORU;
Heteroseksüel misin? İlk ne zaman fark ettin?

CEVAP; Evet. İlk kez bir dişi tarafından uyarıldığımda :A Bana yere çöp atma demişti kızın biri :A :A

SORU;
Adam gibi adama ne denebilir ki? Burda olması bizim için şereftir. İyi ki tanımışım dediğim nadir üyelerden biri, inşallah yüz yüze görüşmek de nasip olur.

CEVAP; Aga asıl senin gibi bir adamın övgüsüne mahzar olabilmek bir şereftir. Senin gibi yozlaşmamış insanların hâlâ bu topraklar üzerinde yaşadığını görünce kendimi ayrı bir mutlu adlediyorum. Çölde bir vaha gibisiniz. İnşallah aga seninle gerçek hayatta tanışmaktan büyük onur duyarım, memnun olurum. Rabbim nasip eder inşallah. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

SORU;

CEVAP;
Öncelikle forumun yönetiminden şikayetçi olduğum bilinen bir gerçek. Yönetimde hep aynı görüşte insanlar var. Dolayısıyla hep belli bir kesim ceza yiyor, diğer kesim tolare ediliyor çoğu zaman. Bundan mütevellit eğer admin bel olsaydım iki görüşten de insanların bulunduğu bir yönetici kadrosu tertip ederdim. İkincisi ise şarkı yarışmalarındansa bu etkinlik gibi üyelerimizin iç dünyalarına ışık tutacak etkinlik ve içeriklere ağırlık verirdim. Yarışma yarışma nereye kadar :A İçimiz dışımız yarışma oldu :A

SORU;

CEVAP; Eskiden Saadet Partisi derdim fakat şu an sanırım Milliyetçi Hareket Partisi :A

SORU;

CEVAP; Veririm tabi :) Bu arada Kara Sevda'yı annem de izliyor onu kızdırıyorum arada ''Emir Kozcuoğlu adamdır'' diyip :A Terlikle kovalıyor :F Kendisi ağır bir Emir antisi :A

SORU;

CEVAP; Bu soru en kolay soru galiba sık sık ban yediğim için teknik olarak arada sırada forum olmuyor hayatımda :A :A Şaka bir yana forum sayesinde çok iyi dostluklar edindim. Burayı seviyorum zaman zaman sinirlerimi zıplatsa da :A Herhalde Twitter'da daha sık takılırdım veya oyunlara ağırlık verirdim artan zamanda :)

SORU;

CEVAP; Seni foruma üye olmadan önce de tanıyordum ziyaretçiyken. Reyting yorumlarına bakarken ismin gözüme çarpıyordu. Seviyeli ve ciddi bir insansın. Foruma geldiğimde ''keşke bırakmasaydı da tanışma fırsatımız olsaydı'' dediğim yegane isimlerdendin. İyi ki tekrar döndün. Ha bir de güzel Türkçemizi çok iyi kullanıyorsun, imla kurallarına uyuyorsun diğer üyelere örnek bir yanın da bu :)

SORU;

CEVAP; Kurtlar Vadisinin en sevdiğim karakterlerinden biri olan Doğu Eşrefoğlundan dolayı. Kendisi tam bir devlet adamıdır, yürüyen devlettir :) Onun dışında manası da beni yansıtıyor. Herkes gider tersine ben giderim Mersin'e hesabı Batı toplumuna ilgi duymasındansa Türklüğün ve Müslümanlığın çıktığı topraklar olan, güneşin doğduğu, dünyanın en bereketli topraklarına sahip olan yerkürenin Doğusuna olan hayranlığımı vurgulamak da madalyonun diğer bir yüzü. Beni köyümün yağmurlarında yıkasınlara bağlamadan senin hakkında ne düşündüğüme geçeyim :A Açıkcası çok da muhabbetimiz yok. Fakat geçen sene iyi goygoy yapmıştık durum güncellemesinde. Herkese yaptığın ben aslında kızım muhabbetinle ben de trollenmiştim. Kafa adamsın, alkolü bırakmasam oturup içerdik :) Umarım daha çok aktif olursun :)

SORU;

CEVAP; Evet. İlk kez bir dişi tarafından uyarıldığımda :A Bana yere çöp atma demişti kızın biri :A :A

SORU;

CEVAP; Aga asıl senin gibi bir adamın övgüsüne mahzar olabilmek bir şereftir. Senin gibi yozlaşmamış insanların hâlâ bu topraklar üzerinde yaşadığını görünce kendimi ayrı bir mutlu adlediyorum. Çölde bir vaha gibisiniz. İnşallah aga seninle gerçek hayatta tanışmaktan büyük onur duyarım, memnun olurum. Rabbim nasip eder inşallah. :)
yalnız müslümanlık doğuda değil güneyde ortaya çıkmıştır:) yön bilgin berbat otur yerine sıfır :)
la onca soru sordum hanı cevap :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

SORU;

CEVAP;
Öncelikle forumun yönetiminden şikayetçi olduğum bilinen bir gerçek. Yönetimde hep aynı görüşte insanlar var. Dolayısıyla hep belli bir kesim ceza yiyor, diğer kesim tolare ediliyor çoğu zaman. Bundan mütevellit eğer admin bel olsaydım iki görüşten de insanların bulunduğu bir yönetici kadrosu tertip ederdim. İkincisi ise şarkı yarışmalarındansa bu etkinlik gibi üyelerimizin iç dünyalarına ışık tutacak etkinlik ve içeriklere ağırlık verirdim. Yarışma yarışma nereye kadar :A İçimiz dışımız yarışma oldu :A

SORU;

SORU;

SORU;

SORU;

SORU;

SORU;

SORU;

Takas ağanın sorusunu niye cevaplamadın.:A Benim Annemde izliyor Kemal safozunu seviyor. Emir adamın dibi ama son bölüm sanki çöküşe geçecek gibi hissettim. Kemal yükseliyor. Çok sinirleniyorum şu sıralar senariste.:(

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Takas ağanın sorusunu niye cevaplamadın.:A Benim Annemde izliyor Kemal safozunu seviyor. Emir adamın dibi ama son bölüm sanki çöküşe geçecek gibi hissettim. Kemal yükseliyor. Çok sinirleniyorum şu sıralar senariste.:(
Hepsi sırayla. Belki uyumadan cevaplarım Part III gelebilir her an :A Bizim valide sultan da Kemalci :A Fahriyemi kaptı diye o herife kılım zaten :T: :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...