Fav10 Magazin 1. Bölüm (Yeni Program)

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
jQNkng.jpg

Fav10 Magazin 1. Bölüm

batuhankaralar: Hepinize yepyeni bir haftadan merhabalar Fav10 üyeleri. Forumumuzun en gerçekçi magazin programı olan Fav10 Magazin başlıyor! Forum üyelerimiz hakkında en sıcak haberler, anlık istihbaratlarımız ve magazin turu.. Hepsi bu programda sizlerle beraber olacak. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan haftanın forum magazin turuna başlayalım!​

İddialarıyla forumda bomba etkisi yaratan @denizz19, son zamanlarda yaşadıklarını sadece Fav10 Magazin'e anlattı! Az sonra!

Magazin Turu

- Forumu ani bir kararla terk eden @destere, uzun süre sonra sessizliğini bozdu. Forum entrikalarından sıkıldığı ve bu yüzden inzivaya çekildiğini söyleyen sevilen üyemiz, Nisan 2018'de bomba gibi bir dönüş yapacağını belirtti.
- @OzaN'ın veda konusunda zehir zemberek açıklamalarda bulunan @RüzgarGülü, geri adım atmayacağını açıkladı. "Ben neysem oyum, ceza vereceklerse forumu terk ederim." diyen üyenin ne yapacağı merak konusu.
- Reyting rekortmeni MusicSurvivor programının hak sahibi @GunesinOglu, şimdiki sunucu @Çiğdem-'e savaş açtı! "Yokluğumda ellerimle büyüttüğm programımın iyi yönetilmediğini düşünüyorum, ileride bir toplantı yapıp yönetimi ele alabilirim." dedi. Önümüzdeki haftalarda sezon finali yapacak programın yeni sezon akıbeti ise merak konusu..
- Forumumuzun sık ceza almasıyla ünlü üyesi @Doğu, ani bir karar ile sıvacılıktan emekli olduğunu açıkladı. "Ben çok yoruldum, bayrağı gençlere teslim etmek en iyisi olacak." diyen Doğu, bundan sonraki forum hayatını sessiz bir şekilde geçireceğinin de ipucunu verdi.

İtiraflarıyla son zamanların hangi bomba ismi objektiflerimizi görünce kaçtı! Herkesi şok edecek o isim birazdan Fav10 Magazin'de!

Reklamlar

15 yarışmacı..
Her hafta başka konsept..
1 kazanan..

Forumun en yeni ve en heyecanlı müzik yarışması "Şarkı Söylemek Lazım" yakında başlıyor. 15 yarışmacı her hafta farklı bir konseptte hayatta kalmak için mücadele edecek! Başvurularınızı buradaki konudan yapabilirsiniz.

"Şarkı Söylemek Lazım", yakında Tivi10'da!

Reklamlar

batuhankaralar: Gördüğünüz gibi magazin turu bir hayli yoğundu. Forumumuzun şirin üyesi @Çiğdem-, hayli yoğun olan mesaj kutusunu Fav10 Magazin'e açtı. Eski aşkı @destere ile ilgili neler düşünüyor? Forumda yaşanan kaosta kendisini nerede görüyor? Acar muhabirlerimiz Edi ile Büdü tüm bunların cevabını aldı, işte röportajımız..

Fav10 Magazin "Özel Röportaj"

Edi: Öncelikle bizleri kırmayıp röportajımıza katıldığın için teşekkürler sevgili Çiğdem. Magazin servisimizin aldığı bilgilere göre önümüzdeki hafta moderatör olacağının açıklanacağı söyleniyor. Bununla ilgili neler düşünüyorsun :A
Çiğdem: Anket açıldığın da başvuru yapmıştım açıklanmasını bekliyorum bende sonucu bende merakla bekliyorum umarım hayırlısı olur :Z
Edi: Peki @destere'nin yeni aşklara yelken açtığı ile ilgili dedikodular var. Onun için de birkaç yorumunu alalım :A
Çiğdem: aa o genleri nedeniyle koşuyordur evet kızların peşinde boyu posu devrilice :A ama dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına baka döner yine nasılsa her yıl olduğu gibi :F

Büdü: Son sorumuz da biraz forumdaki güncel gelişmeler ile ilgili. Geçtiğimiz günlerde @OzaNforumu kapatacağını açıklamıştı. Bu şok gelişmenin ardından üyelerin çabasıyla adminimiz kararından vazgeçti. Bununla ilgili ne düşünüyorsun :D
Çiğdem: aa vlla darbe engelledik gibi hissettim :A Ahmed itiraf programında da o konu hakkında itiraf yaptım .Favori üyelerimizi sağduyuya rica ettim biraz daha sakin olmalıyız :bhr:

Edi ile Büdü: Evet bugün Çiğdem konuğumuz oldu. Bakalım önümüzdeki günlerde kendisini moderatör olarak görebilecek miyiz? Söz sizde değerli sunucumuz :A

batuhankaralar: Edi ve Büdü'ye güzel soruları için teşekkürler. Normalde bugün 3 röportajımızla ekranlarınıza gelecektik ancak itiraflarıyla bir ünlü üye bizleri reddetti. İşte onunla ilgili haberimiz sizlerle!

İtiraflarıyla son zamanların hangi bomba ismi objektiflerimizi görünce kaçtı! Herkesi şok edecek o isim şimdi Fav10 Magazin'de!

Edi: Evet şuanda itirafları ile gündemde olan @Dosi yanımızda. Öncelikle bizleri röportaj isteğimizi kabul ettiğin için teşekkürler sevgili Zeynep :D Son dönemde itiraf konularında senin adın ön plana çıkıyor. Bunu neye bağlıyorsun :A
Dosi: hahhaahahahahahahha ne bu :F
Bu konuda hiç konuşmadım ve artık bence böyle devam etsin :)
Bende fikir alışverişinde bulunacaksın sandım :D
Üzgünüm sessiz kalmayı tercih ediyorum. Röportaj falanda demedin. Kandırılmış hissettim kendimi şuan :T:
Edi: Zeynep hanım daha fazla yorum yapmak istemedi sevgili seyirciler. Doğrusu bu duruma biz de anlam veremedik ama yapacak birşey yok zorla konuşturamayız :F

batuhankaralar: Edi'nin de dediği gibi kimseyi istemediği bir konu hakkında zorla konuşturamayız, @Dosi istediği zaman stüdyomuza gelip cevap hakkını kullanabilir. Şimdi de forumumuzun şafak sayan üyesi @denizz19 ile yaptığım sıcak röportaja geçebiliriz.

Fav10 Magazin "Özel Röportaj"

batuhankaralar: Öncelikle teklifimi kırmayıp kabul ettiğin için teşekkür ediyorum. Birkaç gün sonra vatani görevini yapmak için askere gideceksin. Hazırlıklarını yaptın mı, heyecanlı mısın :D
denizz19: Birkaç gün sonra değil 1 ay sonra tatlım arada fark var :A Aslında hiç hazırlık yapmadım henüz ne götüreceğimi bile bilmiyorum :D Ve evet heyecan var :A

batuhankaralar: Tamam işte günlerin sayılı ha 1 ay ha birkaç gün ne fark edecek :D Forumumuzun demirbaşlarından biri olarak eksikliğini hissedeceğiz. Foruma ara vermeden önce bir anda yönetimden ayrılma pahasına ciddi olaylar yaşadın, kulislerde kavgalı olduğun üyelere zeytin dalı uzattığın söyleniyor. Bu iddialar karşısında bize neler demek istersin?
denizz19: Yönetimde evet bir sıkıntı yaşadık haksızlık yapıldığım bir durum için karşı bir duruş sergiledim bu da ikili bir atışmaya dönünce atıldık. Ama sonradan Yiğit ile buzları erittik bir şekilde. Zeytin dalı uzattım evet Harun ve Çiğdem ile konuştum ama onlarla net bir küslüğümüz yoktu yanlış anlaşılmaların önüne geçmek adına genel bir konuşma yaptım. Yoksa ikisiyle de bire bir problem yok. :D
batuhankaralar: Buna gerçekten çok sevindik forumdan küs gitmeni hiçbirimiz istemeyiz :D Son olarak @OzaN'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı veda konuşması ve sonrasında olanlar küçük çaplı deprem etkisi yarattı. Seven Ne Yapmaz'a geçmeden önce bu olayı da yorumlarsan seviniriz :A
denizz19: Ozan bu forumu kendi emekleriyle kurmuş olsa da bu forumu ayakta tutan buradaki insanlardır. Bu forum bu günlerine gelebilmiş ve ayakta tutunmayı başarabilmişse mimarı da bizleriz. O sebeple Ozan forum İçin sadece temel attı ama binayı yükselten bizlerdik ve tek başına forumu yıkma kararı alamazdı nitekim öyle de oldu. Depresyona girmiş o biraz azıcık dinlensin fevri tavırlar veriyor yoksa. :A
batuhankaralar: Sorularıma verdiğin içten cevapların için teşekkürler arkadaşım. Bu da bizden sana askerlikte dinlemen için küçük bir hediye.

batuhankaralar: İlk bölümümüz bu şekilde sona eriyor sevgili üyelerimiz. Önümüzdeki hafta sürpriz konu ve konuklar ile karşınızda olmak üzere şimdilik hoşçakalın.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@batuhankaralar Ne röportaj olacağını söyledin nede normal sohbette verdiğim cevabımın buraya yazılacağını söyledin :T:

Edit: benim bu tepkiyi vermemin sebebi o cevabın buraya yayınlanacağını söylememen.

Tekrar edit: Şoku atlattıktan sonra mesajımı düzenledim :A

Bu arada program güzel ve eğlenceli olmuş

Son düzenleme: