Fav10 Haftanın Üyeleri | 22 Ocak - 28 Ocak 2024

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Haftanın En Çok Konu Açanları​

Haftanın En Çok Mesaj Yazanları​

Haftanın En Çok Hit Kazananları​

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
Evet tam 4 kere baktım mesaj yazanlar listesinde yokum mesaj yazmamışım. Ölü gibiymisim bu hafta demek ki. Şubat yaklaştı ondan olabilir.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
Çünkü sadece 2 mesajın varmış.

@Yakamoz-Asi zorlasam seni geçermişim :A sen ben olmayınca @12.Adam ‘da gerilemiş :A

Bazı etkenler var yoğunum ve foruma vakit ayırmıyorum. Cancağızım yine iyi yazmıṣ @12.Adam :A ama foruma genel olarak etki ediyormuṣum demek ki yazınca. :D

Sen beni bir zahmet geç artık @Dosi :A ama sende yoğunsun. :D

@Hobbit güzel laflar kullanmamıṣ ama sağlık olsun, önünde durmayalım. :)

2 haftadır tokatlıyorum @Yakamoz-Asi yi. Ki bu hafta yoğun yolculuğum olduğu halde. Bu hafta da öyle olacak. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
2 haftadır tokatlıyorum @Yakamoz-Asi yi. Ki bu hafta yoğun yolculuğum olduğu halde. Bu hafta da öyle olacak. :)

Bazı etkenler var yoğunum ve foruma vakit ayırmıyorum. Cancağızım yine iyi yazmıṣ @12.Adam :A ama foruma genel olarak etki ediyormuṣum demek ki yazınca. :D

Bu mesajları forumdan çıkış yaparken forum listesi belirir ya, ilk sayfada son mesajı yazdığını farkedince açtım öyle gördüm. Cevap için geri online oldum :A gözden kaçmış nedende. O derece kafa yorgun bu ara :A

O yoğunluğa rağmen yine iyiyim :A
@Hobbit kendini çabuk gaza getiren biri ama icraat eh işte :A sanırsın otobüs şöförü, sürekli yollarda :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
Çünkü sadece 2 mesajın varmış.

@Yakamoz-Asi zorlasam seni geçermişim :A sen ben olmayınca @12.Adam ‘da gerilemiş :A
Olur bazen öyle takma kafana kıyamam. :A

Teşekkürler Turgut. :A