Fav10 (Favoriforumum.net) 16 Yaşında!

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,444
Puanı
1,060
16 yılın 11.yılına girecem bu sene 11 yıldır forumdayım bana çok güzel şeyler kattı dostluklar kattı özellikle @gözlemci gibi bir kardeş kazandırdı @denizz19 @mrt-06 @Bully @Dosi @Zeyno @The_Erinch @12.Adam @Emre Ozansoy @Turkuazz @AteşBöceği @seyfullXh @cokiyitvci ve bir çok arkadaş kazandırdı yeri geldi eğlendim yeri geldi çok üzüldüm çok kırıldım ama burası bir alışkanlık olduğu için girmeye devam ettim iyi ki böyle bir forum açılmıştıda burda buluşmuşuz bunun admine teşekkür ederim yeni yaşın kutlu olsun Favoriforum :D
Son cümlede anlam bozukluğu var edit eder msn? :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,436
Puanı
1,060
16 yılın 11.yılına girecem bu sene 11 yıldır forumdayım bana çok güzel şeyler kattı dostluklar kattı özellikle @gözlemci gibi bir kardeş kazandırdı @denizz19 @mrt-06 @Bully @Dosi @Zeyno @The_Erinch @12.Adam @Emre Ozansoy @Turkuazz @AteşBöceği @seyfullXh @cokiyitvci ve bir çok arkadaş kazandırdı yeri geldi eğlendim yeri geldi çok üzüldüm çok kırıldım ama burası bir alışkanlık olduğu için girmeye devam ettim iyi ki böyle bir forum açılmıştıda burda buluşmuşuz bunun için adminimize teşekkür ederim yeni yaşın kutlu olsun Favoriforum :D
Çok teşekkür ederim ablam 😘

• Beğendim
Reactions: Angelica

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,634
Puanı
1,061
11 yıl önce Kurtlar Vadisi konusuna yorum yapmak için üye olmuştum, buradaki ortam içine çekince daha da bırakamadım :A O kadar yılda yeni gelenler, küsüp gidenler, ara verip dönenler, dünyadan ayrılıp bir daha hiç dönemeyecekler oldu. Ama bu kadar olaya rağmen bence forumun verdiği keyif hiç değişmedi. Ramazanda sahura kadar yaptığımız Haxball turnuvaları, Futbu ligleri, 15 dakikada bir merakla beklediğimiz anlık reytingler, spoiler nedir bilmeden saniye saniye yazdığımız dizi konuları, KV grubu agaları ve Muhteşem Yüzyıl melunlarının savaşı say say bitmez :F Eksiği var fazlası yok bu kadar senede bayağı şey yaşamışız.

@bazinga başta olmak üzere bu forumda emeği geçen herkese teşekkürler. Umarım bir 16 yılı daha hep beraber görürüz.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Üyelik 2015 gözükse de ilk girişimin 2016 Nisan olduğu bu güzide platformda çok keyifli vakitler geçirdim ve çok eğlendim. Yıllar boyu da böyle geldi böyle geçti. 7 yıl geçmiş olacak neredeyse, şimdi bir bakınca epey olmuş... Foruma mesajlarıyla, konularıyla, varlığıyla emek veren tüm dostlarımızın emeğine yüreğine sağlık. Yıllardır ara sıra ufak aralar versem de hep bir şekilde tekrar girdim bu ortama, artık gerçekten içimize işlemiş... Burada edindiğim dostluklar da çabası... Umarım uzun yıllar böyle kalmaya ve kendine has ortamını korumaya devam eder bu güzide platform... Nice yıllara Fav10, Favoriforumum...

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,124
Puanı
560
vay be üyesi olduğum ailemle 11 yıl olmuş :)
nice beraber yıllarımıza
:oley: :oley: :oley:

• Harika
Reactions: bazinga

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Ben pek uzun yorum yazamayacağım maalesef. Bu foruma katkıda bulunan bu ortamın oluşmasını sağlayan başta @bazinga olmak üzere herkese teşekkürler. Bu kadar süre ayakta kalmak forum olarak cidden kolay bir iş değil.

• Harika
Reactions: Dosi and bazinga

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Konuyu görünce gerçekten çok duygulandım. Yazacak kelime bulamıyorum. 🥺 Forumumuzun, @phoebebuffay isimli üyeden büyük olması (maalesef kendisi 15 yaşında... 😔) beni biraz farklı duygulara ve düşüncelere yöneltti...

Çok da gelişmemiş aslında ama sen bilirsin. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,802
Puanı
559
Konuyu görünce gerçekten çok duygulandım. Yazacak kelime bulamıyorum. 🥺 Forumumuzun, @phoebebuffay isimli üyeden büyük olması (maalesef kendisi 15 yaşında... 😔) beni biraz farklı duygulara ve düşüncelere yöneltti...

Çok da gelişmemiş aslında ama sen bilirsin. :A
Forum kurulduğunda 5 yaşındaymışım, fazla bile. :A Ama @slhttnmtl 15 yaşındaydı galiba en son, forumla yaşıt oldu mu bilmiyorum. :A