Fav10 Enleri - 2014

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
En İyi Türkçe'yi Kullanan Üye: @aserat54
En Çok Konuştuğun Üye: @sürgünüm @EFE UYSAL
En güzel avatarlı üye: @Bully
Konularını en çok beğendiniz üye: @sürgünüm
En iyi yorumcu üye: @Bully @yigit_00
En çok mesaj yazdığın üye: @sürgünüm @EFE UYSAL
En iyi anlaştığın üye: @sürgünüm
En sevdiğiniz üye: @sokak sanati @sürgünüm @EFE UYSAL
En güzel kullanıcı adı: @Ice_Cool_23
En iyi yönetici: @Bully
En başarılı editör: @sürgünüm @sokak sanati
En geveze üye: @xemrexxx
En aktif üye: @aserat54
En çok takip ettiğiniz üye: @sürgünüm
En iyi çıkış yapan üye: (Kendimi derdim de :D ) Pas
En komik üye: @Yiğitt
En filozof üye: @Tolstoyevski
En sinirli üye: @RüzgarGülü
En fanatik üye: @semre
En sportmen üye: @takas
En ciddi üye: @Arslan Bey
En özlenilen üye: @ABAY_06
En tarafsız/objektif üye: @Yakamoz-Asi
En çok rastladığınız üye: @Yiğitt
En unutulmayacak üye: @ABAY_06
En eğlenceli üye: @pompy
En sabırlı üye: @OzaN
En Duygusal Üye: @Ahmad
En çok tanışılmak istenen üye: @Çiğdem-
En çok ortak noktamız olan üye: @Ahmad
En güzel kullanıcı adı teşekkürler @Cengo :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,061
En İyi Türkçe'yi Kullanan Üye: @Arslan Bey
En Güzel Avatarlı Üye: @Billy Kane ( :A )
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @sürgünüm
En İyi Yorumcu Üye: @OzaN
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: @sürgünüm
En İyi Anlaştığın Üye: @Harunnn60 @sokak sanati @RevaN
En Sevdiğiniz Üye: @Harunnn60 @sokak sanati @RevaN @ozgur2113 @Reytinger
En Güzel Kullanıcı Adı: Açıkcası kendi nickimi çekici buluyorum ama bir üye ismi söylemem gerekirse @HachiKo diyorum.
En İyi Yönetici: @OzaN
En Başarılı Editör: @sürgünüm
En Geveze Üye: Kendisi haftada 1-2 kez girsede foruma her şeye bir cevabı var. @Reytinger diyorum. :X
En Aktif Üye: -
En Çok Takip Ettiğiniz Üye: Takip demeyelimde @yatutarsa nın durumlarını beğeniyorum bazen ne yazmış bakim diyip giriyorum profiline. :X
En İyi Çıkış Yapan Üye: @aserat54 ve @Yiğitt
En Komik Üye: @Reytinger , @destere , @Çiğdem-
En Filozof Üye:
En Sinirli Üye: @aserat54 (Çok alıngan bu yüzden çabuk patlıyor:X)
En Fanatik Üye: @mahoni (Efsane :X)
En Sportmen Üye: @xdragxx
En Ciddi Üye: Şu sıralar @hayret bi şey ciddi takılıyor. :X
En Özlenilen Üye: Hımmm sanırım @Reytinger dicem kendi açımdan. :X Özenmiyorum ama onun gibi hazır cevapcı olmak isterdim. :X
En Tarafsız / Objektif Üye: @OzaN
En Çok Rastladığınız Üye: Her hangi bir konuda senin yorumlarını görmeyeyim ya @xemrexxx şaşırt beni. :X
En Unutulmayacak Üye: @xBUGRAx
En Eğlenceli Üye: @Reytinger
En Sabırlı Üye: @Arslan Bey , @hayret bi şey
En Duygusal Üye: @Fks14
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: @Reytinger (Ne çok yazdım seni :X)
En Çok Ortak Noktamız Olan Üye: Dizilerden genellikle @ozgur2113 ile ortak izlediğimiz 3-4 tane var.
Ben o kadar da sinirli değilim aslında, haksızlık etme... :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Rezervi boş verip tekrar yapayım.:X

En İyi Türkçe'yi Kullanan Üye: @Arslan Bey @Bully @OzaN
En Çok Konuştuğun Üye: @mrt-06 @aserat54 @Harunnn60 @xemrexxx @Ahmad @Yiğitt @Bully @yatutarsa @Çiğdem- @destere @semre @destere @Maskeli Fedai diye uzayan bir listem var.:X
En Güzel Avatarlı Üye: @eros ve @Ahmad bu listenin başını çekiyor. En sevdiklerimi sevdikleri için. @yakup09 'unda arada beğendiğim oluyordu.:( @xBUGRAx 'da Rihanna'yı görmekte güzeldi.:X
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye : @sürgünüm ve @Bully çok başarılılar. @ozgur2113 'in konulaıda güzel.:X
En İyi Yorumcu Üye: @beyazsoy , @xemrexxx , @ehsan7000 , @gundix123 , @berkann 'ın mesajlarını severim.:X
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: Özelimden çok bahsetmeyeyim.:F Neyse @mrt-06 @Harunnn60 @Yiğitt @Ahmad son zamanlarda en çok mesaj kutumda gördüğüm isimler.:X
En İyi Anlaştığın Üye: Genelde tartışarakta olsa iyi anlaşırım ama @MelankoliK @Harunnn60 @destere ile hiç tartışmadan iyi anlaşırım.:X Onun dışında @mrt-06 ve @Ahmad 'de listede var.:love1:
En Sevdiğiniz Üye: Ayrım yapmak istemesemde Listemi yazayım ben.:F @mrt-06 @Ahmad @Harunnn60 @Bully @xemrexxx @Cengo @eros @yatutarsa @sürgünüm @Maskeli Fedai @semre @Çiğdem- @KayıpSehir @aserat54 @Yiğitt @Ice_Cool_23 @Billy Kane @ozgur2113 @gözlemci @yakup09 ... Yeter sanırım.:F
En Güzel Kullanıcı Adı: @RüzgarGülü nicki güzel. Kendiminkinede hayranım.:F
En İyi Yönetici: @OzaN ve@darksaal iyilerdi, @Bully ve@mrt-06'da yakıştılar.:D
En Başarılı Editör: @sürgünüm .:D
En Geveze Üye: @xemrexxx @Çiğdem- @destere @Harunnn60 @Yiğitt en çok konuştu oalrak gördüklerim.:A
En Aktif Üye: @Yiğitt diyebilirim.:X
En Çok Takip Ettiğiniz Üye: Sevdiğim tüm üyeleri takip ederim. Özel bir isim yok.:X
En İyi Çıkış Yapan Üye: @Yiğitt @aserat54 iyi yükseldiler. Ama @Çiğdem- 'de gönlümüzün 1.si.:love1:
En Komik Üye: @xemrexxx 'in muhabbeti, @RevaN'ın göndermeleri güldürmeye yetiyor.:F
En Filozof Üye: @destere @beyazsoy biraz anlaşılması zor ama @Tolstoyevski 'de Sözlükteki konuları ile bilimci ve düşünceli adam profili çizdi.:F
En Sinirli Üye: @takas derim susarım.:F
En Fanatik Üye: FF'de herkes fanatik. Yönetimden tutunda en az burayı kullanana kadar. Ama listemin başını @*Dream* @Nisa @dizi kolik @xemrexxx @Bully çekiyor olmalı.:F
En Sportmen Üye: Spor yaptığını bildiğim tek üye @Bully .:F
En Ciddi Üye: @Arslan Bey demeye devam.:F
En Özlenilen Üye: @xBUGRAx @ABAY_06 @yakup09 @Mr.At @rengarenk .:T
En Tarafsız / Objektif Üye: Fanatik üye olmadığına göre tarafsızda yok ama @darksaal 'ın bu konuda oy kazanmasında da sakınca yok.:X
En Çok Rastladığınız Üye: @Yiğitt @sürgünüm @Harunnn60 @xemrexxx @Çiğdem- 'in mesajları hep karşımda.:F
En Unutulmayacak Üye: Unutulacak kimse yok aslında. Ama @Lordly ve @pompy unutulmaz cidden.:F
En Eğlenceli Üye: @xemrexxx ile konuşurken baya stres atıyorum .:F
En Sabırlı Üye: @mrt-06 diyorum bende.:F
En Duygusal Üye: @Ahmad .ss
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: Tanışmadığım üe yok galiba.:X
En Çok Ortak Noktamız Olan Üye: Türk dizilerinden @MelankoliK ve @Ice_Cool_23 başı çeker.:X @ozgur2113 arada kalite abidesi izlediklerimden faydalanıyor.:F @Billy Kane 'de arada ortak olabiliyor.:F
Yabancı dizilerden @Forumdash ve @BesaleT hep karşıma çıkıyor ama zaten hepsini izliyorum @Forumdash .:F
Huylarım olarak benzettiğim birini bulamam sanırım.:X
@Ahmad sevdiğim sanatçıları seviyor genelde.:X
FF'de konuştuğun anlamda daha çok vakit ayrılası üye : :X @gundix123 ve @kaan955 olmalı.:F Sizin için kendim uydurdum bu katogoriyi. Biraz daha benim izlediklerime yönelin.:F
En tiripkar : @Ahmad . @Reytinger :(

En Esprili : @Reytinger .:F (Biraz yalan konuşuyor olabilir son seçimimde.)

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

En Çok Konuştuğun Üye: @mrt-06 @aserat54 @Harunnn60 @xemrexxx @Ahmad @Yiğitt @Bully @yatutarsa @Çiğdem- @destere @semre @destere @Maskeli Fedai diye uzayan bir listem var.:X
En Güzel Avatarlı Üye: @eros ve @Ahmad bu listenin başını çekiyor. En sevdiklerimi sevdikleri için. @yakup09 'unda arada beğendiğim oluyordu.:( @xBUGRAx 'da Rihanna'yı görmekte güzeldi.:X
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye : @sürgünüm ve @Bully çok başarılılar. @ozgur2113 'in konulaıda güzel.:X
En İyi Yorumcu Üye: @beyazsoy , @xemrexxx , @ehsan7000 , @gundix123 , @berkann 'ın mesajlarını severim.:X
En Çok Özel Mesaj Yazdığın Üye: Özelimden çok bahsetmeyeyim.:F Neyse @mrt-06 @Harunnn60 @Yiğitt @Ahmad son zamanlarda en çok mesaj kutumda gördüğüm isimler.:X
En İyi Anlaştığın Üye: Genelde tartışarakta olsa iyi anlaşırım ama @MelankoliK @Harunnn60 @destere ile hiç tartışmadan iyi anlaşırım.:X Onun dışında @mrt-06 ve @Ahmad 'de listede var.:love1:
En Sevdiğiniz Üye: Ayrım yapmak istemesemde Listemi yazayım ben.:F @mrt-06 @Ahmad @Harunnn60 @Bully @xemrexxx @Cengo @eros @yatutarsa @sürgünüm @Maskeli Fedai @semre @Çiğdem- @KayıpSehir @aserat54 @Yiğitt @Ice_Cool_23 @Billy Kane @ozgur2113 @gözlemci @yakup09 ... Yeter sanırım.:F
En Geveze Üye: @xemrexxx @Çiğdem- @destere @Harunnn60 @Yiğitt en çok konuştu oalrak gördüklerim.:A
En Çok Takip Ettiğiniz Üye: Sevdiğim tüm üyeleri takip ederim. Özel bir isim yok.:X
En İyi Çıkış Yapan Üye: @Yiğitt @aserat54 iyi yükseldiler. Ama @Çiğdem- 'de gönlümüzün 1.si.:love1:
En Komik Üye: @xemrexxx 'in muhabbeti, @RevaN'ın göndermeleri güldürmeye yetiyor.:F
En Filozof Üye: @destere @beyazsoy biraz anlaşılması zor ama @Tolstoyevski 'de Sözlükteki konuları ile bilimci ve düşünceli adam profili çizdi.:F
En Fanatik Üye: FF'de herkes fanatik. Yönetimden tutunda en az burayı kullanana kadar. Ama listemin başını @*Dream* @Nisa @dizi kolik @xemrexxx @Bully çekiyor olmalı.:F
En Tarafsız / Objektif Üye: Fanatik üye olmadığına göre tarafsızda yok ama @darksaal 'ın bu konuda oy kazanmasında da sakınca yok.:X
En Çok Rastladığınız Üye: @Yiğitt @sürgünüm @Harunnn60 @xemrexxx @Çiğdem- 'in mesajları hep karşımda.:F
En Unutulmayacak Üye: Unutulacak kimse yok aslında. Ama @Lordly ve @pompy unutulmaz cidden.:F
En Çok Ortak Noktamız Olan Üye: Türk dizilerinden @MelankoliK ve @Ice_Cool_23 başı çeker.:X @ozgur2113 arada kalite abidesi izlediklerimden faydalanıyor.:F @Billy Kane 'de arada ortak olabiliyor.:F
Yabancı dizilerden @Forumdash ve @BesaleT hep karşıma çıkıyor ama zaten hepsini izliyorum @Forumdash .:F
FF'de konuştuğun anlamda daha çok vakit ayrılası üye : :X @gundix123 ve @kaan955 olmalı.:F Sizin için kendim uydurdum bu katogoriyi. Biraz daha benim izlediklerime yönelin.:F
En tiripkar : @Ahmad .:(
Özelimden behsetmeyeyim sözün güldürdü. :)

semre

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
491
Puanı
184
Herkesi Cok sevdigim icin burda eksik ve ya fazla laf derim tek kelimeyle burda olmaktan mutluyum ;);););)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

En tiripkar : @Ahmad . @Reytinger :(

En Esprili : @Reytinger .:F (Biraz yalan konuşuyor olabilir son seçimimde.)
hahah :D benide geveze yapmışsın :D