M TV Fav10 Apartmanı - Yeni Bölüm | 11.Bölüm "Apartmana Dönüş"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
Screenshot_20220110-113320_Canva.jpg

FAV10 APARTMANI
YENİ BÖLÜM

11.BÖLÜM
"APARTMANA DÖNÜŞ"

Serhat : Akşama yahni var.

Dosi : Yeter artık Serhat saçmalama. Durmaları söyle kabile reislerine.

Serhat : Niye böyle bir şey yapim ki. Sen de beni onlara yahni yapacaktın unuttun mu?

Dosi : Şaka yaptığımı biliyordun. Hadi Serhat!

Serhat : Üff tamam be. İyi korktunuz ama. O kadar da kötü değilim. Aslında kötüyüm de , neyse girmeyelim oraya. Xemrex neler yaşattı size en iyisi tek onu yesinler.

The_Erinch : Serhat hadi gel artık bak gemi yaklaştı binelim gidelim burdan.

Serhat : Tamam geliyorum.

Serhat tam inerken ayağı ipe takıldı ve yere düştü. Yere düşerken başını yere çarpmış olsa gerek bayılmıştı. The Erınch yanına gidip almak istedi ama kabile reisleri izin vermedi. Bu sırada herkes Serhatı almak için yanına gittiler ama Xemrex gemiye doğru yöneldi. Ve gemiye tek başına binerek gemiyi sürmeye başladı.

Xemrex : Siz orda kalın da sizi iyice bir yahni yapsınlar.

Angelica : Biz de suç sana güvendik aramızda kalmana izin verdik.

O sırada denizde bir hareketlenme oldu. Geminin ucunda duran Xemrex neler olduğunu anlayamadan , büyük bir köpek balığı Xemrexi yuttu.

Adadakiler her şeyi görmüştü ;

The_Erinch : Kendi cezasını kendi buldu. Öldü mü bu şimdi.

Angelica : Sanki...

Acun : Ben yeni gemiyi çağırdım şimdi gelirler. Hadi Serhatı da alın plaja gelin.

The Erınch ve Tolstoyevski , Serhatın kollarından tutup plaja kadar taşırlar.

Bu sırada kabile reisleri gümüş paralara odaklanmıştır.

Dosi : Ben onların asıl istedikleri şeyin ne olduğunu biliyorum.

Dosi elinde tuttuğu gümüş paraları alabildiği kadar uzağa atar. O sırada tüm kabile oraya doğru koşar.

Dosi : Hadi gelin onlar onu ararken biz de gemiye binelim.

Gemi yaklaşır ve hepsi gemiye biner. Biraz vakit geçtikten sonra acıktıklarıni fark derler. Tolstoyevski, Slhttnmt, Gerekli ve Baron oltaları alarak balık tutmaya çalışırlar.

Slhttnmtl: Benim oltama ağır bir balık geldi , baksanıza zor tutuyorum. Yardım edin çok zor tutuyorum.

O sırada herkes yardım eder ve yavaşça yukarı çekerler. Oltayı yukarı çekerler ve geminin içine atarlar. Oltanın ucundakini görenler çok şaşırır.

Xemrexx : Ay saatlerdir denizdeyim. Sağolun . Baktım olta atmışsınız bari onunla beni yukarı çıkın diye tutundum.

Serhat : Ya ben çok açtım. Şimdi bunu mu yiyecez. Sonuçta denizden baban bile çıksa ye demişler. Ama bunun eti de tatsızdır.

Zeyno : Saçmalama insan mı yiyecez.

Angelica : Sen nasıl kurtuldun köpek balığından.

Xemreex: Elimde bıçak vardı yuttuğunda. Bende içerden kestim çıktım.

Serhat : Zaten çıkmasan şaşardım.

2 GÜN SONRA

Herkes Fav10 Apartmanına dönmüş ve evlerine çekilmiştir. Derin ve güzel bir uyku çekmişlerdir. Uyandıklarında her yeri kar kapladığını fark ederler. Hep birlikte bahçeye inip kartopu savaşı yaparlar. O sırada bahçede kardan adam yapıldığını fark ederler.

Serhat : Bu kardan adamı kim yaptı?

The Erınch : Biz yapmadık. Daha yeni indik hangi ara yapalım böyle büyük bir kardan adam. Baksana bir insan boyu.

Angelica kardan adama dokunmak isterken kardan adam bir anda hareket eder ve üstündeki karlar yere düşmeye başlar. Herkes bir anda korkar.

Angelica : Aaaaa.

Kardan adamın üstündeki karlar düşünce altındaki kişinin Xemrexx olduğunu görürler.

Xemrexx : Dondum sabaha kadar.

Serhat : Aa şimdi hatırladım adadan geldiğimizde ben dış kapıyı kilitleyip en son içeri girmiştim. Demek sen o an dışarıdaydın.

Xemrexx: Çok kapıyı çaldım. Kimse duymadı.

Dosi : Hepimiz o kadar yorgunduk ki duymamışızdır.

Serhat : Aman yaşıyorsun işte ölmemişsin.

Xemrexx: İlla öleyim mi. Başıma neler neler geldi. Seni öldürecem Serhat.

Serhat : Hiçbir şey yapamazsın , bir adım atsan tüm kemiklerin kırılır.

O sırada herkes güler. Bu olanları bahçenin köşesinde izleyen biri de vardır.

11.BÖLÜM SONU

@Angelica @Dosi @Zeyno @Tolstoyevski @The_Erinch @serhatt @Mr.At @Cervantes @Gerekli24 @BARON男爵 @slhttnmtl @EmreCan @Yakamoz-Asi
@xemrexxx

Son düzenleme:

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
Geberemedi mikrop. .ss
Kapıdaki kim nereden çıktı bu sürpriz kişi, umarım parlaktır. :A

Yine bol hareketli bir bölüm olmuş, kutlarım. :Z @Mircan Saye
Teşekkür ederim @serhatt 🤗

@xemrexxx 'in yaşamasına sevineceğini biliyordum. Hem kapıyı üstüne kapatmışsın donmuş dışarıda , sevginin göstergesi😄😁

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,264
Puanı
1,060
Yine kahramanlık yapmışım :A

Dosi elinde tuttuğu gümüş paraları alabildiği kadar uzağa atar. O sırada tüm kabile oraya doğru koşar.

Dosi : Hadi gelin onlar onu ararken biz de gemiye binelim.
Eline sağlık @Mircan Saye

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
FAV10 APARTMANI
YENİ BÖLÜM
PAZARTESİ 20.00

12. BÖLÜM FRAGMANI

Dosi : Yarın çekimlerim başlıyor.

Serhat : Kız ne çekimi , yoksa deterjan reklamında bahçedeki ağacı mı oynayacaksın.

Tolstoyevski : Serhat!!.. Dosi , Atv dizisinde başrol oynayacaktı ya. Teklif gelmişti birkaç hafta önce.

Serhat : Anam ne bileyim ben. Hmm yani gerçek bir dizi. Aman git oyna 4. Bölümde final olur zaten.

Dosi : Yine iyi ben 4 bölüm ekranda kalabiliyorum. Sen 1 bölüm bile kalamazsın . Bülent Ersoy gibi yayından kaldırılırsın🤭

Serhat : Haha çok komikmiş. Hem bana çok teklif geliyor da ben kabul etmiyorum.

The Erınch : Bu teklifler biz yokken mi geliyor.

Dışarıda aniden korna sesi duyulur ve birine çarpar.Bu sesi duyan herkes pencereye yönelir. Pencereden aşağıdaki kişiyi görenler şok olur ve hemen aşağıya inerler.

The_Erinch: Yaşıyor mu , nasıl oldu bu?Ambulansı çağırın. Hemen!

O sırada Tolstoyevski yanına gider ve nabzını kontrol eder şaşkın bir ifade ile,
Tolstoyevski : Malesef nabzı atmıyor.Sanırım ölmüş.

Zeyno : Hayır bu olamaz.

@Angelica @Dosi @Zeyno @Tolstoyevski @The_Erinch @serhatt @Mr.At @Cervantes @Gerekli24 @BARON男爵 @slhttnmtl @EmreCan @Yakamoz-Asi
@xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,535
Puanı
1,060
FAV10 APARTMANI
YENİ BÖLÜM
PAZARTESİ 20.00

12. BÖLÜM FRAGMANI

Serhat : Kız ne çekimi , yoksa deterjan reklamında bahçedeki ağacı mı oynayacaksın.

Tolstoyevski : Serhat!!.. Dosi , Atv dizisinde başrol oynayacaktı ya. Teklif gelmişti birkaç hafta önce.

Serhat : Anam ne bileyim ben. Hmm yani gerçek bir dizi. Aman git oyna 4. Bölümde final olur zaten.

Dosi : Yine iyi ben 4 bölüm ekranda kalabiliyorum. Sen 1 bölüm bile kalamazsın . Bülent Ersoy gibi yayından kaldırılırsın🤭

Dışarıda aniden korna sesi duyulur ve birine çarpar.Bu sesi duyan herkes pencereye yönelir. Pencereden aşağıdaki kişiyi görenler şok olur ve hemen aşağıya inerler.

O sırada Tolstoyevski yanına gider ve nabzını kontrol eder şaşkın bir ifade ile,

@xemrexxx
Araba @Dosi ye çarpmadıysa bu bölümden sonra çarpması muhtemel. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and STAR

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,535
Puanı
1,060
FAV10 APARTMANI
YENİ BÖLÜM
PAZARTESİ 20.00

12. BÖLÜM FRAGMANI

@xemrexxx

Beni öldürüyormusun @Mircan Saye :T

• Üzücü
Reactions: Zeyno and STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
Yeni bölümde çok duygusal anlar yaşanacak evet bir üye bu bölümde diziye veda edecek çok hüzünlü bir veda.😭😭
------

Eğerki arabanın çarptığı @xemrexxx ise iyi bakın ölmemiştir o adam resmen ölümsüz çıktı ya laa :A
O ayağı taşa değip ölecek 😁
------

Araba @Dosi ye çarpmadıysa bu bölümden sonra çarpması muhtemel. :A
Aa ne hain planların var acaba 🤔🤔

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,535
Puanı
1,060
Yeni bölümde çok duygusal anlar yaşanacak evet bir üye bu bölümde diziye veda edecek çok hüzünlü bir veda.😭😭
------

O ayağı taşa değip ölecek 😁
------

Aa ne hain planların var acaba 🤔🤔
Sadece ona değil tüm apartmana ama ilk sırada Dosi var bana zıt gittiği için. :A O böbürlendiği dizi setinde olacak ölümü. :Z

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Dosi and STAR