Fav10 - 2021'in Kitap Kurtları Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
kitaplar.jpg

2021 yılı boyunca forumun en fazla kitap okuyan üyeleri belli oldu!

@bazinga tarafından başlatılan 'Fav10 Kitap Okuma Yarışması' sonuçlandı. Okudukları kitapları forumun 'En Son Okuduğunuz Kitap?' başlığına yazan ve forum üyeleriyle paylaşan üyeler arasından Fav10'un kitap kurtları belli oldu.

Sonuçlara göre Fav10'un 2021'de en çok kitap okuyan üyesi 41 kitapla @serhatt oldu. Serhat'ı 29 kitapla @bazinga takip ederken üçüncü sırada ise 22 kitapla @Yiğitt yer aldı. Dördüncü sırada @haluk792, beşinci sırada ise 7 kitapla @yigit_00 yer aldı.

Okudukları kitapları başlığa yazan ve Fav10 üyeleriyle paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler... Yeni yılınızın da kitap ve edebiyatla geçmesi temennisiyle!

Konuya okudukları kitapları paylaşarak katkıda bulunan @slhttnmtl @Aserat @Zeyno @DarkLegenD @Emre Ozansoy @AteşBöceği @xdragxx @emreemreu @Mircan Saye @Gerekli24 @Tolstoyevski @kerem ve @The_Erinch e de teşekkürler.​

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
İlk birkaç kitaptan sonra okuduklarımı yazmaya üşendim keşke üşenmeseydim yoksa benimki de 15 kitap falan olmuştur. :A Emeğine sağlık. :D @Yiğitt

• Harika
Reactions: Yiğitt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Herkese çok tebrikler ama özellikle ilk 5'i çok daha büyük tebrik etmek lazım. Bu arada @serhatt 41 kere maşallah. :Z :A

Ben de tabii yıl boyu tek kitap okumadım ama biraz verimsiz geçti desem yeridir, yalan olmasın daha bol vaktim vardı. Ha en değerlisi Hayvan Çiftliği oldu orası ayrı. :A

• Harika
Reactions: serhatt

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Katkıda bulunan herkese ve sonucu açıklayan @Yiğitt'e teşekkürler. :Z

Doğrusu planladığım kadar ilgi görmedi etkinlik ama yine de güzeldi. Birkaç kişinin 1-2 kitap fazla okumasına bile vesile olduysak ne mutlu bize.

Kişisel olarak 2021'in özellikle son çeyreğini son derece yoğun bir şekilde geçirdim ve özellikle bu dönemde bu başlığa yazma alışkanlığımı da kaybetmiş oldum. Hatta kitapları saymayı da... Muhtemelen 10 kitap kadar daha okumuşumdur.

Daha da önemlisi 2021'de her gün en az 10 sayfa kitap okuma hedefim vardı ve 1-2 günlük kaza dışında neredeyse her gün bunu başardığımdan dolayı mutluyum. 2022'de de bunu aynı şekilde devam ettirmeyi umuyorum. Onlarca kitap sırada bekliyor. :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,988
Puanı
1,060
Herkese çok tebrikler ama özellikle ilk 5'i çok daha büyük tebrik etmek lazım. Bu arada @serhatt 41 kere maşallah. :Z :A

Ben de tabii yıl boyu tek kitap okumadım ama biraz verimsiz geçti desem yeridir, yalan olmasın daha bol vaktim vardı. Ha en değerlisi Hayvan Çiftliği oldu orası ayrı. :A
Teşekkürler canım, 2021'i bu açıdan çok iyi değerlendirdim ama 2022'de bunun devam edebileceği şuan mümkün görünmüyor. :(

• Üzücü
Reactions: slhttnmtl

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,346
Puanı
860
Herkese çok tebrikler ama özellikle @serhatt'ı büyük tebrik etmek lazım :Z :love1: parlak peşinde koşarken nasıl okudun bu kitap maşallah :A.

• Harika

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,988
Puanı
1,060
Herkese çok tebrikler ama özellikle @serhatt'ı büyük tebrik etmek lazım :Z :love1: parlak peşinde koşarken nasıl okudun bu kitap maşallah :A.
Teşekkürler canım. :bhr: Kitap okumak özel bir şey elimden geldiğince günde yarım saat bile olsa zaman ayırdım ve alışkanlık kazandım, e bir de aynı anda birden fazla iş yapabilme özelliğine sahip olduğum için hem kitaba hem parlaklara pekala vakit ayırabildim. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,346
Puanı
860
Teşekkürler canım. :bhr: Kitap okumak özel bir şey elimden geldiğince günde yarım saat bile olsa zaman ayırdım ve alışkanlık kazandım, e bir de aynı anda birden fazla iş yapabilme özelliğine sahip olduğum için hem kitaba hem parlaklara pekala vakit ayırabildim. :A
Harikaymış bu özelliğin :A :Z

• Harika

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,673
Puanı
560

"Kitap okumak boş zamanı değerlendirerek değil zaman ayırarak yapılmalıdır"... Diyor ve zamanını kitaplara ayıran tüm arkadaşları tebrik ediyorum :ok:

• Beğendim
Reactions: bazinga and serhatt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@bazinga "etkinlik iptal oldu maalesef 😣" dedikten sonra @Yiğitt'in gelip sonuçları açıklaması... Karizmaya bak. :A
Biz bitti demeden bitmez canım. :A

@Yiğitt etiketlemişin ama göremedim etiketini :X
Genel toplu etiket koydum da sonra kocaman görününce toplu etiketi kaldırdım. Konuyu gördün işte napacaksın etiketi. :bhr:

@serhatt tebrikler canım bu arada, yolumdan gitmene çok seviniyorum. :A