TVen Fav10 İtirafları 48.Bölüm

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19'un tavırlarından çok rahatsızım. Üyelerle iyi geçinemeyen birisi kesinlikle yönetim kadrosunda olmamalı. @sürgünüm bu konuda gerçekten çok başarılı bir yöneticimiz.

Batuhan bunu ciddi ciddi yapmamıştır bence eğer yapmışsa gerçekten soruyorum sen ciddi misin? :) @batuhankaralar

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Teşekkürler ablacım, diğer itiraflara da yorumlarını bekliyorum. :A
pek yorumlnıcak birşeyde yok cnm iftirlar yine havada uçusuyor ama o arkadşa üzüldüm gerçekten ben kimseyi ezmek istemezdim demek benim karşımda ezildiğini düşünüyor yinede onada kızmak yerine tavsiyede bulundum daha ne yapayım ayoll elidnen tutupt bu çocuğuda popüelr yapın diyemem :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,757
Puanı
1,061
iyi bari yorumlayalım :
gülüm takmıyorsan itirafa neden devam ediyorsun; hangi mesajımız sana taktı da ötmeye devam ediyorsun :)))
vadinin bitmediğini düşünen zatı muhteremi bu akşam kösem bölüm yorumlarına bekleriz gelsin birlikte yorumlarız ya da bugün cuma mübarek gün iki rekat şükür namazı falan kılsın da payitaht dizisi tutmasın yoksa vadiniz 2 yıl daha yok :)))
deniz marulunu yedirmeyik @batuhankaralar bu forum isviçreli kötü moderatörü bile görmüş marul kafanın safozca atarlanmalarında art niyet arama bence o yüzden :A
@pompy reyiz haklısın yapar o sokak totoşu:A
@vadikızı istediğini paylaşır milelt o ka siyaset paylaşıyor asıl onlara tepki göster sen forumu bozan siyaset zira, ayrıca itiraf yaptığın kişi kadın ve senden yaşça büyük azıcık saygı duy, haaa itirafı yapan @Çiğdem- ya da @dosimosi gibi dişi biriyse yapabilir hatta kava da edebilirsiniz forumda kız kavgası izlemek çok zevkli oluyor:A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
pek yorumlnıcak birşeyde yok cnm iftirlar yine havada uçusuyor ama o arkadşa üzüldüm gerçekten ben kimseyi ezmek istemezdim demek benim karşımda ezildiğini düşünüyor yinede onada kızmak yerine tavsiyede bulundum daha ne yapayım ayoll elidnen tutupt bu çocuğuda popüelr yapın diyemem :A :A :A
batuhankaralar'ın kendi kendine yaptığı itiraf hakkında ne düşünüyorsun. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,238
Puanı
1,060
iyi bari yorumlayalım :
gülüm takmıyorsan itirafa neden devam ediyorsun; hangi mesajımız sana taktı da ötmeye devam ediyorsun :)))
vadinin bitmediğini düşünen zatı muhteremi bu akşam kösem bölüm yorumlarına bekleriz gelsin birlikte yorumlarız ya da bugün cuma mübarek gün iki rekat şükür namazı falan kılsın da payitaht dizisi tutmasın yoksa vadiniz 2 yıl daha yok :)))
deniz marulunu yedirmeyik @batuhankaralar bu forum isviçreli kötü moderatörü bile görmüş marul kafanın safozca atarlanmalarında art niyet arama bence o yüzden :A
@vadikızı istediğini paylaşır milelt o ka siyaset paylaşıyor asıl onlara tepki göster sen forumu bozan siyaset zira, ayrıca itiraf yaptığın kişi kadın ve senden yaşça büyük azıcık saygı duy, haaa itirafı yapan @Çiğdem- ya da @dosimosi gibi dişi biriyse yapabilir hatta kava da edebilirsiniz forumda kız kavgası izlemek çok zevkli oluyor:A

teşekkür ederim emre şu zamana kadar hakkımda yapılan en ağır itiraf oldu bu
ne diyim çokta tın:F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
iyi bari yorumlayalım :
Nerde benim eline sağlığım. .ss

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,757
Puanı
1,061
bu arada @vadikızı niye evlensin arkadaşlar melek teyze, @Çiğdem- @destere gibiler kısırlaştırılmalı bence düşünsenize evlenip kendileri gibi canlılar dünyaya getiriyorlar:(

bir itirafa yorum yapmayı unutmuşum evet arkadaşım çok bilgiliyim belgelerim de var bu konuda kimsen özelden mesaj at da belgeleri atayım sana :)))

Nerde benim eline sağlığım. .ss
harika attım ya işte:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
batuhankaralar'ın kendi kendine yaptığı itiraf hakkında ne düşünüyorsun. :A
gerçek bir itiraf olmus aaayoll :A

senden ricam benimüzerimden soru cevaba döktürme işi cnm haftaya tekrardiğer haftaayaa yine bu itiraf üzerinden cevap vertdirtme yanı farklı itiraf olursa tamam ona birşey demeyiz bu arkadaşada konustuğum birisidir diye fazla ezmekte istemiyorum yinede onudüşünüyorum ben belki knoustuğum birisidir kırıcak birşey demiyeyim diye şuan frenliyorum kendimi ben bencil olamıyorum mlaesef yaPım bu ayoll :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,238
Puanı
1,060
bu arada @vadikızı niye evlensin arkadaşlar melek teyze, @Çiğdem- @destere gibiler kısırlaştırılmalı bence düşünsenize evlenip kendileri gibi canlılar dünyaya getiriyorlar:(

bir itirafa yorum yapmayı unutmuşum evet arkadaşım çok bilgiliyim belgelerim de var bu konuda kimsen özelden mesaj at da belgeleri atayım sana :)))

şakalarını abartmasan iyi olacak he:F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Benim için eline sağlık demek daha önemli hala anlayamadınız. :A