TVen Fav10 İtirafları 46.Bölüm

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
Her zaman ki hallerim.:A MS için dedim ben sen orada yoksun.:(
Eğer söz verdik destek olalım yani eşek değilim ya diyorsan gel bekleriz. @Çiğdem- senide alır.:F

Hem gelirsen bu klibe oy vereceksin çokta pişman olmazsın.:A

İçki resimli bir gif ararken denk gelmiş gibi duruyor. Ama neyi beğendi onu çözemedim.:F
Ben sadece açık sözlüsün dedim destekleyecem demedim hem desteklerim dersem yalan olur sonuçta sende açık sözlü bir kişisin itiraftan anlaşılacağı üzere.

Klibe değinecek olursak; klip forumda yasaklanmalı +18 diye foruma bölüm açılmalı ve senin banlanman lazım :F :F :F

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
Çok ilginç bir kare ama MonaLisa tablosundaki sırrı çözer gibi inceledim ama. :A @RüzgarGülü senin yorumun ne?

Ben o gif aramasına ne yazdığımı forumda söyleyemem malesef "RTÜK" izin vermez :X ama kötü birşey yazmadım sadece argo yani ve çok da dikkat etmedim açıkçası ilginç sadece pek bir şifresi felan yok kim kime dum duma yada inceldiği yerden kopsun gibi bir durum var sanırım gifte :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ay skandal burada biz xemrexxx varken azrailin kapıyı çalmasını bekleyen bunak @vadikızı teyze damga vurmuş itiraflara .ss :A
neyse itiraflara gelirsek @Çiğdem- thanks sıska çikinella :) diğer itiraf sanane melun sana mı sorucam :A
@Aserat yapmacık değil dediğim gibi daha çok kaknem birisi :X
@MayısKralı nın kellesi tez vurulmalı :A
@sürgünüm hakkındaki itirafa katılıyorum :X
@destere beter ol totoş :D

emeğine sağlık @mrt-06 :)))

bana niye beddua ediyon la :) baksana itiraflarda bile herkes beni sevmiş bana kötü söz söylemeye kıyamamışlar sana noluyo tosbağa :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben sadece açık sözlüsün dedim destekleyecem demedim hem desteklerim dersem yalan olur sonuçta sende açık sözlü bir kişisin itiraftan anlaşılacağı üzere.

Klibe değinecek olursak; klip forumda yasaklanmalı +18 diye foruma bölüm açılmalı ve senin banlanman lazım :F :F :F

Teşekkürler sokaksanati destekleyecem seni yazmışsın.:( Gösterip vermemeye girer bu.:A

bana niye beddua ediyon la :) baksana itiraflarda bile herkes beni sevmiş bana kötü söz söylemeye kıyamamışlar sana noluyo tosbağa :)

Benden niye alıntı yaptın.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Teşekkürler sokaksanati destekleyecem seni yazmışsın.:( Gösterip vermemeye girer bu.:A

Benden niye alıntı yaptın.:F
hatalı olmuş alıntı senle tosbağayı karıştırdık bir an :)
yine iyisin elenmemişsin haftaya jessie li bişeyler bekleriz artık jesiie yi gördükten sonra elensende olur :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561

Aynen demişim mesajımı kontrol ettim. Demişsem desteklerim, girerim konuna 2-3 mesaj yazıp konunu beğenirim, hortlatırım felan :D

Ayrıca göstermekle ilgili kullandığın terimden anlaşılacağı üzere yalnızsın sanırım bu aralar, partnere ihtiyacın var arkadaş babında :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere benim onun hakindaki saf ve temiz duygularla yaptığım itirafımı görür inşallah :A
gördüm gördüm görmez olurmuyum teşekürü bile ettim :) sen ne zaman benden övgüyle bahsettinde benden kaçtı :)

Kim bu @destere nin sapığı ayoll bıraksın çocuğun peşini birde @Harunnn60 a laf ediyor savunacak tabikide destereyi ona yedirecek değiliz :( :( :(
ben rahatsız değilim bana asılabilir yeterki kız olsun :) ama sapığımın kız olmadığı konusunda çeşitli şüphelerim var :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynen demişim mesajımı kontrol ettim. Demişsem desteklerim, girerim konuna 2-3 mesaj yazıp konunu beğenirim, hortlatırım felan :D

Ayrıca göstermekle ilgili kullandığın terimden anlaşılacağı üzere yalnızsın sanırım bu aralar, partnere ihtiyacın var arkadaş babında :X

Yok konuya girmene gerek yok. Çiğdeme Özelden mesaj at. 5 puan Ariana 4 Puan Sibel 3 Puan Gökhan 2 Puan Candan 1 Puan Ziynet şeklinde yeter.:A5 Ariana olsuna gerisi önemli değil aslında.

Yok sadece puana ihtiyacım var yalnızlık ile ilgili değil olay.:A

hatalı olmuş alıntı senle tosbağayı karıştırdık bir an :)
yine iyisin elenmemişsin haftaya jessie li bişeyler bekleriz artık jesiie yi gördükten sonra elensende olur :)

Bende öyle düşünüyorum ama bakacağız artık. Diğer 4 şarkıya göre Problem Focus yada Bang Bang diyeceğim.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok konuya girmene gerek yok. Çiğdeme Özelden mesaj at. 5 puan Ariana 4 Puan Sibel 3 Puan Gökhan 2 Puan Candan 1 Puan Ziynet şeklinde yeter.:A5 Ariana olsuna gerisi önemli değil aslında.

Bende öyle düşünüyorum ama bakacağız artık. Diğer 4 şarkıya göre Problem Focus yada Bang Bang diyeceğim.:A

vallahi şu an için garanti şarkını beğenirim diyemiyorum ama bang bang ı sen elenmeden görsek iyi olurdu :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561

mesajını kopyaladım aynı puanları gönderdim :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ahaha daha oylama başlamadı yarın tekrar gönder.:F
Adamsın ya her ne kadar kağan güzel olsada."
:F

Lan bi git deli ettin beni yaa

sen side to side la gelene kadar bizi verem ettin bizimde elimiz armut toplamıyor veremde edeceğiz kanserde elenip kurtulsaydın sende :) bak @vadikızı ile @MayısKralı ne kadar rahatlar tüm stresleri yok oldu huzura kavuştular sende bir an önce elenip aynı huzuru tadarsın umarım :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sen side to side la gelene kadar bizi verem ettin bizimde elimiz armut toplamıyor veremde edeceğiz kanserde elenip kurtulsaydın sende :) bak @vadikızı ile @MayısKralı ne kadar rahatlar tüm stresleri yok oldu huzura kavuştular sende bir an önce elenip aynı huzuru tadarsın umarım :)

Yok öyle neyde bu hafta tam vermişsin teşekkür ederim tekrardan.:A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben o gif aramasına ne yazdığımı forumda söyleyemem malesef "RTÜK" izin vermez :X ama kötü birşey yazmadım sadece argo yani ve çok da dikkat etmedim açıkçası ilginç sadece pek bir şifresi felan yok kim kime dum duma yada inceldiği yerden kopsun gibi bir durum var sanırım gifte :X
Bugün çok gizli kapaklı konuşuyorsun Musti. :(

Kağan güzel olsa da derken? @sokak sanati sanati​
Seni etiketlemeye çalışmış. :A @sokak sanati

yine elenmemişsin senin yüzünden gül gibi irem bir deri bir kemik elenmiş :) oysa iremden daha evlenmene bak şarkısını şeydecektik oysa sibel teyzeden bir beklentimiz bile yok lanet olasıca elenmemiş hemde ikili eleme vardı kesin gider diyordum yine tehtitle oy toplamışsın :)
Oh olsun daha çok çatlayacaksın. :)