TVen Fav10 İtirafları 46.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
FAV10 İTİRAFLARI | 4. SEZON 9. BÖLÜM___

Yıllardır FavoriForumum'da ilgiyle takip edilen Fav10 İtirafları dördüncü sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Forum üyeleri tarafından gönderilen itiraflarla sekizinci bölümümüz tamamlandı. Bu hafta da programımızda ilgi çekici 15 itirafla oldukça dolu bir program oldu. İşte dördüncü sezon dokuzuncu bölümün bomba itirafları;
-
Bölüm hastagı; #Yılınİlkİtirafları
İtiraf 1
Survivorda yazdığım zamanlarda @Billy Kane ve @EFE UYSAL i hep karıştırırdım ve hala öyle yapıyorum nedense :A o zaman avatarlarından dolayımı hatırlamıyorum
- dosimosi -

İtiraf 2

Sıvacı grubunu severek takip ediyoruz, mesajlarınızı patlamış mısır kolayla okuyorum o derece :D Bende sıvadım galiba :A
- Anonim -

İtiraf 3

@xemrexxx e genel olarak haksız bir kin oluşması var bence, sözleri şaka yapıyorum diye bağırıyorken ciddiye alıp kinlenmeyi anlamsız buluyorum, günlük yaşantımızdan sıyrılmak eğlenmek için buradayız, emre zaten forumun kalbi üyeler ona cevap verelek konuşuyor, kalp durulsa nasıl diğer organlarda durur forumda onsuz öyle olur :bhr:
- Çiğdem- -

İtiraf 4

Lütfen yarışmalarda bana destek olun.:A Tüm forum hakkını seviyorum şaka şaka herkesi sevmiyorum ama herkes bana destek olsun.:Z
- sokak sanati -

İtiraf 5

- Kaldırıldı -

İtiraf 6

Vadikızı ne yapmaya çalıştığını halen daha anlamış değilim. İlgi çekmeye mi çalışıyorsun napıyorsun?Yapıyorsun yapıyorsun sonra yeni ergenler gibi internetten sözler bulup paylaşarak mağdur ayaklarına yatıyorsun. Çeki düzen ver kendine.
- Anonim -

İtiraf 7

Aserat'ı aşırı yapmacık buluyorum, sürekli bir ben bilirim havasında. Googleye bakmaya üşenmesek bizde biliyoruz senin kadar, küçük dağları ben yarattım havasını bırakmalısın ;)
- Anonim -

İtiraf 8

5 dakika içinde bana onlarca bildirim geliyorsa vadikızı ablamızın yorumlarımı begendiğini tahmin ediyorum. sağolsun beni seviyor bende onu seviyorum.
- Anonim -

İtiraf 9

sürgünüm abimizin birazda yarışmalarda aktif olmasını diliyorum.
- Anonim -

İtiraf 10

vadikızının her mesajı beğenmesinden bıktım, yeter artık saniye başı bildirim geliyor her mesaj da güldürdü olur mu ? her mesajı mı beğeniyorsun, bence biraz seçici olmalısın. Gereksiz bildirimlerden bıktım.
- Anonim -

İtiraf 11

xemrexxx Muhteşem Yüzyıl konularına etiketleri bırak artık. seveceğimiz varsa da senin yüzünden nefretimiz artıyor. :)
- Anonim -

İtiraf 12

Gel destere gel destere bitsin bu hasret :))))))) Ne oldu tatlım? Yine cevap veremedin? :F GÜLDÜREMİYORSUN ARTIK, kabul etmen güzel :F Harun60 sana gelirsek sen destere'nin avukatı mısın ?
- Anonim -

İtiraf 13

Vadikızını artık daha güçlü görüyorum. Eski itiraflara verdiği tepki ile yeni itiraflara verdiği tepki arasında dağlar kadar fark var. Hep böyle ol abla!
- Anonim -

İtiraf 14

@destere burdan sana zeytin dalı uzatıyorum. Artık sana karşı daha iyi niyetli duygularım var (aman şımarma sadece arkadaşça tabiki :A)
- dosimosi -

İtiraf 15

MayısKralı şu başlattığı yarışmalara biraz özen göstersen. Çok anlamsız işler yapıyorsun ve forumda ki eğlenceye ayak uyduramıyorsun üzgünüm ama yaptığın çoğu yorum itici.
- Anonim -
ÖNEMLİ DUYURU;
İtiraflar hakkında görüş ve önerileriniz, rahatsız olduğunuz
kaldırılmasını istediğiniz itiraflar için mrt-06 ile iletişime geçebilirsiniz.

FAV10İTİRAFLARI
yeni bölümü ile
23 OCAK 2017 PAZARTESİ FAV10'DA!

-
4. SEZON
Önceki bölümlere bakmak için linklere tıklayabilirsiniz;
4. Sezon 1. Bölüm tıkla; 4x1
4. Sezon 2. Bölüm tıkla; 4x2
4. Sezon 3. Bölüm tıkla; 4x3
4. Sezon 4. Bölüm tıkla; 4x4
4. Sezon 5. Bölüm tıkla; 4x5
4. Sezon 6. Bölüm tıkla; 4x6
4. Sezon 7. Bölüm tıkla; 4x7
4. Sezon 8. Bölüm tıkla; 4x8
4. Sezon 9. Bölüm tıkla; 4x9

Xkp1p5.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
ay skandal burada biz xemrexxx varken azrailin kapıyı çalmasını bekleyen bunak @vadikızı teyze damga vurmuş itiraflara .ss :A
neyse itiraflara gelirsek @Çiğdem- thanks sıska çikinella :) diğer itiraf sanane melun sana mı sorucam :A
@Aserat yapmacık değil dediğim gibi daha çok kaknem birisi :X
@MayısKralı nın kellesi tez vurulmalı :A
@sürgünüm hakkındaki itirafa katılıyorum :X
@destere beter ol totoş :D

emeğine sağlık @mrt-06 :)))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzel sayılır bu hafta. İlgi çekici 3-4 itiraf var.:Z

Bende çok güzel itiraf yapmışım. Gerçekten oylarınızı bana verin.:bhr:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ay skandal burada biz xemrexxx varken azrailin kapıyı çalmasını bekleyen bunak @vadikızı teyze damga vurmuş itiraflara .ss :A
neyse itiraflara gelirsek @Çiğdem- thanks sıska çikinella :) diğer itiraf sanane melun sana mı sorucam :A
@Aserat yapmacık değil dediğim gibi daha çok kaknem birisi :X
@MayısKralı nın kellesi tez vurulmalı :A
@sürgünüm hakkındaki itirafa katılıyorum :X
@destere beter ol totoş :D

emeğine sağlık @mrt-06 :)))
Niye :)))))) böyle emeğine sağlık dedin. :A Artık forumda emeğe saygı gösterilmeli bunu yavaş yavaş aşılıyorum. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,163
Puanı
1,060
İtiraf 6
yapan arkadaşa şunu diyim ben sözler paylaşmayı çok severim instagramdada
twiiterde bu böyledir istediğim beğendiğim sözü paylaşırım kimsenin karışmasına
izin vermem ;)

İtiraf 8
kim olduğunu bilmiyorum ama beni sevdiğin için teşekkür ederim:-)

İtiraf 10

her kimsen istediğimi yaparım gerçekten güldüğüm için güldürdün atıyorum
çiğdemde her zaman güldürdün atıyor ama bu konuda en çok tepki alan benim nedense:D

İtiraf 13
yanımda olduğun için tşk ederim bana gerçekten değer veren yanımda olunca ben daha güçlü oluyorum;)
4 tane itiraftada varız maşallah ne göze batmışım yaw:F

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Mükemmel biri olunca kendimi övüp duruyorum ve bu huyum bile övülmesi gerekiyor :A :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sonunda senin içinde iyi bir itiraf geldi kendin yapmış olsan da. :A Bizi ben buldum haliyle benim demem normal değil mi? :X

Çiğdem'de bir ara iyi bir şey demişti aslında.:F @vadikızı hep sevdiğini söylüyor ama hiç övüyor o yüzden @Çiğdem- forever.:A

Kim buldu bilmem ama safiye sultan biz diyordu benim düşüncem o meşhur etti.:F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çiğdem'de bir ara iyi bir şey demişti aslında.:F @vadikızı hep sevdiğini söylüyor ama hiç övüyor o yüzden @Çiğdem- forever.:A

Safiye sultan'ın en büyük destekçisi yani forumdaki nadir Hülya Avşar'cılardan olarak bizin forum hakları bende. Kapiş. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,163
Puanı
1,060

Ben bugüne kadar kimi sevdim dediysem sonuna kadar sevdim övmekten nefret ederim benim için sevmek değer vermek en önemlisidir bunuda kanıtlamama gerek yok:D