Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler - 5. Bölüm - Konuk: EmreCan

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
liuofqa.jpg

1- Bir zamanlar çok seviliyordu, geri döndü programım. Hoş geldin beşinci bölümüme. :bhr: Adın ve soy ismin nedir?
EmreCan: Teşekkür ediyorum, hoş buldum programın hayırlı olsun, umarım tekrardan istediğin şekilde sunabilirsin. Adım Emre Can soyadım Yıldırım.
2- TV sektörü beş yıl sonra ne durumda olur sence?
EmreCan: TV sektörü şu an da olduğu gibi 5 sene sonra da rezalet bir durumda olur büyük ihtimalle. TV'de dizi veya film içerikleri çok kıt, şu an da ortalıkta saçma sapan programlar var öncelikleri şu programlar, ardından saçma sapan diziler olmamalı bir konu yok bir şey yok sürekli aynı çemberin etrafında dönüyorlar. İzleyici de keriz gibi aynı sahneleri izliyor duruyor bunun adına da dizi diyoruz. Bizim ülkede bence rezaletten başka bir şey değil. Reklamlar zaten anamızı ağlatıyor kısacası TV izlenmesini hem psikoloji açısından hem de saçma sapan içerikler yüzünden tavsiye etmiyorum, yönelebilen varsa dijitaldeki güzel kaliteli dizileri filmleri izleyebilirler. 5 sene sonra da sistem böyle devam ederse böyle bir sektör kalmaz gibi. :D
3- En sevdiğin üç Türk dizisi?
EmreCan: 1'i Hercai benim en sevdiğim dizilerden hala daha seviyorum arada sahnelerini de izliyorum o ortamı, atmosferi hiç bir diziden alamadım arada güzel oluyor. Bir Zamanlar Çukurova'yı da çok seviyordum entrika yönünden çok sarıyordu karakterlerin uyumu çekim yerleri vb. o yüzden onu da alıyorum en sevdiklerim arasına. Sadakatsiz ve Yasak Elma'da var ama onları aşırı sevdiklerimin arasına almayacağım çok tekrara düştüler ve kabak tadı verdiler. Yasak Elma şu an ki halinden ötürü en sevdiğim dizi olmayı hak etmiyor o yüzden Kadın diyorum gerilimi çok vardı dramı da bolca idi eğlendirdiği sahneler de vardı. Onun dışında bazı tarihi diziler çok hoşuma gidiyor ama izlemiyorum.
4- En sevmediğin üç erkek Türk oyuncu?
EmreCan: 1 kişi var o da Akın Akınözü, oyunculuğu gülüşü ağlayışı Hercai'de çok yapmacıktı, rolünden tiksindirtmişti artık o zamandan beridir sevmiyorum.
5- Ekranda en abartılan Türk dizisi ne şu anda sence?
EmreCan: Yalı Çapkını rezilliği, aşırı abartılıyor, dizideki kadını aşağılama çok fazla bu da can sıkıcı, ağa rolünü oynayan adamın oyunculuğu can sıkıcı, karakterlerin tepkileri iğrenç, kısacası vakit kaybı izlenmemesi gerektiğini düşünüyorum ve izlemiyorum da.
6- Küçükken çoğu kişi Bez Bebek ve Sihirli Annem'i izlerdi. Sen izliyor muydun?
EmreCan: Ben Bez Bebek'i izlemiyordum maalesef, açık olduğu zamanı da hatırlamıyordum biz de aradan yıllar sonra keşfettim, zamanında yayınlandığı kanalın FOX olduğunu bile bilmiyordum A2'de izledikten sonra öğrendim merakım vb artmıştı diziye, öyle her gün izlemiyordum tabii uzun zamandır da açmadım. Eski zamanlardan Sihirli Annem'i açıkken hatırlıyorum ama ona da aşırı hayranlığım yoktu, arada izlerdim gibi. Ben daha çok Selena'yı izliyordum onu seviyordum efektlerden ötürü göze daha iyi hitap ediyordu kendini izlettiriyordu.
7- Kumbaran var mı? :D
EmreCan: Kumbaram yok, genelde paramı Papara'ya veya çamaşırların içine o da olmadı reçel veya salça kavanozlarına koyuyorum öyle saklıyorum çekmecelerde sandığın altında falan. :A (Aman evden kimse görmesin)
8- Fav10'u sen kursaydın kimleri yönetici yapardın? :D
EmreCan: Fav10'u kuranın ben olduğunu hiç düşünmedim çünkü o kadar anlam yüklememiştim. :A
9- Kendini altı yıl sonra nerede görüyorsun?
EmreCan: İnşallah ya psikoloji bölümünü ya da (Allah ne verirse) sevebileceğim bir bölümü bitirip yüksek lisansını okuduktan sonra ikinci bir üniversite daha okurken görüyorum tabii mesleğimi aldıktan sonra.
10- İyimser misin?
EmreCan: Genel olarak ben herkese iyimserim bir kötülüğüm dokunmaz karşı taraftan bir kötülük gördüm mü ona hem huyum değişir hem de hafiften bir nefret mi diyeyim tiksinti mi diyeyim bende tanımlayamıyorum bir şey olur ondan ötürü bir yamuğu oldu mu unutmam eskisi gibi de olmayız gibi. Genelde çok iyiyim insanlara sonuç olarak ilişkiler de karşılıklı oluyor kişiden kişiye tavrım değişiyor.
11- En merak ettiğin ülke? :D
EmreCan: En merak ettiğim ülke yok çünkü çoğunu merak ediyorum. :A
12- İsmini kim koymuş?
EmreCan: İsmimi ablam koymuş, ben doğduğum zaman Emre Can Emre Can diyormuş hemşire de Emine anlıyormuş. :D
13- Futbolla ilgili misin?
EmreCan: Futbolla ilgili değilim maalesef hiç sevmiyorum hatta nefret ediyorum benim için en saçma en iğrenç şeydir kendisi. :D
14- Dizisiz mi filmsiz mi yaşayamazsın? :D
EmreCan: Dizisiz ve filmsiz yaşam elbette olur, mis gibi ben artık dizi filme çok bağlı birisi değilim uzun zamandır film de izlemedim. Hayat gayet de iyi bir şekilde devam ediyor diziler de TV dizisi ise hiç izlemeyeyim daha iyi vaktimi çalmasına izin veremem sadece Kızılcık Şerbeti'ne açığım o da saçmalarsa onu da bırakırım gibi. Çok vakit alıyor reklamlarla beraber süre de artınca giden saatlere üzülüyor insan ben önceden nasıl bu rezalete katlanmışım hiç bilmiyorum.
15- En sevdiğin cips markası? :D
EmreCan: Lay's. Pringles'ın da tadı çok iyi, bayılıyorum uzun zamandır yemedim ama.
16- Memleketine ne sıklıkla gidersin? :D
EmreCan: Annemin memlekete her sene yazın gideriz 1 ay kaldıktan sonra geri döneriz.
17- Parfüm kullanıyor musun, markası ne? :D
EmreCan: Evet kullanıyorum, markası da Armani ama çok sıkmayı sevmiyorum azıcık sıkıyorum fazlası kötü oluyor.
18- Hayat adil mi sence?
EmreCan: Aslında kişiden kişiye değişir, adil olsa bir imtihan olmazdı. Herkesin farklı dertleri olabilir bir yandan herkes bir şey ile sınanıyor o yüzden adil diyebilirim.
19- Milli piyango sana çıksa ilk ne alırdın o para ile?
EmreCan: Milli piyango almam çıkacağını da sanmıyorum o yüzden alacağım bir şey olmazdı.
20- Kaç yaşında evlenmeyi düşünüyorsun? :D
EmreCan: Benim şu an fikrim 25-30 civarında 2. üniversiteyi de bitirip evlenmek gibi, bilmiyorum zaman ne gösterir belki zıttı da olur kader ne de olsa. Ne desem yalan olur.
21- Bugüne kadar yetmiş tane kitap okumuş musundur?
EmreCan: Maalesef. 70 tane okumadım, onun pişmanlığını da geç fark ettim. Şimdilerde ise onu birazcık da olsa telafi etmeye çalışıyorum güzel şeyler okuyarak. En azından okumanın iyi bir şey olduğunun farkına varmam güzel bir şey, geçen günler için ise yapacak bir şey yok.
22- Öğrenmek istediğin diller var mı?
EmreCan: Fransızca, Almanca, Rusça. Biraz da olsa İngilizcem, Arapçam var onlar da gelişse yeterli.
23- En sevdiğin dizi karakteri? :D
EmreCan: Çok var sayayım. :D Azize Aslanbey'i çok seviyordum onun zekasını vb. bir ara fan kadar olmuştum. :A Şahika Ekinci'ye zaten bayılıyordum, hala daha öyle aslında.
24- Film yıldızı olsan devam filmlerinde oynar mıydın?
EmreCan: Bilmem hiç film yıldızı olduğumu düşünmemiştim. :A Buna yıldızmış gibi cevap vereyim senaryosu güzel bozmamış olsa devam ederdim herhalde. Projeden ayrılmak biraz saçma olurdu bana para getirecekse neden ayrılayım ayrılmam için çok mantıksız iğrenç bir film olması lazım.
25- En sevmediğin üç dizi karakteri bugüne kadar?
EmreCan: Kızılcık Şerbeti Nilay adlı iğrenç karakter nefret ettiriyor aslında, Yasak Elma Ender karakteri de kendinden nefret ettirmeye başladı onu da sevmiyorum eskisi gibi. 3. olarak Yalı Çapkını dizisindeki o iğrenç ''Ağa'' var ya o onu sevmiyorum.
26- Bir dizi karakteri olsan hangisi olurdun?
EmreCan: Kesinlikle Şahika Ekinci olurdum çok seviyorum.
27- Canını ne sıkıyor bu aralar?
EmreCan: Canımı ders çalışmamak sıkıyor, bazen de bunun için üzülüyorum buna çözüm bulamıyorum.
28- Son soruma geçiyorum. Seninle rekor sorular sordum. :D Arkadaş çevrende neye dikkat edersin?
EmreCan: Samimiyete ve ilgiye dikkat ederim, eğer kötü birisiyse zaten zamanla kendi gerçek yüzünü gösteriyor.

@Yakamoz-Asi @phoebebuffay @bazinga @Keith Long @Hazem @Zortlu Fistan @dosimosi @EmreCan @Zeyno @Cervantes @kerem @ozmoturk @denizz19 @batuhankaralar @S.G.A.T. @mesmeso @offensive @12.Adam @Felon @The_Erinch @evyapimibira @Turkuazz @BARON男爵 @mrt-06 ve @Burak97

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
  • İlginç
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Demek Akını sevmiyorsun haa bittin sen @EmreCan 🤔

@Angelica duy duy 😂😂

Bu arada emeğine sağlık @cokiyitvci 😉
Hain Emrecan bence kıskanıyor sevmemek değil çekememezlik:)
------

İlk defa futbol sevmeyen bir erkekle karşılaşıyorum şaka mı bu:)
------

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
------

------

Bölümü okudun beğenseydin ya. :D Sen futbola aşıksın herhalde? :D

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Demek Akını sevmiyorsun haa bittin sen @EmreCan 🤔

@Angelica duy duy 😂😂

Bu arada emeğine sağlık @cokiyitvci 😉
Sevmiyoruuuum çatlayın patlayın. :Z

------

------

Bence de kıskanıyorum. :F

Futbol sevmem, seveni de sevmem. :A

Güzel cevaplar @EmreCan oldukça uzun yazıyorsun :A
Eline sağlık @cokiyitvci
Uzun olmasına dikkat ettim. :A

@cokiyitvci Soruların ve programa konuk ettigin icin tesekkur ediyorum. Umarım programı istedigin sekilde ilerletebilirsin.

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: cokiyitvci and Dosi