Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler - 4. Bölüm - Konuk: Felon

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
liuofqa.jpg

1- Bir zamanlar çok seviliyordu, geri döndü programım. Hoş geldin dördüncü bölümüme. :bhr: Adın ve soy ismin nedir?
Felon: İlk sezon kadar ilgi görmese de forumu aktifleştirmek adına güzel bir düşünce. Bizlerde yardımcı olursak eski günlerimize tekrardan döneriz hoş buldum ben Ali Arkış.
2- Futbolla aran iyi sanırım, nereden geliyor bu ilgi? Babandan mı? Genelde öyledir ya? :D
Felon: Futbol benim için bir maçtan daha fazlası, annem ben küçükken bit ile pire maç yapsa onu bile seyreder derdi haklıymış büyüdük hala her maçı izliyorum aileden gelen bir kültür bizde futbol, kısa bir dönemde Adanademirspor alt yapısında oynamışlığım vardır.
3- Bir futbol takımında oynasaydın hangisinde olmak isterdin?
Felon: Tabii ki çocukluk aşkımız olan Adanademirspor.
4- Ülkemizde sence kadınların yüzde kaçı futbolu bilmiyordur tam olarak?
Felon: Kadınlara dayatılan bu futbolu bilme zorunluluğu bence saçma. Ben ailemden örnek vermek istiyorum annem ofsaytı dahi bilir. Soruna gelecek olursam bütün kadınlar futbolu biliyordur ama anlamıyorlardır.
5- Sevgilinin futbola ilgisi olsun ister misin?
Felon: Kesinlikle isterim beraber formamızı giyip atkımızı takıp maç izlemek hayallerimin arasında.
6- İdeal eş nasıl olmalı sence?
Felon: İdeal eş kavramı diye bir şey yok, seviyorsan saygı gösteriyorsan ve aynılarını sen de alıyorsan ideal eşini bulmuşsundur demektir.
7- Her şey paradan geçer der büyüklerimiz. Bu söze katılıyor musun?
Felon: Önceden öyle değildi bu durum parasız olup mutlu olan örnekler vardı ama günümüz ekonomisinde paran yoksa nefes almak bile haram, büyüklerimizin sözüne maalesef artık katılıyorum yine geleceği görmüşler. :)
8- En sevdiğin içecek?
Felon: Soda. Önceleri kolaydı şimdi zıttı soda. :) Ama olmazsa olmaz olarak sadece sodayla sınırlı değil. Türk kahvesi, filtre kahve de severim.
9- Küçükken en sevdiğin oyun ne idi okulda?
Felon: Biz okulda teneffüste saklambaç oynardık ama en sevdiğim oyun erkeklerin favorisi olan 9 aylık oyunudur.
10- Küçükken hiç bir dersten sıfır puan aldığın oldu mu?
Felon: Sıfır almadım ama 0.5 puan almıştım. :)
11- Türk dizilerinden hangilerini izliyorsun?
Felon: Biz geleneksel bir aileyiz ailemle beraber pazartesi hazetmesem de Alparslan Büyük Selçuklu'yu, nişanlımın baskısıyla Yasak Elma'yı, salı günü olmazsa olmaz Ben Bu Cihana Sığmazam'ı izleriz bütün evden çıt çıkmaz. :) Perşembe günü Sadi'mi, cuma günü Yalnız Kurt. Toplam 5 tane aile dizimiz var gelelim dijitale. Gibi, Ben Gri şu an için izlediklerim.
12- En sevdiğin beş yabancı dizi neler?
Felon: Bu konuda Marvel'cıyım, Marvel'in bütün dizilerini izliyorum ek olarak Netflix'de inşallah yakında gelir Sex Education ve Atiye.
13- Ekranda en abartılan Türk dizisi ne şu anda sence?
Felon: Kesinlikle Yalı Çapkını. Konusu dahi bakmadım klişe ötesi olmalı muhtemelen ama her hafta her hafta birincilik alması ya başrolden ya da insanlara dayatılan klişelikten.
14- Bu zamana kadar Fav10'da kaç kullanıcı adı değiştirdin?
Felon: Sanırım 2, birisi SuskunFelon, Suskunlar dizisinden geliyor. Diğeri de şu an kullandığım Felon.
15- Milli piyango sana çıksa ilk ne alırdın o para ile?
Felon: Hayalimdeki planı devreye sokardım, ülkemizde o kadar çok futbola aç gençler var ki büyükşehirler harici diğer bütün illere elimden geldiği kadar altyapılı olan stadyum halı saha vari şeyler kurar çocukları izleyecek bir heyet oluşturur büyük kulüplere satardım.
16- Bir yarışmaya katılsan hangisine katılırdın?
Felon: Şahane pazar ya da çarkıfelek.
17- Hayatta en sinir olduğun şey nedir?
Felon: Bekletilmek. Bana birisi 5 dakikaya oradayım diyorsa 5. dakika içinde orada olması lazım gecikirse farklı bir tavır gösteririm tabii ki ilkinde değil. :)
18- TV sektörü önümüzdeki beş yıl sonra biter mi sence?
Felon: Televizyon hiçbir zaman bitmez çünkü reklamlar ve halkı yönlendirme yapılması gerekiyor eğer sistemsel değişikler yapılmazsa (RTÜK) hakkında bir reform yapılmazsa bayağı bir güçsüzleşir insanlarında uyanması lazım tabii.
19- En sevdiğin ev yemeği nedir?
Felon: Ev yemeği denince aklıma bir sürü yemek geliyor ama en sevdiğim bu aralar kuru fasulye pilav ve cacık.
20- En sevdiğin mevsim?
Felon: Benim en sevdiğim mevsim evde oturduğum mevsim olan kıştır.
21- Son soruma geçiyorum. Sence ülkemizdeki en iyi komedyen?

Felon: O kadar çok var ki ama benim bir numaram Tolga Çevik'tir. Adam hem güldürüyor hem eğlendiriyor bazıları gibi argo kullanmıyor doğal komik komik olmak için var o adam.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
beni davet ettiğin için teşekkür ederim samimi cevaplar verdiğimi düşünüyorum :)

• Harika
Reactions: cokiyitvci

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
izce neden olamıyor FB şamp

Sizce neden olamıyor FB şampiyon çok? @Felon :D
Fenerbahçe yönetimsel hatalardan dolayı şampiyon olamıyor her yıl çıkan galatasaray kime talip olursa alır politakasını izlediği sürece galatasaray fenerbahçeyi hep saf dışı bırakacaktır bu yıl uyandılar bu konuya ve kendi kadrolarını kurdular nispeten bence bu yıl yine 37.haftadaki derbi belirler şampiyonu GALATASARAY- FENERBAHÇE derbisi :)

• Harika

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Fenerbahçe yönetimsel hatalardan dolayı şampiyon olamıyor her yıl çıkan galatasaray kime talip olursa alır politakasını izlediği sürece galatasaray fenerbahçeyi hep saf dışı bırakacaktır bu yıl uyandılar bu konuya ve kendi kadrolarını kurdular nispeten bence bu yıl yine 37.haftadaki derbi belirler şampiyonu GALATASARAY- FENERBAHÇE derbisi :)
İnşallah FB olur onu tutarım ama fanatik değilim. :D @12.Adam @bazinga

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu hatalari Bohemian Dublinde yapti Shamrock roversta
------

Sen FB'yi mi tutuyordun? :D
Evet fenerbahceliyim

• İlginç