Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler - 3. Bölüm - Konuk: offensive

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
liuofqa.jpg

1- Bir zamanlar çok seviliyordu, geri döndü programım. Hoş geldin üçüncü bölümüme. :bhr: Adın ve soy ismin nedir?
offensive: Merhaba hoş buldum, evet çok sevilen bir programdı, beni de 2019' da konuk etmiştin, tekrar davet ettiğin için teşekkürler. Anonim olmayı tercih ettiğim için ad soyad veremeyeceğim maalesef. Burcumu söyleyeyim telafim olsun. Burcum boğa, yükselenim de başak. :A
2- Masumlar Apartmanı'nı çok seviyordun sen. Sence o dizi neden tuttu?
offensive: Oyuncular ve performansları, ana hikaye ve senaryo, çekim kalitesi, yönetmen kısaca her şey iyiydi. Birbirine çok iyi kaynamıştı bu tüm faktörler. Zaten hak ettiğini de aldı, hepimiz gördük.
3- Masumlar Apartmanı daha devam etmeli miydi sence?
offensive: Senaryo hataları yapılmasaydı evet üçüncü sezonu olması gerekiyordu.
4- Masumlar Apartmanı'nda en sevdiğin karakter kimdi? :D
offensive: Başrollerin hepsini seviyordum ama Safiye'm bir başka tabii :bhr::bhr:
5- Ekranda en abartılan Türk dizisi ne şu anda sence?
offensive: Yalı Çapkını çok abartıldı bence. Çetin Tekindor'un karakterini çok abartılı yazmışlar saçma duruyor, başrol kıza yaşatılanlar da öyle, çok abes olmuş.
6- Bu zamana kadar Fav10'da kaç kullanıcı adı değiştirdin?
offensive: Hiç değiştirmedim, Ağustos 2017'de bu adla kaydoldum. 5 buçuk yıl oldu. Çok eskiden beri forumu okuyorum ama. Sanırım 2011'den beri. Daha eski bile olabilir çünkü Yaprak Dökümü final yapmamıştı, burada onun reyting yorumlarını okuyordum net hatırlıyorum, oradan hesap et. Hanımın Çiftliği falan yeni başlamıştı forumu ilk bulduğumda.
7- Survivor 2023 reytinglerde bu sene nasıl gidecek sence? İzliyor musun o yarışmayı?
offensive: Bence çok iyi gitmeyecek çünkü artık herkes bıktı. Ben en son izlediğimde Asena, Nihat Doğan, Pascal falan vardı, kavga etmişlerdi hatta. :A:F
8- Annenle olan duygusal bir anını anlatır mısın bize?
offensive: Annem 10 sene önce bir ameliyat olmuştu, o ameliyathanenin kapısında yaşadığım saatler gözümün önüne geldikçe hala ürperirim. Herkesin annesine uzun ömürler dilerim, vefat etmiş olanlara da Allah'tan rahmet dilerim.
9- Milli piyango sana çıksa ilk ne alırdın o para ile?
offensive: Şahane bir ev alırdım bahçeli, kafamda bir plan var onu uygulardım tasarımında. :bhr::bhr:
10- Fav10'u sen kursaydın kimleri yönetici yapardın? :D
offensive: Şimdiki kadro iyi, bir de xBUGRAx'i mutlaka yapardım, nerelerde gerçekten özlüyorum çok güzel bir üyeydi. :A:A:A
11- Öğrenmek istediğin bir dil var mı? :D
offensive: Fransızca çok istiyorum, sevdiğim bir dil. Zarafet ve sanat dili.
12- Ayran mı kola mı sence? :D
offensive: Kolayı daha çok tercih ediyorum ama bazı yemeklere de ayran çok yakışıyor gerçekten. İştahım çok açıktır, boğa olduğumdan mı bilmem yemek yapmayı da yemeyi de çok severim. Mutfak insanıyımdır, sofra sevdalısıyımdır. :A
13- Dizisiz mi filmsiz mi yaşayamazsın? :D
offensive: Dizisiz hiç yapamam. :A:A
14- Günde kaç saat uyuyorsun?
offensive: 7-8 saat civarı uyurum, uykuyu çok severim. Hayatta en nefret ettiğim şeylerden biri uykudan uyanmaktır. :A
15- Bir torunun olsa ona ilk ne öğüt verirdin?
offensive: İnsanları sadece iyi ve kötü olarak ayır ve kimseyi vazgeçilmez sanma, kendini de.
16- Hayat kolay mı zor mu geçiyor senin için bu aralar?
offensive: Hayat genel olarak hep zor oldu benim için, bu aralar da zor yine her zamanki gibi. Ne yapalım bu diyarlardan gitmemek için mecburuz.
17- Hiç balık besledin mi?
offensive: Evet, ilkokuldaydım 2002 falan olması lazım 2. sınıftaydım halam almıştı turuncu japon balığım vardı baya bir yaşadı üstüne zamanla ben de ekledim büyük bir akvaryum yapmıştık evde hatta, çok güzel zamanlardı. :bhr:
18- Fav10'da kırgın olduğun biri var mı?
offensive: Yok hayır kimseyle tartışmadım ve kırgınlık yaşamadım.
19- En sevdiğin üç şarkıcı?
offensive: Sezen Aksu, Mabel Matiz. Üçüncüye çok isim var karar veremedim. :A
20- Her şey paradan geçer der büyüklerimiz. Bu söze katılıyor musun?
offensive: Katılmamak ne mümkün. Bir ekmeği bile para olmadan alabiliyor muyuz?
21- Son soruma geçiyorum. İnançlı biri misin?

offensive: Orta dozda. Ne aşırı dindarımdır ne tamamen inançsızımdır. Allah’a sığınmak, ondan destek almak, af dilemek bana çok iyi hissettiriyor. Bu güzel sohbetin ve soruların için çok teşekkür ederim, emeklerine sağlık. Nice programların olması dileğiyle. :bhr:

@Yakamoz-Asi @phoebebuffay @bazinga @Keith Long @Hazem @Zortlu Fistan @dosimosi @EmreCan @Cervantes @ozmoturk @kerem @denizz19 @batuhankaralar @mesmeso @S.G.A.T. @12.Adam @offensive @Felon @The_Erinch @evyapimibira @Turkuazz @mrt-06 @BARON男爵 @Burak97