Fatmagül'ün Suçu Ne? 64.Bölüm Özeti

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Fatmagül'ün Suçu Ne?

64. Bölüm Özeti

Mustafa'nın Fatmagül'ü kaçırdığı kısa zamanda ortaya çıkar. Ancak Mustafa ve Fatmagül'e ulaşmak mümkün olmaz. O dakikadan itibaren Kerim'i kimse sakinleştiremez.

Fatmagül'ü Mustafa'nın elinden kurtarmak için Kerim her yola başvurur. Yaşaranlar cephesindeki panik dalgasıysa, polislerin şirkete gelmesiyle doruk noktasına ulaşır. Fatmagül'ün kaçırılma olayı, Mustafa'yla olan bağlantıları yüzünden Yaşaranları da iyice köşeye sıkıştırır.

Fatmagül çaresiz bir şekilde kurtarılmayı beklerken, Mustafa'ya karşı da kendini korumaya çalışır. Fatmagül'ün hala kendisini sevdiğine inanan Mustafa ise geçmişle hesaplaşmasını sürdürür. Öte yandan Kerim'in canını daha çok nasıl yakabileceğini düşünen Mustafa, planlarını uygulamaya devam eder.

Polisler ve Kerim her yerde Fatmagül'ü ararken, Fatmagül ve Mustafa'ya ait ilk iz, herkese büyük bir korku ve üzüntü yaşatır... Kerim ipuçlarını değerlendirerek adım adım Fatmagül ve Mustafa'ya yaklaşır. Kerim polislerden önce Fatmagül'e ulaştığında, Mustafa ve Kerim arasında ölümüne! bir kavga başlar.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
çok güzel bir bölüm olacağı konusundan belli heyecan dorukta olacak yine..
özellikle kerimle mustafanın karşılaşmasını sabırsızlıkla bekliyorum..

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
uzun zaman sonra fatmagulu sıkılmadan ızleyecegım.. Cıpsımı kolamı sımdıden hazır edeyım bekledıgım gıbı olursa kuzey guneyde cok heyecanlı olacak :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
uzun zaman sonra fatmagulu sıkılmadan ızleyecegım.. Cıpsımı kolamı sımdıden hazır edeyım bekledıgım gıbı olursa kuzey guneyde cok heyecanlı olacak :)

kuzey güneyden haberim yok ama fatmagül bu hafta çok heyecanlı bir bölümle karşımızda ..senaryoya hareketlilik geldi..

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Fatmagül bu hafta iki grupta da yükselir tahminimce.