Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,267
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
fahriye_evcen_yeni_diziyle_donuyor_h8927_d9647-jpg.98728

Fahriye Evcen'in yeni dizisi belli oldu!

Yaprak Dökümü, Çalıkuşu, Kurt Seyit ve Şura ile Ölene Kadar gibi dizilerde yer alan, uzun zamandır ekranlardan uzak olan güzel oyuncu Fahriye Evcen, yapımcıığını Akli Film'in üstlendiği 'Alp Arslan' dizisi ile anlaştı.

Güzel oyuncu, yeni sezonda yeni hikayesi ve karakterleri ile ekranda olacak olan dizide Barış Arduç'un partneri olacak.

'Alp Arslan' yakında TRT 1'de başlıyor!

Son düzenleme:

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Yapım şirketinin eski oyunculara ve ekibe yaptığı saygısızlıktan dolayı asla izlemem. Keşke bu paragöz yapımcı ile çalışmak yerine başka dizi ile dönseydi.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,011
Puanı
1,060
Paraya kıymaları gerekirdi o kadar oyuncuyu çıkardıktan sonra yeni sezonda tutması ve 3 sezon daha devam etmesi için. :A Bir kaç önemli oyuncu daha bekliyorum bu diziye. :A
Aman bu diziye full figüran koysan min. 7+ alır. :A Böyle çok da tın diyebileceğim kişiler gelsin pls. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,008
Puanı
1,061
Güzel giden diziyi komple değiştirmek kimin aklına geldiyse hele ki fahriye yi başrol yaparak..

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,435
Puanı
409
Barış Arduç ile güzel bir ikili olacaklar, bakalım diğer rollerde kimler olacak ben 4-5 tane iddialı oyuncu bekliyorum

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,267
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin adı şimdilik 'Alp Arslan' olarak geçiyormuş Birsen Altuntaş'ın haberine göre. Konu güncellendi.
Yapım şirketinin eski oyunculara ve ekibe yaptığı saygısızlıktan dolayı asla izlemem. Keşke bu paragöz yapımcı ile çalışmak yerine başka dizi ile dönseydi.
Güzel giden diziyi komple değiştirmek kimin aklına geldiyse hele ki fahriye yi başrol yaparak..
Bu şarkı benden Uyanış Büyük Selçuklu dizisine gelsin :A

Barış Arduç ile güzel bir ikili olacaklar, bakalım diğer rollerde kimler olacak ben 4-5 tane iddialı oyuncu bekliyorum
Neden çok güzel bir proje ile geliyor bence iyi seçim yaptı

• Beğendim
Reactions: Angelica