Evlilik Üzerine Hasbihal Anketi Ya Siz?

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
26 veya 27 yaşında evlenmeyi düşünüyorum. :A Çok çocuğa gerek yok 2 kafidir. :A Ha bir de çoook zor beğenirim. Öncelikle zayıf olmak zorunda. Siyah saçlı mavi gözlü beyaz tenli olmalı. :A Onun dışında bir çok detay var elbet ama çok da girmiyim. :A Balayını yurt dışında Kuzey veya Orta Avrupa'da yapmak isterim. Artık neler olacak göreceğiz. :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
26 veya 27 yaşında evlenmeyi düşünüyorum. :A Çok çocuğa gerek yok 2 kafidir. :A Ha bir de çoook zor beğenirim. Öncelikle zayıf olmak zorunda. Siyah saçlı mavi gözlü beyaz tenli olmalı. :A Onun dışında bir çok detay var elbet ama çok da girmiyim. :A Balayını yurt dışında Kuzey veya Orta Avrupa'da yapmak isterim. Artık neler olacak göreceğiz. :A
Siyah saç mavi göz beyaz ten :A öyle bir kız bulursan bana da gönder :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Siyah saç mavi göz beyaz ten :A öyle bir kız bulursan bana da gönder :F
Kriterlere gel :A:F
Kolay gelsin size :A
Bulamazsanız, mavi gözlü saçını siyaha boyasın yada siyah saçlı mavi lens taksın :A:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,608
Puanı
1,061
@Dosi ile evlen balayı bedavaya gelsin :A @MasacRE- @Çiğdem- @mrt-06 @Harunnn60 @Forumdash @xBUGRAx @denizz19 @gözlemci @cookies @vadikızı @kerem

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Sen kimi istiyorsun de hele bize boşver elalemi :A :A Seç birini al aşağıdakilerden :A :A
2536448_ofe96.jpg

157906-muhtesem-yuzyil-in-seker-aga-si-bosandi-50effd4b8864e.jpg

latest

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yeri gelmişken bende yazayım şimdiden taliplerim var ama evlenmeyi düşünmüyorum yada işimde 10.yılımı kutlayıp kariyerimde zirveye çıktığımı gördüğüm an belki ... :A :A

Dış görünüş değil de daha ziyade yumuşak kalpli iyi huylu, dini vehicebelerini yerine getiren aynı zaman görünüş olarakta bana yakışan ten rengi fark etmeyen insan gibi insan evladı hanım hanımcık bir kız :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yeri gelmişken bende yazayım şimdiden taliplerim var ama evlenmeyi düşünmüyorum yada işimde 10.yılımı kutlayıp kariyerimde zirveye çıktığımı gördüğüm an belki ... :A :A

Dış görünüş değil de daha ziyade yumuşak kalpli iyi huylu, dini vehicebelerini yerine getiren aynı zaman görünüş olarakta bana yakışan ten rengi fark etmeyen insan gibi insan evladı hanım hanımcık bir kız :A :A
Birileri fena hava atmış :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İyi bari düşmüşse ben evde kalırsam senle evlenelim biz :A
hahaha ayran gönüllümüsün sen be? :eek: daha 2 dakika olmadı arkadaşımi tarif ettin, şimdi niye ok bana çevrildi :A
@xemrexxx de beni MEnes'e önerdi az evvel, sende zamanında beni başkasına önermiştin:F:F
Ne çok talibim var. @gözlemci yi geçtim anında :A:A