Euro❤ision 2024 l Final Yorumları

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,481
Puanı
1,060
@Dosi , komşunuz Finlandiya çıktı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
273
Puanı
74
Finlandiya 🇫🇮 bana göre Eurovision tarihinin en marjinal sahne gösterisini yapmış :Z :Z

Reaksiyon puanı
135
Puanı
44
hollandanın büyük siyasi partilerinin bir tanesinin başkanı ülkesi diskalifiye olmuş umrunda değil twitterdan israil destekliyor. twitterda 1.4 milyon takipçisi var. israil kazanırsa şaşırmam.

• İlginç
Reactions: SafNac and 12.Adam

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
273
Puanı
74
Bu sene Gay erotizm ve nudistlik üst seviyede gidiyor.
Türkiye geri dönsün istiyorum ama mevcut koşullarda bunları yayınlamazlar bizde malesef
Eğer bu yıl Eurovision'da olsaydık, TRT Finlandiya'nın sahne performansını yayınlar mıydı?
Yayınlamazdı muhtemelen ama lgbt ve nudistlik içeren performansları canlı yayın esnasında nasıl keserdi? Yani canlı yayını aralıklarla kesebilir miydi?

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,816
Puanı
710
Portekiz’in şarkısı çok hoş bence, sahnesi de etkileyici. Törenin en underrated ismi, umarım geceyi iyi kapatırlar da bu fikrim değişir. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Eğer bu yıl Eurovision'da olsaydık, TRT Finlandiya'nın sahne performansını yayınlar mıydı? Yayınlamazdı muhtemelen ama lgbt ve nudistlik içeren performansları canlı yayın esnasında nasıl keserdi?
Belçika, İsrailin yarı final performansı esnasında yayını kesti. Zor olmazdı.

• Okudum
Reactions: SafNac

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Eğer bu yıl Eurovision'da olsaydık, TRT Finlandiya'nın sahne performansını yayınlar mıydı?
Yayınlamazdı muhtemelen ama lgbt ve nudistlik içeren performansları canlı yayın esnasında nasıl keserdi? Yani canlı yayını aralıklarla kesebilir miydi?
İngiltere daha kötüydü. Asıl o yayınlanmazdı. Finlandiya bir şekilde çok belirgin değildi. Tam çıplak değildi :A

• Güldürdün
Reactions: SafNac and 12.Adam