Euro❤ision 2023 l Final Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
IMG_5963.png

Bu sene 67. kez düzenlenecek olan Eurovision Şarkı Yarışmasının, geçen sene Ukrayna'nın kazanmasına rağmen Rusya ile savaş nedeniyle İngiltere’de düzenlenmesine karar verilmişti.

İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya’nın yanı sıra geçen senenin kazananı Ukrayna’nın doğrudan finalde yar alacağı finalde 9 ve 11 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen elemelerinde diğer finalistler belli oldu. Bu akşam yayınlanacak olan finalde yarışacak olan ülkeler bunlar:

IMG_5964.jpeg

Finali izlemek için buradan ulaşabilirsiniz:

Eurovision Şarkı Yarışması 2023 final hakkındaki yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Isvec harici hic birini dinlemedim galiba. recap sarkilardan dinleyip aksama izleyecegim. Bu sene iddialiyiz. Yorumlarda Finlandya icinde olumlu yorumlar okudum.
israil'in izlenmeside iyi diye suan actim ama kizin sesini ve sarkiyi pek begenmedim. sahne sovu tam sizlik @MasacRE :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Isvec harici hic birini dinlemedim galiba. recap sarkilardan dinleyip aksama izleyecegim. Bu sene iddialiyiz. Yorumlarda Finlandya icinde olumlu yorumlar okudum.
israil'in izlenmeside iyi diye suan actim ama kizin sesini ve sarkiyi pek begenmedim. sahne sovu tam sizlik @MasacRE :A
O zaman Dosi hanım ve İsveçli sultanım için bu sene İsveçliyiz :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Loreen yarışıyordu değil mi doğru :A Sultanımızı ikinci kez şampiyon yapacağız inşallah :Z :A
mayis ayi festivaller ayi bizim buarada, bugünde etkinligimiz var, bundan dolayi belki baslarini izleyemem ama yetisirim sahnesine, 9. sirada olacakmis. Ben bu tarz yarismalarda aslinda sadece puan kisimlarini seviyorum izlemeyi :A:A gece gelebilirsen buralarda ol. Sayfadaki linkten puanlamalari izlersin :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
mayis ayi festivaller ayi bizim buarada, bugünde etkinligimiz var, bundan dolayi belki baslarini izleyemem ama yetisirim sahnesine, 9. sirada olacakmis. Ben bu tarz yarismalarda aslinda sadece puan kisimlarini seviyorum izlemeyi :A:A gece gelebilirsen buralarda ol. Sayfadaki linkten puanlamalari izlersin :A
Söz vermeyeyim ama belki uğrarım Dosi hanım :A O değil de bütün forumu da arkana aldın bak, Herkes İsveç'i destekliyor :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben de bu sene umrunda olmayıp gelecek seneyi bekleyenlerdendim ama Loreen’i görünce fikrim değişti. :Z. 🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪
Kendi kendine ceza vermemek için üstü kapalı konuşan sayın admin adamlığı… Biz anladık sayın admin, biz anladık. :A

funny (3).jpeg

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Bugün gönlümüz Loreen'den yana :A (ilk 5 hatta 3 bekliyorum. kazanirsak cok iyi olur, diger sarkilari bilmedigimden kesin konusamiyorum :A )
Alanda olacağım. :Z
Loreen yarışıyordu değil mi doğru :A Sultanımızı ikinci kez şampiyon yapacağız inşallah :Z :A
Heyt bee Çok güçlüyüz. :A :Z
Aynen puanlama bölümü en heyecanlı yeri :A
Puanlama kısmını izlerim sadece. İsveç ve Finlandiya'dan biri kazanacak. Finlandiya'nın şarkısını hiç sevmedim, umarım İsveç kazanır. :A @Dosi
Oooooo Sedefte olacak ha yaaa bambaşka bir grup olduk.
:A Los Galaktikos
Söz vermeyeyim ama belki uğrarım Dosi hanım :A O değil de bütün forumu da arkana aldın bak, Herkes İsveç'i destekliyor :A
Ahahahaha :A Muzurlukta tek rakibin şimşir @Sherlock

Totem için eşsiz şaheseri de bırakalım.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Ben de bu sene umrunda olmayıp gelecek seneyi bekleyenlerdendim ama Loreen’i görünce fikrim değişti. :Z. 🇸🇪🇸🇪🇸🇪🇸🇪
PC’den ilk görmüştüm se se se diye görünüyordu, bende İsveç’in kısaltılışını yazdın sandım. Mobilden meğerse bayrak olduğunu gördüm :A
Puanlama kısmını izlerim sadece. İsveç ve Finlandiya'dan biri kazanacak. Finlandiya'nın şarkısını hiç sevmedim, umarım İsveç kazanır. :A @Dosi
Finlandiya cidden favorilerdenmiş. Bende pek sevmedim, umarım almaz :A İsrail şarkısının eski klibi aşırı tıklanmış. Onun şarkısında ilk dinlemede bayılmadım ama şovu iyi. Erkekler oylar :A Ordan iyi puan alır. Başkada dinlemedim :A. Bende en çok puan kısmını seviyorum. Dışarlarda konserler var. Ordan erken gelirsem biraz yarışma kısmında bakarım :A mobilden her türlü Loreen’li kısma bakacağım :A
Bu kadar destek beklemiyordum :A umarım sinerjimiz ile mutlu ayrılırız :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Bu seneyi nedense hiç takip edemedim. Tarihi çok karışık döneme denk geldi. Yine de şimdi yarı finalleri izleyip final tahmini için geleceğim.

• Beğendim
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Şarkıları dinlemedim ama ekşi sözlükteki başlıkta Ermenistan'ın şarkısına olumlu yorum yapan çoktu. Kazanırlarsa bir sene de onlar yüzünden bekleriz 😮‍💨
Ermenistan ın şarkısı da fena değil ama kazanma şansı yok. İsveç, Finlandiya, Norveç arasında geçecek gibi görünüyor. Norveç'in çok abartıldığını düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can