Esra Erol ve Müge Anlı'ya Kötü Haber! RTÜK Harekete Geçiyor!

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
indir (7).jpg

RTÜK'ün gelen şikayetler üzerine gündüz kuşağında yayınlanan programlara müdahale edeceği ile ilgili haberler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Birçok haber sitesinde yayınlanan habere göre gündüz programları mercek altına alınacak ve uzmanlar tarafından Eylül ayına kadar çalışmalar tamamlanacak. Aile içi şiddet, cinayet gibi olayların yayınlandığı programlar yerine eğitici ve geliştirici programların hazırlanması hedefleniyor.

Bilindiği gibi daha önce RTÜK, gelen şikayetler üzerine evlilik programlarını kaldırmıştı. Şu anki gündüz programlarına müdahale edilirse Müge Anlı, Esra Erol, Didem Aslan gibi birçok ismin programı yayından kaldırılacak.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Hayırlısı olsun
daha az önce Ece Ünerin tekrarını izlemiştim youtubeden. bu bana yapılırr mı :D Ben pek kaldıracaklarını düşünmüyorum ama kalkarsa yerine haberde yazıyor ya ileriye götürücü programlar diye onların da pek ilgi göreceğini sanmıyorum şahsen ama bekleyip görmek lazım

• Beğendim
Reactions: Doğan

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
daha az önce Ece Ünerin tekrarını izlemiştim youtubeden. bu bana yapılırr mı :D Ben pek kaldıracaklarını düşünmüyorum ama kalkarsa yerine haberde yazıyor ya ileriye götürücü programlar diye onların da pek ilgi göreceğini sanmıyorum şahsen ama bekleyip görmek lazım
Ece Üner'de boşu boşuna Show haberi bıraktığıyla kalacak

• Beğendim
Reactions: Doğan and Gizmen

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Eğitici programlar ilgi görmüyor zaten.

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Ya taklitçi demek ne kadar doğrudur bilemiyorum da bu işin ehli Müge Anlı'dır. Kadın yıllardır insanlara umut oluyorken onun kaldırılması doğru olmaz.
Aynen Müge Anlı kalkmasın diğerleri kalksın evlilik programları gibi türedi

Doğan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: AteşBöceği