Erol Evgin ~ Altın Düetler (2016) Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Müzik dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Erol Evgin için sanat camiasından destek bulan bir albüm geldi. Sanatçı için hayattayken bir vefa albümü niteliğinde olan 'Altın Düetler' albümünde birçok isim düet yaptı.

Sıla, Hande Yener, Emel Sayın, Sezen Aksu, Candan Erçetin, Aşkın Nur Yengi, Nükhet Duru, Zuhal Olcay, Şevval Sam ve Göksel'in düetleriyle süslenen albümde toplam 10 şarkı mevcut.

27.jpg

İşte albümde yer alan şarkılar...

@vadikızı @Bully @xemrexxx @Forumdash @Aserat @dizi kolik @Çiğdem- @OzaN @Yiğitt @Harunnn60 @Ahmad @tolgab @turkuazz @MEnes @Doğu @cookies @DarkLeqenD @Billy Kane @gizem ak @ozgur2113 @batuhankaralar ve diğerleri...​

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa öncelikle tüm şarkıcıların emeklerine sağlık güzel bir çalışma olmuş :love1:

Sıralamam Şu Şekilde Oluştu :Z
1 Erol - Hande Yener Sevdan Olmasa
2 Erol - Nükret Duru - Birde Bana Sor
3 Erol - Emel Sayın İşte Öyle Birşey
4 Erol - Sezen Aksu İmkansız Aşklar İçin
5 Erol - Aşkın Nur Yengi - Söyle Canım
6 Erol - Sıla Ateşle Oynama
7 Erol - Şevval Sam Neydi O Yıllar
8 Erol - Candan Erçetin - Aldım Başımı Gidiyorum
9 Erol - Zuhal Olcay - Hep Böyle Kal
10 Erol - Göksel Rüya

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
aaa öncelikle tüm şarkıcıların emeklerine sağlık güzel bir çalışma olmuş :love1:

10 Erol - Göksel Rüya
Yine en olmayacak şekilde bir düzenleme :F

aaa şöyle bir lsiteye baktım da hepsi sıladan fersah fersah üstün sanatçılar ama marul kafa başa sılalı düeti koymuş resmen yine şike .ss @Doğu @MEnes @Çiğdem- @Harunnn60
Canım benim orada kimin kimden üstün olduğuna değil kimin daha iyi söylediğine bak. Ayrıca YouTube üzerinde dinlenme oranlarına bak bakalım hangisi en çok dinlenmiş. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061

Canım benim orada kimin kimden üstün olduğuna değil kimin daha iyi söylediğine bak. Ayrıca YouTube üzerinde dinlenme oranlarına bak bakalım hangisi en çok dinlenmiş. :A
ne var bunda justin bieber da çok dinleniyor youtubeda:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Direkt gittim Hande'mi aradım en meşhur şarkıyı yine kendine yakıştırarak söylemiş:X Her şarkıya sesi gidiyor yaaa:love1:Keşke bi tane daha elektronik yapsa:(

10 Erol - Göksel Rüya
Kız Mor'u git diğer sayfada göm gel burda 1.yap:F Neyse muzik zevkini yavaş yavaş anliyorum:X sen de hareketli şarkıları hep önde tutuyorsun :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sıla'nın düet yaptiği şarkıyı ilkkez duydum. Albumune koysa yeni diye yerdim:X Baya baskın söylemiş:X @denizz19

Emel sayın'la Erol Evgin aynı jenerasyon diye sanırım ikisi de munis yapılara sahip olduklarından yakıştırdım:X

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sıla'nın düet yaptiği şarkıyı ilkkez duydum. Albumune koysa yeni diye yerdim:X Baya baskın söylemiş:X @denizz19

Emel sayın'la Erol Evgin aynı jenerasyon diye sanırım ikisi de munis yapılara sahip olduklarından yakıştırdım:X
Aynen Sıla almış şarkıyı yürümüş resmen. Erol Evgin'i ezmiş :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Direkt gittim Hande'mi aradım en meşhur şarkıyı yine kendine yakıştırarak söylemiş:X Her şarkıya sesi gidiyor yaaa:love1:Keşke bi tane daha elektronik yapsa:(

Kız Mor'u git diğer sayfada göm gel burda 1.yap:F Neyse muzik zevkini yavaş yavaş anliyorum:X sen de hareketli şarkıları hep önde tutuyorsun :A

@denizz19 hahahha sılanın yorumuda güzel ama @Forumdash dediği gibi bu şarkılardan daha önce duymadığım tek şarkıydı nerdeyse ilk 5 sıradakı şarkılarım şarkı olarakta güzel olmalarından bildiğims evdiğim şarkılar olması avantajlarıda var :F

@Forumdash hahah aa evet öyle oldu morda kötüleyip burda zirveye çıkardım ama benim şarkıcılara bilerek kafayım takdığım olmaz seversem söylerim sevmezsemde söylerim mesala sılanın hediye şarkısını beğenmedim ama afitapa bayıldım :F handenin iki deli düetinide beğenmiştim, burdada en popüler şarkıyı düet yapmış ama handenin yorumu harika şu yorumu kendi şarkılarında yapamıyor mesala sesi pürüssüz çıkmış :F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 hahahha sılanın yorumuda güzel ama @Forumdash dediği gibi bu şarkılardan daha önce duymadığım tek şarkıydı nerdeyse ilk 5 sıradakı şarkılarım şarkı olarakta güzel olmalarından bildiğims evdiğim şarkılar olması avantajlarıda var :F

@Forumdash hahah aa evet öyle oldu morda kötüleyip burda zirveye çıkardım ama benim şarkıcılara bilerek kafayım takdığım olmaz seversem söylerim sevmezsemde söylerim mesala sılanın hediye şarkısını beğenmedim ama afitapa bayıldım :F handenin iki deli düetinide beğenmiştim, burdada en popüler şarkıyı düet yapmış ama handenin yorumu harika şu yorumu kendi şarkılarında yapamıyor mesala sesi pürüssüz çıkmış :F
Hiç dinlememene rağmen 5.sıraya koyman Fark-ı SILA :A