Enver'den Şirin'e Büyük Tuzak! Tutuklanıyor... (Kadın - 80.Bölüm)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

FOX'un Medyapım imzalı sevilen dizisi Kadın'ın finalden önceki bölümünde bomba gibi bir gelişme yaşandı. Enver parayı kızına götürme bahanesiyle polisle anlaştı ve kendisine dinleme cihazı koydurdu, Şirin'le otelde buluşan Enver kızının ağzından her şeyi aldı ve kızı Şirin otelden ayrılırken polisler tarafından götürüldü. İşte çok konuşulan o sahne...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Allah'tan Hekimoğlu'nun reklam arasına denk geldi bu sahne de izledim:X Şirini o perukla gördüğümden beridir oyunculuğu bana geçmiyor. İlk 2 sezon kendi saçıyla harikaydı. Sadece çocuklu sahnesi güzeldi. Babası onu kücük cocuk gibi görme olayı duygusaldı. Yoksa o perukla ne kadar yırtınırsa yırtınsın yapay duruyordu :X @mrt-06

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Allah'tan Hekimoğlu'nun reklam arasına denk geldi bu sahne de izledim:X Şirini o perukla gördüğümden beridir oyunculuğu bana geçmiyor. İlk 2 sezon kendi saçıyla harikaydı. Sadece çocuklu sahnesi güzeldi. Babası onu kücük cocuk gibi görme olayı duygusaldı. Yoksa o perukla ne kadar yırtınırsa yırtınsın yapay duruyordu :X @mrt-06
Peruk derken. (b)

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,160
Puanı
1,060
Şirin'in sahnelerini izleyince, oyuncuların gerçek performansını gösterebilmesi için doğru rolerin nekadar önemli olduğunu bir kez daha anlıyorum.

Seray Kaya'yı ilk olarak Huzur Sokağında izlemiştim ve sonrasında Gülümse Yeter'de izledim. Oradaki oyunculuklarla buradaki arasında dünya kadar fark var. Ona böyle bir rolü uygun gören kişiyide tebrik etmek gerekir.
Seray Kaya umarım yükselişini devam ettirir😊