Engin Günaydın: ''Dizi Ortamı İnsani Değil, Çok İlkel''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1729602_940x531.jpg

Ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Engin Günaydın'dan önemli açıklamalar!

Dizi ortamının insani değil, ilkel olduğunu söyleyen Günaydın, ''Gençler tecrübe ediniyor ama işinde iyi olanlar televizyonda çalışmak istemiyor artık.'' açıklamasını yaptı.

Şener Şen'in biyografi filmini yapmak istediğini belirten Günaydın, yaşadığı takdirde 76 yaşında bile olsa kamera karşısında olmayı istediğini belirtti.​

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ülkedeki en değerli oyunculardan. Şener Şen biyografisi de iyi bir fikir olabilir.

Televizyon internet dizileri dışında çöplük zaten. Keşke Engin Günaydın gibi tüm önemli oyuncular televizyona aynı tepkiyi koysa ve bir şeyler değişebilse. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine nereyi gördün. :A Maşallah üniversite diye geldiğin yerde ön gösterimlerden, setlerden çıkmıyorsun. :A
Kıskanma canım :A Ay ben hem üniversite için hem hayatımı yaşamak için hem de sektöre girmek için geldim yavaş yavaş da oluyor sanırım :A

Dün Balat’taydık :A Gezme amaçlı gittik ama bir baktık bi kalabalık, kameralar falan :A Meğer Charlie’nin Melekleri’nin bir kısmı İstanbul’da çekiliyormuş :A Kristen Stewart falan oynuyormuş. :F

Baya dolandık oralarda Kristen’ı da uzaktan gördük kız kendini rezil etmiş resmen o ne tip be :F :F

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Aynen çok doğru söylemiş. Umarım dizi süreleri kısalırda ya da yine galip derviş gibi bir işle görürüz. Reytingi de iyiydi o dizinin. Özledim çünkü kendisini

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Kıskanma canım :A Ay ben hem üniversite için hem hayatımı yaşamak için hem de sektöre girmek için geldim yavaş yavaş da oluyor sanırım :A

Dün Balat’taydık :A Gezme amaçlı gittik ama bir baktık bi kalabalık, kameralar falan :A Meğer Charlie’nin Melekleri’nin bir kısmı İstanbul’da çekiliyormuş :A Kristen Stewart falan oynuyormuş. :F

Baya dolandık oralarda Kristen’ı da uzaktan gördük kız kendini rezil etmiş resmen o ne tip be :F :F
Balatta charlienin melekleri setinin ortasına düştük :A
Ben de yerli dizi seti falan sandım o zaman önemli değil. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Her oyuncu destek verse de RTÜK artık el atsa keşke. İzleyiciler de bu durumdan memnun değil artık. :D