Engin Öztürk'ün Yeni Dizisi Belli Oldu: 'Sıfırıncı Gün'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,463
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ENGIN-1-696x696.jpg

Engin Öztürk'ün yeni dizisi belli oldu!

Son olarak 'Annenin Sırrıdır Çocuk'da yer alan başarılı oyuncu Engin Öztürk; yapımcılığını Acun Medya'nın üstlendiği, senaryosunu Atasoy Koç'un kaleme aldığı ve yönetmen koltuğuna Süleyman Mert Özdemir'in oturacağı dizi ile anlaştı.

Kod adı 'Sıfırıncı Gün' olarak belirlenen ve bazı sahneleri yurt dışında çekilecek olan dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Sıfırıncı Gün, yeni sezonda TV8'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Engin Öztürk uzun zamandır yanlış projeler seçtiği için dizisi tutmuyordu ancak şimdi seçebileceği en doğru projeyi seçmiş. Tv8'in üzerinde en titiz çalıştığı dizisi buymuş ve dünya çapında bir aksiyon dizisi olacak diyorlar. Zaten dizinin başrol kadrosu kalabalık olacak, Engin tek başrol değil. Ayrıca Sarp Apak'ta dizinin kadrosunda. Bu dizinin yeni sezonun en çok izlenen işlerinden biri olacağını düşünüyorum.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,491
Puanı
1,060
Engin'im sürekli TV8'desin. Yanlış yapıyorsun. :T İsmi çok kötü dizinin.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,154
Puanı
1,061
Disney+ bir sürü insanı toplayıp marka yüzü yapıyor ya kendisi de TV8'in marka yüzü falan mı oldu da haberimiz yok. :A Aynı kanala peş peşe üçüncü dizisi olacak sıkıcı tercihler yapıyor. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,508
Puanı
1,060
Heyecanla bekliyorum bakalım nasıl bir kadro olacak özellikle partnerini çok merak ediyorum