En Son Dizi & TV Haberleri

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kırk yılın başı doğru kelam etmiş bozuk saat reis :A
Nihat doğan izdivaça katilan kizlarin yarisi eskort demiş ahan da şimdi baltayi taşa vurdu bu @Doğu ile @vadikızı nin necosuna fetöcü demeye benzemez seda-esra-zuhal koalisyonu çiğ çiğ yer adamı:A @Çiğdem- @destere @mrt-06 @Aserat @cookies @dosimosi
Şu kısmetse oluru zaten genel ev diye hitaplandırıyordum ben esra zuhal seda sayan programlarınıda mal pazarı olarak hitaplandırıyordum :A :A :A Nihattan nefret ediyorum ama doğru söylediği şeylerede haklısın demek lazım :A :A :A @mrt-06 @Harunnn60 @cookies @sokak sanati

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,332
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,876
Puanı
1,061
O zamana kadar devam eder mi ki :)

anlamadığım bir konu ama güldüm yinede :A

Zuhali sattın sen zaten geçen yıl koruyordun.:unamused:

:Dböyle programlar yapılarak Nihat doğan gibi adamlara laf söylettiriyorlar Zuhal kendine yazık ediyor bu programı yaparak

hiçbirini tutmuyorum cnm ama esra erol geçen yıl zuhalı reytingten dolayı hedef alıyordu diğer söyledikleri hep bahaneydi o konuda haksız bulmustum esrayı çünkü laf dolandırıp onu izleyenleri kandırıyordu :A

Koskoca Kuşçu'nun düştüğü hale bak, ilk 100'e zor giren dizide şehzade rolü oynayacak :(
ay resmem reytingimiz bölünüyor hem my hem kösem yayinlanarak macaristan reytingleri 1- my 2- fgsn 3- paramparçs 4- kösem 5- kara sevda:X bu iş @mrt-06 @denizz19 ortak yilanliği @Bully @Aserat ortak kaknemliği gibi.ss
C5SPFhMWQAAwuZz.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Şu kısmetse oluru zaten genel ev diye hitaplandırıyordum ben esra zuhal seda sayan programlarınıda mal pazarı olarak hitaplandırıyordum :A :A :A Nihattan nefret ediyorum ama doğru söylediği şeylerede haklısın demek lazım :A :A :A @mrt-06 @Harunnn60 @cookies @sokak sanati
Nihat doğan izdivaça katilan kizlarin yarisi eskort demiş ahan da şimdi baltayi taşa vurdu bu @Doğu ile @vadikızı nin necosuna fetöcü demeye benzemez seda-esra-zuhal koalisyonu çiğ çiğ yer adamı:A @Çiğdem- @destere @mrt-06 @Aserat @cookies @dosimosi
Şimdi de gündeme gelmek için bunlara mı sardı. :A

Elinde ne bir kanıt var ne de başka bir belge, ordaki kadınlara hayat kadını diye iftira atmasını Çiğdem bir bayan olarak nasıl desteklersin. (b)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Elinde ne bir kanıt var ne de başka bir belge, ordaki kadınlara hayat kadını diye iftira atmasını Çiğdem bir bayan olarak nasıl desteklersin. (b)
Ben zaten genel ev mal pazarı olarak görüyordum daha önce sana çok söyledim bu düşüncelerimi cnm :A :A :A inş Kapanır hepsi tek tek :A :A :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,511
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben zaten genel ev mal pazarı olarak görüyordum daha önce sana çok söyledim bu düşüncelerimi cnm :A :A :A inş Kapanır hepsi tek tek :A :A :A
Boykotçu @destere yüzünden elendik Trt reytingi zor görür Kurtlar vadisi için Yaktı Trt Kurtlar vadisini Aldı

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,511
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
evet:) kız güzelse satarım yani sorun olmaz :)
Aziz Yıldırım'dan beter olursun ben Aşık olduğum kızlara maç satmadım
Hoşlandığım kızların hepsi Beşiktaşlı sadece 2 fenerbahçeli var
Fanya Beşiktaşlı platonik aşık olan kız Beşiktaşlı Selin fenerbahçeli Güliz zor Beşiktaşlı Yağmur fenerbahçeli Arjen Beşiktaşlı Dilara Beşiktaşlı

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Evlilik Programlarının vazgeçilmezi Hanife ismi sir gibi saklanan bir dizide rol alacakmis
Yalan haber değilse tabii ki

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Kırk yılın başı doğru kelam etmiş bozuk saat reis :A
Hanife'den Nihat Doğan'a tokat gibi cevap. :A @Çiğdem- @dosimosi @denizz19 @vadikızı

--2743314.Jpeg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,876
Puanı
1,061

Zuhali sattın sen zaten geçen yıl koruyordun.:unamused:

:Dböyle programlar yapılarak Nihat doğan gibi adamlara laf söylettiriyorlar Zuhal kendine yazık ediyor bu programı yaparak

nihat kazmasının karşısında her türlü esrayı destekliyoruz :)

Bu Hanife'yi de sevmem ama Nihat'ı daha fazla sevmem :A haddini bildirmiş şerefsiz Nihat'a :D
evet arkadaslar sokak totosu bu haberi görünce beyin kanamasindan ölmüştür herhalde kurtulduk :oley: @cookies @Bully @dosimosi @Aserat
C6gYRZQXMAApNOT.jpg