Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

En Son İzlediğiniz Film ?

Bu konu 'Film Yorumları' forumundadır ve şirin tarafından 2 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

The Man From Earth - Dünyalı

Facebook'ta bulunduğum grupta film listesi görmüştüm, bu film ilk sıradaydı ve ufaktan başlayayım dedim.

90 dakika boyunca tek sahne, ve sadece iki eylem; soru sormak ve cevaplandırmak. Film her alandan bilgiler verdi; biyoloji, psikoloji, dinler tarihi, eski insanlar. Filmin en ana konusu, ''14.000 yıl yaşamak bahane, sorgulamak şahane!''. Olası bir 3. filmde diğer dinlere el atılmasını isterim.

+8.3/10

#4261 DarkLegenD, 25 Mart 2018
    Last edited: 15 Nisan 2018 00:49
    • Harika Harika x 1
  2. yatutarsa

yatutarsa Esaslı hoyrat sevişmelerden anlar bendeki kalp
    Favori Üye

The Space Between Us
    Bilimi az (hatta sıfır), kurgusu çok olmuş. Sayısız mantık hatasıyla dolu olduğundan bir yerden sonra bırakıp düşünmeden izledim. Öyle aşık olunacak bir film değil ama vakit geçirmek için izlenebilir.
    Spoiler
    Aslında çok güzel bir konusu var ama sonunda liseli aşk filmine bağlamaları kötü olmuş. Sayısız mantık hatası var demiştim, en başında filmin çıkış noktası hatalı: Hamile olan bir kadının o göreve gönderilmesi tek kelimeyle imkansız. Hal böyle olunca daha en başta patlıyor film.
    Gernard'ın çektiklerine üzüldüm, gözlerim doldu bir iki kere. Özellikle kendini okyanusa bıraktığı sahne çok acıklıydı.

7/10

3. Tolstoyevski

Tolstoyevski Favori Üye
    Favori Üye

Gerçekten güzel ve sıcak bir filmdi. Geçmişe zaman yolculuğu yapmayı rüyalarımda dahi gören biri olarak bu kadar geç izlememe üzüldüm. Müzikleri bir başka güzeldi.

7.5/10

Bu da beklediğimden iyi çıktı. The Wall of Street tarzı bir şey olduğunu düşündüğüm için şu ana kadar hep ertelemiştim. Hikayesi kesinlikle çok iyi.

7.6/10

Çatışma sahnelerini geçtim, onun haricinde mantığı zorlayan hatalarına ve zorlamalara rağmen Neo üstat ve aksiyonu sayesinde tek solukta izletiyor kendini. Yine de bir filmde olmazsa olmazdır sağlam kurgu.

Spoiler

Arabasını çalan çocuğun babası kadar hahatımda aptal bir karakter görmedim. Wick'i yakaladığın an kafasına sıkmak yerine depoya götürüp poşetle boğdurmaya çalıştın, yetmedi sniperi öldürdüğünü söyleyip Wick'i yeniden üstüne çektin. O da yetmedi, helikoptere binmeden piste gittiğini adama arayıp söyledin resmen gel beni öldür diye.

5.8/10

• Beğendim Beğendim x 1
  4. S.G.A.T.

S.G.A.T. Moderatör
    Moderatör Fikir Adamı

En sevdiğim film. :D

• Beğendim Beğendim x 1
  5. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Hazır gelmişken verdiğimiz puanı da yükseltelim.

• Beğendim Beğendim x 1

Sayfayı Paylaş