2015 En Favori (Yabancı) Film |Yarı Final | Whiplash vs Gone Girl

Hangi Film Finale Yükselsin?

• Whiplash

Oy: 18 72.0%
  • Gone Girl

Oy: 7 28.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Bu yıl altıncısı düzenlenen ''En Favori Film'' etkinliğinin yabancı ayağı büyük katılımıyla devam ediyor!

Yabancı film kategorisinde artık ''Yarı Final'' zamanı!

Bu oylamada ''Whiplash'' ve ''Gone Girl'' filmleri finale çıkmak için yarışacak!

NOT: Oylama sonuçları pazartesi akşamına kadar gizlidir ve oy değiştirme hakkınız bulunmamaktadır.

WHIPLASH

GONE GIRL

Oylarınızı bekliyoruz...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
iki tercih etmediğim film ve @destere bayılıyor bu ikisine seç hangisine oy vermemizi istiyorsan ona kullanalım :F :F :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Öncelikle şunu söyleyeyim. Son 4e kalan filmler + Birdman bence yılın en iyi filmleriydi. Birdman'de Budapest'e elendi zaten. Forumda da en beğenilen filmlerin bunlar olmasına sevindim :) Artık oy vereceğim filmi ufak farklar belirleyecek :)

Burada Whiplash diyorum. Gone Girl de gerçekten çok iyiydi ama Whiplash bir adım önde.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Öncelikle şunu söyleyeyim. Son 4e kalan filmler + Birdman bence yılın en iyi filmleriydi. Birdman'de Budapest'e elendi zaten. Forumda da en beğenilen filmlerin bunlar olmasına sevindim :) Artık oy vereceğim filmi ufak farklar belirleyecek :)

Burada Whiplash diyorum. Gone Girl de gerçekten çok iyiydi ama Whiplash bir adım önde.
Budapeşte yerine Birdman olsaydı gerçekten benim için de aynen öyle olacaktı. İyi filmler sona kaldı. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Budapeşte yerine Birdman olsaydı gerçekten benim için de aynen öyle olacaktı. İyi filmler sona kaldı. :)

Budapest için @destere ile @Tolstoyevski iyi çalıştı :D Millet Birdman'ı izlemediği için hatır için Budapest'e oy attılar. Ama bu sefer karşısında Interstellar var bu taktik Interstellar'a karşı sökmeyecektir :D Oylamanın da gizli olması güzel oldu heyecanla bekleyeceğiz sonucu artık :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Budapest için @destere ile @Tolstoyevski iyi çalıştı :D Millet Birdman'ı izlemediği için hatır için Budapest'e oy attılar. Ama bu sefer karşısında Interstellar var bu taktik Interstellar'a karşı sökmeyecektir :D Oylamanın da gizli olması güzel oldu heyecanla bekleyeceğiz sonucu artık :)
Interstellar budapeşeyi eler dedim, kesin gözüyle baktım onun için böyle karşılaşma yaptım. Sonuç ne merak ediyorum, @Tolstoyevski kalpten gitmese :A