2015 En Favori (Yabancı) Film |Yarı Final |Interstellar vs The Grand Budapest Hotel

Hangi Film Finale Yükselsin?

• Interstellar

Oy: 20 71.4%
  • The Grand Budapest Hotel

Oy: 8 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Destere beyin hatrına içinde neler olup bittiğini bilmediğim Hotele oy verdim :)
harikasın muhteşemsin:) la şimdi keşke elenmeden calvin yarışsaydı şimdi gidip de bir öpücük atsaydım callvine :) içimden geldi valla :))

kız filmleri artık izlemeye gerek duymuyor admin nasıl olsa izleyip yorumluyor onun yerine :))

tombalağa bak sen ? konuya davet eden etiketleyen ben ? ama gidip elalemin foktan filmine oy atıyor? seni çağıranda kabahat:) boşuna dememişler besle karğayı oysun gözünü :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oylamaları açtım bu arada @Tolstoyevski :A
interstaller in yorum sayfasına bak 5 kişi yorumlamış yani izleyen 5 kişi ama hernedense filmi çok sevip seçenlerin sayısı 20 kişi :)) bu izlemeden seven 15 arkadaş neyi beğenmiş sorsak şimdi forumu terkedip giderler :)

onun kriteri belli zaten ama kız çok kurnazca davranıyor film çünkü izlenecek gibi değil filmi izlese 3 gün kendine gelemez onun yerine ozan ı kobay olarak kullanıyor eğer ozan izlediği filmlerden dolayı zehirlenmeyip hala yaşamayı başarıyorsa o film güzeldir diyor @vadikızı :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,247
Puanı
1,060

Ne olmuş vadikızına:F

interstaller in yorum sayfasına bak 5 kişi yorumlamış yani izleyen 5 kişi ama hernedense filmi çok sevip seçenlerin sayısı 20 kişi :)) bu izlemeden seven 15 arkadaş neyi beğenmiş sorsak şimdi forumu terkedip giderler :)

onun kriteri belli zaten ama kız çok kurnazca davranıyor film çünkü izlenecek gibi değil filmi izlese 3 gün kendine gelemez onun yerine ozan ı kobay olarak kullanıyor eğer ozan izlediği filmlerden dolayı zehirlenmeyip hala yaşamayı başarıyorsa o film güzeldir diyor @vadikızı :)

:F:F:F:F:F:kiki::kiki::kiki::kiki::kiki:hiç böyle düşünmemiştim selimm