2015 En Favori (Yabancı) Film |Ç. Final |Birdman vs The Grand Budapest Hotel

Hangi Film Yarı Finale Yükselsin?

• Birdman

Oy: 9 37.5%
  • The Grand Budapest Hotel

Oy: 15 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu yıl altıncısı düzenlenen ''En Favori Film'' etkinliğinin yabancı ayağı büyük katılımıyla devam ediyor!

Yabancı film kategorisinde artık ''Çeyrek Final'' zamanı!

Bu oylamada ''Birdman'' ve ''The Grand Budapest Hotel'' filmleri yarı finale çıkmak için yarışacak!

BIRDMAN

THE GRAND BUDAPEST HOTEL

Oylarınızı bekliyoruz.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diğer gruplarda hiç düşünmeden oyumu verdim de burası baya sıkıntılı olmuş :D İkisi de sevdiğim filmler ve eşit ayardalar bence. Oy vermesem mi acaba ne yapsam bilemedim :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Diğer gruplarda hiç düşünmeden oyumu verdim de burası baya sıkıntılı olmuş :D İkisi de sevdiğim filmler ve eşit ayardalar bence. Oy vermesem mi acaba ne yapsam bilemedim :A

Birdman de iyi ama TGBH başka bir boyut değil mi? :A ince mizah ve absürdün sınır noktası, el emeği göz nuru bir işçilik harikası. :)

200w_d.gif

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@cookies sen the grand budapesht i çok sevmiştin sanırım öyle diyordun buraya uğrarsan budapesht e oy vermeden geçme :)

Birdman de iyi ama TGBH başka bir boyut değil mi? :A ince mizah ve absürdün sınır noktası, el emeği göz nuru bir işçilik harikası. :)

200w_d.gif
budapesht o senenin en iyi filmiydi ben birdman i sevmemiştim :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

200w_d.gif

Akademi en iyi Birdman diyor ama ona ne demeli? :A Yarın ben iki filmi de kısaca bir gözden geçirip kararımı vericem her bir oyun bile önemi olacakmış gibi geliyor bana bu eşleşmede :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Anlaşıldı oylar Birdman'e :A
birdman e oy atarsan bundan sonra benimle selamı sabahı kes zaten o gün oy konusunda sana kıl oldum :) bu ikinci darbe gelirse elimden çekeceğin var :)

Akademi en iyi Birdman diyor ama ona ne demeli? :A Yarın ben iki filmi de kısaca bir gözden geçirip kararımı vericem her bir oyun bile önemi olacakmış gibi geliyor bana bu eşleşmede :D
akademi arada bir çok yanlış işler yapıyor bu senede en iyi film ödülünü yanlış filme verdiler :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
birdman e oy atarsan bundan sonra benimle selamı sabahı kes zaten o gün oy konusunda sana kıl oldum :) bu ikinci darbe gelirse elimden çekeceğin var :)
İzlemediğim filmlere niye oy atayım eeeyy sıvacı :A Bu milli iradeye saygısızlık değil de nedir :A