2019 En Favori Yabancı Şarkı 2019 Yarı Final | 'If I Can't Have You' vs '7 rings'

Hangi Şarkı Büyük Finale Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,660
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yiyorsa MusicSurvivor'da yaris da görelim cekemeyenler mi yoksa zevksizler mi varmis diye. :A

Zaten yarıştı ve finalist oldu.:A @Bully 'nin ilk şampiyonluğu olacağı için acıyıp yarışmayı bırakmıştım ona:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Zaten yarıştı ve finalist oldu.:A @Bully 'nin ilk şampiyonluğu olacağı için acıyıp yarışmayı bırakmıştım ona:A

Ya hadi ordan :D Ezici bir farkla, alnımın akıyla şampiyon oldum, ağla :A

Puan Durumu
Gökhan Türkmen 73
Ariana Grande 50

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Aşkım çekemiyorlar boşver. :Z :Z

• Harika
Reactions: sokak sanati

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Yalancı, finale çıkayım yeter demene rağmen uğraşmıştın :A Tertemiz şampiyonum, dediğim gibi ağla :A

Gökhanla Ariana'yı kendi hallerine bıraksan Gökhan alır zaten, sen ne desen boş o yüzden :D
Türkçe parça karşısında ne koysan koy zaten kaç adım geriden gelir. Tek istisna Rihanna.
Çünkü forumun bütük çoğunluğu türkçe ağırlıklı hatta baya büyük çoğunluğu. Ve Ariana bir Rihanna değil kapasite ve bilinirlik açısından. Normal durumda kazabailir ama forumu baz alırsak zor. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yalancı, finale çıkayım yeter demene rağmen uğraşmıştın :A Tertemiz şampiyonum, dediğim gibi ağla :A

Gökhanla Ariana'yı kendi hallerine bıraksan Gökhan alır zaten, sen ne desen boş o yüzden :D

Ariana'nın en iyi sayılmayacak şarkısı ile finale çıktım. Hatta ilk 5'e girmez o şarkı. Focus'tu galiba. Tabi ki alır bu durumda. En iyiler kapışsa alamaz:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Türkçe parça karşısında ne koysan koy zaten kaç adım geriden gelir. Tek istisna Rihanna.
Çünkü forumun bütük çoğunluğu türkçe ağırlıklı hatta baya büyük çoğunluğu. Ve Ariana bir Rihanna değil kapasite ve bilinirlik açısından. Normal durumda kazabailir ama forumu baz alırsak zor. :D

Birde Sia var oda şampiyon oldu.:A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,660
Puanı
1,060

Benim sampiyon oldugum sezonda ilk hafta Ariana elenmisti, gördük. :A @Ahmed @dreamy

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and Ahmed
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...