2016 En Favori Yabancı Şarkı - 2016 | D Grubu

En fazla 4 Aday Seçebilirsiniz!

• One Direction - History (Official Video)

Oy: 2 11.1%
  • Jennifer Lopez - Ain't Your Mama

Oy: 14 77.8%
  • Ariana Grande - Side To Side ft. Nicki Minaj

Oy: 15 83.3%
  • Rihanna - Kiss It Better (Explicit)

Oy: 9 50.0%
  • Sia - The Greatest

Oy: 14 77.8%
  • Chino y Nacho - Andas En Mi Cabeza ft. Daddy Yankee

Oy: 0 0.0%
  • LP - Lost On You [Official Video]

Oy: 13 72.2%

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen. :) Helenanın şarkısını seçmediniz bu arada hala.:)
helena yı @Dosi seçecek:)

harika klipler varmış sen pis pis klipleri buraya koyuyorsun kınıyoruz seni lady gaag :) mesela sia bu kliple yarışsaydı olmazmıydı hem sia nın bu şarkısıda harikadır şarkıyı koymuşsun ama klip yanlış :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
bir şarkı seçecen kırk dereden su getirdin dosi sana görev verene lanet olsun :)
ya daha 2 saat önce iftar açtım şuan ölü gibiyim :A 2 saat sonrada sahur bitecek ve zor acikirim. bu gidişle iftar yemegim sahur yemegim olacak. üstüne üstlük grip olmuşum :T:
gündüz baya is yaptim. yarin rahatim bakarim şarki ;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ya daha 2 saat önce iftar açtım şuan ölü gibiyim :A 2 saat sonrada sahur bitecek ve zor acikirim. bu gidişle iftar yemegim sahir yemegim olacak.
gündüz baya is yaptim. yarin rahatim bakarim şarki ;)
benim önerdiğim klipleri gece izle bundan sonra, ve gece klip seç :) sabah günaha girersin:) bence şimdiden seçimlerini yap :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ariananın side to side ı var:) birde LP yi unutma yeterli diğerlerinde kafana göre takılabilirsin :) :)

Jennifer
Sia
Rihanna
Ariana

gruplar bitti galiba jenniferi seçmemesine rağmen @sokak sanati ben yine arianasını seçtim
:A :A :A @Harunnn60 @destere
LP yi niye yazmadın hogatha kınıyorum seni :)

Bir günde bana çalışsan :A
bana yarım çalışmış :) LP yi yazmamış oysa kırk defa etiketledim lp yi unutmayın diye :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ariananın side to side ı var:) birde LP yi unutma yeterli diğerlerinde kafana göre takılabilirsin :) :)

LP yi niye yazmadın hogatha kınıyorum seni :)

bana yarım çalışmış :) LP yi yazmamış oysa kırk defa etiketledim lp yi unutmayın diye :)
lp ne ayoll bu grupta hiç eski emsajalra bakmadım :A @Harunnn60

ama diğer ecünnülerine kullandıma say cnm :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
lp ne ayoll bu grupta hiç eski emsajalra bakmadım :A @Harunnn60

ama diğer ecünnülerine kullandıma say cnm :A
LP ney nedir ya bu grupta arianadan sonraki en güzel şarkı lp ye ait nasıl gözünden kaçtı :)
bu arada lp lezosfermi nedir tam anlayamadım @Forumdash? klibinde hep bir kız var :) oysa kendiside kız? kızkıza napıyorlar acaba :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
LP ney nedir ya bu grupta arianadan sonraki en güzel şarkı lp ye ait nasıl gözünden kaçtı :)
bu arada lp lezosfermi nedir tam anlayamadım @Forumdash? klibinde hep bir kız var :) oysa kendiside kız kızkıza napıyorlar acaba :)
Hhaha aa bu grupta biraz ezbere seçtim bildiğim kişiler bildiğim şarkılar olunca :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhaha aa bu grupta biraz ezbere seçtim bildiğim kişiler bildiğim şarkılar olunca :A
gerçi @Harunnn60 un hainliği var bu gruba kalitelileri doldurmuş ne yaaprsan yap kaliteli beşliden biri boşta kalıyor :)

@turkuazz ı yakaladım sonunda :) turkuazz LP yi ve side to side ı unutma :) B grubundada imany e oy atmayı unutmayasın sakın (mümkünse jamalayada oy verme :) )

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
gerçi @Harunnn60 un hainliği var bu gruba kalitelileri doldurmuş ne yaaprsan yap kaliteli beşliden biri boşta kalıyor :)

@turkuazz ı yakaladım sonunda :) turkuazz LP yi ve side to side ı unutma :) B grubundada imany e oy atmayı unutmayasın sakın (mümkünse jamalayada oy verme :) )
luciferi yorumladım hadi ben sahura kaçıyorum cnm :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bu arada lp lezosfermi nedir tam anlayamadım @Forumdash? klibinde hep bir kız var :) oysa kendiside kız? kızkıza napıyorlar acaba :)
Lez tabiki de her klipte bir kıza sarılcak değildir,:F

Ya "lezosfermi" nedir:F o kelimeye gelince durdum googleden araştırdım. Karşıma cıkan ne¿

1. Jennifer Lopez - Ain't Your Mama
  2. Ariana Grande - Side To Side ft. Nicki Minaj
  3. Rihanna - Kiss It Better (Explicit
  4. LP - Lost On You [Official Video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...