2016 En Favori Yabancı Şarkı 2016 Başlıyor!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Erkin yeter ki elensin, @destere'ye forum tarihinde bugüne kadar verilmiş en şaşalı ünvanı takdim ederim :A
@Tolstoyevski kusura bakmasın artık yani ödül büyük olunca erkin amcayı emekliye ayırmanın vakti geldi bence:) hem bugüne kadar verdiğim yüksek puanlar neyine yetmiyor kredimiz var yani o yüzden 1 puanım erkin kertenkelesine gidiyor sanırım :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sertab Erener - Everyway That I Can ,,, hareketli güzel bir şarkı :)
Yıldız Tilbe - Çabuk Olalım Aşkım ...herzamanki gibi yıldız teyze döktürüyor belkide içlerinden en güzeli :)
Mustafa Sandal ft Natalia - Aşka Yürek Gerek ....natalia aşkına puanı kaptı benden :)
İzel - Şak ... güzel hareketli bir şarkı :)
Nazan Öncel ft Tarkan - Nereye Böyle ... tarkana rağmen şarkı güzel :)
Emre Altuğ - Gidecek Yerim Mi Var... emre altuğa rağmen şarkı güzel :)
Şebnem Ferah - Ben Şarkımı Söylerken... şebnem klas olarak diğerlerinden farklı bir yerde benim açımdan :)
mfö - Tam Ortasındayım .... ustalara saygı göstermek lazım :)

vermedim oyumu ama her an verebilirim :)
@destere şarkımı beğeniyormuş zaten tam puan vereceğinden şüphem yok :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Harunnn60 nezaman başlıyor ve nekadar sürüyor? Dinleyipmi ankette oy kulanacağız?
lady gaga sanırım horluyor fosur fosur:) onun yerine ben cevaplayayım :)
şimdi aynı @tolgab ın oylamasındaki gibi dinliyoruz oy veriyoruz ama burda gruplara ayrılıyor şarkıcılar her grupta belli puanları toplayanlar üst tura çıkıyor :)

@destere şarkımı beğeniyormuş zaten tam puan vereceğinden şüphem yok :A
evet ne demezsin bayıldım şarkıya o yüzden tam puan vereceğim yoksa ben bir ödül için erkin amcayı şutlarmıyım hiç bana yakışmaz :) ama mecburen bu hafta berbat gelmiş o yüzden sonunculukta yer alacak :) bu arada @MasacRE- sanırım artık ununu eledi eleğini duvara astı umududa kalmadı reklamını bile yapmıyor ağaçkakanın :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
şimdi aynı @tolgab ın oylamasındaki gibi dinliyoruz oy veriyoruz ama burda gruplara ayrılıyor şarkıcılar her grupta belli puanları toplayanlar üst tura çıkıyor :)

evet ne demezsin bayıldım şarkıya o yüzden tam puan vereceğim yoksa ben bir ödül için erkin amcayı şutlarmıyım hiç bana yakışmaz :) ama mecburen bu hafta berbat gelmiş o yüzden sonunculukta yer alacak :) bu arada @MasacRE- sanırım artık ununu eledi eleğini duvara astı umududa kalmadı reklamını bile yapmıyor ağaçkakanın :)
Bende Sıla ve Simge'nin yariştigi anket gibi sanmistim :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Erkin Amca'yı şutla gitsin zaten ahı gitmiş vahı kalmış :A

Finale çıkamayacağını biliyor işte pes etmiş demek ki @MasacRE- :A Sen tam puanı Emre'ye ver, onlara da nasıl dağıtırsan dağıt :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Finale çıkamayacağını biliyor işte pes etmiş demek ki @MasacRE- :A Sen tam puanı Emre'ye ver, onlara da nasıl dağıtırsan dağıt :A
@Çiğdem- eski günlerin hatrına bana özel puan gönderme şansı tanısın:) böyle 3 puan çok az kime dağıtayım 10 puandan başlayıp aşağı inmem lazım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- eski günlerin hatrına bana özel puan gönderme şansı tanısın:) böyle 3 puan çok az kime dağıtayım 10 puandan başlayıp aşağı inmem lazım :)

@MasacRE- kullandı yarışmacıdan sadece sen kullanmadın bully sanırım :A

@destere ahh sen bilmedin baskanlının kıymetini ayoll şimdi çok ararsın :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ben oy toplamaya kalksam senin Beren-Serenay olayına döner iş, iyi puan verecek olanlar da sırf benim inadıma düşük verirler o yüzden en iyisi akışına bırakmak :A
O değil de forumda genel olarak sıvacılara karşı bir nefret var. Biz bu insanlara ne yaptık arkadaşlar niye bizi sevmiyorlar? :A @Doğu @MEnes

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ben oy toplamaya kalksam senin Beren-Serenay olayına döner iş, iyi puan verecek olanlar da sırf benim inadıma düşük verirler o yüzden en iyisi akışına bırakmak :A
O değil de forumda genel olarak sıvacılara karşı bir nefret var. Biz bu insanlara ne yaptık arkadaşlar niye bizi sevmiyorlar? :A @Doğu @MEnes
Vallaha hep @destere yüzünden :A Biz buralarda yokken neler karışıyorsa kim bilir adımızı çıkartıyor hain ortalığa sıvıyor sonra ceremesini biz çekiyoruz :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
konular açılmış sanırım briazdan tek tek kurcalarım şarkıları :)

destere anlatmış bana bir şey bırakmamış. :A Nasıl Simge-Sıla finali oldu onun gibi. İlk gruplar sonra çeyrek en son final.. :)
senin yokluğunu aratmadık :)

Vallaha hep @destere yüzünden :A Biz buralarda yokken neler karışıyorsa kim bilir adımızı çıkartıyor hain ortalığa sıvıyor sonra ceremesini biz çekiyoruz :A
benim bişey söylememe gerek yokki @MasacRE- biliyor zaten hain olduğunu sıvacıların yüzkarası :)