2016 En Favori Yabancı Şarkı - 2016| 2.TUR|A Grubu

En Fazla 2 Şarkıcıya Oy Verebilirsiniz!

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Doğu ariana ve demi demezsen hakkımı helal etmem :)

@Harunnn60 yanlışlıkla arkadaşımız hiç sevmediği sia ya oy vermiş bir zahmet oylamayı bir beş dakikalığına açarsan cennetteki yerin şimdiden garantide :)

@Forumdash @sokak sanati justin tımbırloptan nefret ettiğinizi kendiniz söylemiştiniz:) onun için oylar ariana ve demiye bu gurupta :)

@MasacRE- bu gurupta yani üst turlarda oy vereceğine söz vermiştin hep verdiği sözlerde durur diye seni öve öve bitiremiyorum istersen sor arkadaşlara :) o yüzden övgülerimi boşa çıkarmazsın umarım ve burda ariana ve demi der verdiğin sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşarsın umarım :)
Üst turlar dedim 2. tur demedim :A Tamam 3. turdan itibaren gönderirim o zaman çöpler temizlensin biraz, kalanlara bakarız :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ariana, Bebe Rexha, Sia hepsi iyi ama 2 şansım var diye Bebe ve Sia dedim. Zaten Ariana 9 oy ile geçecek. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
guruplara bakmadan bende sana bakmamaya karar verdim hogatha:) herhangi birgurupta bir benim liste dışına çık artık asla sana bakmayacağım :)
demi lavato ve ariana diyorum @Harunnn60 ında sevdiğinden demi lavato bu şarkısıda güzel birde ariana diyelim @sokak sanati :Z:Z:Z

siaya yer kalmadı malesef 2 şer kişi çkıyor sahura gitmeden diğer gruplarada bakayım :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...