2015 En Favori Yabancı Şarkı | 1. Tur - Düello (Same Old Love vs Habits)

Hangi Şarkı 2. Tura Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
page.jpg

Fav10 üyeleri olarak belirleyeceğimiz 'En favori yabancı şarkı' etkinliği hız kesmeden devam ediyor. Gruplarda oylamalar devam ederken A Grubunda ki küçük bir belirsizliği ortadan kaldırmak için düello yapıyoruz.

İlk Turun sonucuna göre 15 oy alan Same Old love ve Habits'i ikili mücadele yola devam edecekler ve bu düelloyu kazanan 2. Tura geçecek.

Selena Gomez |Same Old Love

Tove Lo | Habits

OYLAMA (DÜELLO) 1 GÜN SÜRECEKTİR!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
selena gomezden vazgeçemiyorum ama şarkı olarak tove lo nun şarkısı çok daha kulağa hoş geliyor ? nasıl seçim yapıcam şimdi ? ikisi arasında bizi seçim yapmaya zorlayanları topa tutmak lazım hele bu yarışmanın sunucusunu kurşuna dizmek lazım:)

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,660
Puanı
560
Selena Gomez |Same Old Love

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Selena dedim.:D @yigit_00 senin ki hiç 2. Tura çıkamadı bari Selena'ya engel ol.:A

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
İyi peki.:A Zaten sende Same Old Love sevdiğini söylemiştin bana.:A

Aynen SOL'ü seviyorum ama sel etkisiyle dinlemiyorum. Oyum Tove Lo'ya verdim bu yüzden.

Bir de, Justin Bieber perf. sergilerken, Love Yourself'in "Annem seni sevmedi ve o herkesi sever." kısmında Taylor'un, selenaya attığı bakışı gördün mü? :F

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynen SOL'ü seviyorum ama sel etkisiyle dinlemiyorum. Oyum Tove Lo'ya verdim bu yüzden.

Bir de, Justin Bieber perf. sergilerken, Love Yourself'in "Annem seni sevmedi ve o herkesi sever." kısmında Taylor'un, selenaya attığı bakışı gördün mü? :F

Yok farketmedim. Taylor'ın performansına zor katlandim zaten birde mimikk ölçme gibi bir şey yapamazdim. :F
Tek bildiğin Taylor'ı Grammy'nin şişirdiği Taylor'ın da Selena'yı şişirdiği.ss

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
3 oyumdan biri Tove Lo | Habits'i miş.

Selena'ya oy bile vermemişim gerçi ama şuan kararımı değiştirip oyumu Selena yönünde kullanıyorum. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumun popisine göre Selana alır ama @destere'nin dediği gibi kulağa hoş gelmesi ve playlistimde rast geldiğimde es geçirtmeyen aksine ses açtıran bir sanatçı oldugu için Tove Lo diyorum. Zaten her şarkısını seviyorum kadının her tarzı da söyleyebilecek kabileyeti var. Klipte bile oyunculugunu göruyoruz:X

Habits :hearteyes::hearteyes::hearteyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...