2017 En Favori Dizi Karakteri - Yarı Final | Emir vs. Celal

Hangi karakter finale çıksın?

• Emir | Kara Sevda

Oy: 19 57.6%
  • Celal | İçerde

Oy: 14 42.4%

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bundan iyidir. :F

sila-sevgililer-gunu.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
İhanet değil ki. Ben Zeynep'i yarı finale Emir'i finale çıkaracağım dedim. İkisi finale çıkarsa hem olayın cılkı çıkar hem Emir ile Zeynep'i eşit tutmuş olurum. Hoşuma gitmez bu. Zeynep iyi karakter ama finalde yeri olmasına gerek yok.:X Umarim açıkladım.:D
kafa kafaya gidiyorlar ve verilmemiş oy var düşün. seninkiyle önde olacakti :ppp:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@ozmoturk beni yine yanlız bırakmadın dimi.:bhr:

@Çiğdem- eğer oyunu Emir'e vermezsen tüm gücüm ile Zeynep'e yüklenir Mert'e engel olurum aha buda son sözümdür.:A

@Forumdash bu seviyeli hukukumuz hatırına Emir demeni istiyorum:bhr: Diğer grupta Mert de Final efsane olsun.:A

@denizz19 laa eğer finalde 2 içerde karakteri görmek istiyorsan buyur oyunu ver.:A
Seviyeli ilişkimiz kaldiği yerden devam ediyor seni kırmıyorum ve Celal Baba'ya oyumu kullanıyorum :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Senin de Allah cezanı versin.:A
Ben paylaşimci biriyim oyuzden "Allah belanı versin, Allah tependen baksın, kör şeytanın bulasın, bana gelen sana gelsin" Yaaaaarrrrr :A hayatımı sen mahvettin ....... diye şarkıya bağlayayyım :A

Senin de Allah cezanı versin.:A
Ben paylaşimci biriyim oyuzden "Allah belanı versin, Allah tependen baksın, kör şeytanın bulasın, bana gelen sana gelsin" Yaaaaarrrrr :A hayatımı sen mahvettin ....... diye şarkıya bağlayayyım :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mert'e oy attım sırf sen seviyorsun diye. Sana güvendik. Senin Mert Emir finali olsun lafın için oy attık. Neyse keyfin bilir.
ama madem zeyneb yerine benim için mert dedin @sokak sanati ozaman bende emir diyeyimde oylarımız dengelensin birbirimizin yerine kullanmış olduk gibi birşey final emir mert istiyordum zaten evet celal baba olursa içerdeki oylar bölünücek emir mertte mertin şansı daha yüksek :A :A :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...