2013 En Favori Dizi 2013 Sona Erdi! | Kazanan: Kurtlar Vadisi Pusu

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Tebrikler başarılarının devamını dilerim..

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Tebrikler. :)

Aslında başlamadan belliydi kazanan. Forumda en çok fanı olan dizi şu an. Zaten onu bırak, En Favori Film'i kazanana bak, diziyi tahmin et. Yani çok da umursanacak bir sonuç değil. :)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Tebrikler yılların eskitemediği efsane. :) Rakipleri devirmiş yine. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
helal olsun vadime helal olsun vadicilere gelmiş geçmiş en büyük dizi 10.yılında bile en çok izlenen dizi tüm rekorların sahibi bunu sonuna kadar hakettik ve kazandık fazla söze gerek yok :D

- - - Ekleme - - -

bu konu neden reyting bölümünde? @OzaN En favori dizi 2013 bölümünde olması gerekmiyomuydu

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
takas post: 1368966' Alıntı:
helal olsun vadime helal olsun vadicilere gelmiş geçmiş en büyük dizi 10.yılında bile en çok izlenen dizi tüm rekorların sahibi bunu sonuna kadar hakettik ve kazandık fazla söze gerek yok :D

- - - Ekleme - - -

bu konu neden reyting bölümünde? @OzaN En favori dizi 2013 bölümünde olması gerekmiyomuydu

Haber niteliği taşıyıp daha çok kişiye ulaşsın diye burada şu an taşınacak birkaç gün sonra kendi bölümüne. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
OzaN post: 1368970' Alıntı:

Haber niteliği taşıyıp daha çok kişiye ulaşsın diye burada şu an taşınacak birkaç gün sonra kendi bölümüne. :)

tmm istediğin kadar kişiye ulaştırabiliriz :kiki:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bence 1. olan Kurtlar Vadisi Pusu tebrik edilmeli yok 2013'ün dizisi değil yok haksızlık var diyenleri anlamıyorum tüm oylama biz üyelerin oyları ile oluştu bence bahaneyi bırakıp kazanan diziyi tebrik edilmesi lazım.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

2013 ün dizisi değil nedir ya o zaman sadece yeni başlayan diziler mi yapılcak 3-5 dizi olur en fazla saçmalığa bak :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,173
Puanı
1,061
Kurtlar Vadisi Pusu'yu tebrik ederim. Forum'da bircok kisinin sevdigi bir dizi. Fan kitlesi yüksek oldugu icin dolayisiyla birinci oldu.

Karadayi'm yeni bir dizi olarak finalist oldu ve bence bu cok büyük bir basaridir. Daha ilk senesinde finalist oldu. 2013 Favori dizisini sectik ve fikrimce 2013'ün flas dizisi Karadayi'dir. Bence asil büyük tebrigi bu ekip hak ediyor. Gerek senaryosu, gerek usta oyunculari ve müzikleri ile enfes bir dizi kazandi Türkiye dizi sektörü.

Söyle bir listeye baktim da ilk 16 arasinda yer alan bircok begendigim dizi olmasi beni sevindirdi. Örnek olarak ZKFO, Suskunlar, 20 Dakika, Behzat C., takip ettigim diziler(di). Yalan Dünya gecen sene finalist oldu, bu sene ilk dört arasinda ve buda bir istikrarli basari sayilir.

Galip Dervis flas bir baska dizi. Ilk dört arasina girmesi beni sasirtti ama yari finalde rakibi güclüydü.

ÖBGZK, MY, Intikam gibi dizilerin erken elenmesi ise yarismanin ilginc taraflarindan biri oldu bence. Demek ki favori olmak icin reyting önemli degil, bu bir kez daha kanitlandi.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
karadayı zaten yılın bomba işi olmuştur finale çıkması çok normaldi helal olsun karadayıya da

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Şimdi Karadayıya da helal olsun oldu. Vadi kazandı tabii. Kazanmadan önce fanı değildiler sadece izliyorlardı düşman kesilmiştiler diziye kazandıktan sonra helal olsun Karadayı. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,655
Puanı
1,061
Kurtlar Vadisi Pusu'yu tebrik ederim. Forum'da bircok kisinin sevdigi bir dizi. Fan kitlesi yüksek oldugu icin dolayisiyla birinci oldu.

Karadayi'm yeni bir dizi olarak finalist oldu ve bence bu cok büyük bir basaridir. Daha ilk senesinde finalist oldu. 2013 Favori dizisini sectik ve fikrimce 2013'ün flas dizisi Karadayi'dir. Bence asil büyük tebrigi bu ekip hak ediyor. Gerek senaryosu, gerek usta oyunculari ve müzikleri ile enfes bir dizi kazandi Türkiye dizi sektörü.

Söyle bir listeye baktim da ilk 16 arasinda yer alan bircok begendigim dizi olmasi beni sevindirdi. Örnek olarak ZKFO, Suskunlar, 20 Dakika, Behzat C., takip ettigim diziler(di). Yalan Dünya gecen sene finalist oldu, bu sene ilk dört arasinda ve buda bir istikrarli basari sayilir.

Galip Dervis flas bir baska dizi. Ilk dört arasina girmesi beni sasirtti ama yari finalde rakibi güclüydü.

ÖBGZK, MY, Intikam gibi dizilerin erken elenmesi ise yarismanin ilginc taraflarindan biri oldu bence. Demek ki favori olmak icin reyting önemli degil, bu bir kez daha kanitlandi.

+1 mi desem :F neyse katılıyorum karadayıyı fazla bilmesem de iyi oyuncular var :) my-öbgz-intikam gibi dizilerin yüksek çıkması için onların forumlarından adam toplamak lazım :F

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
EveN post: 1369395' Alıntı:
Konudaki Polatın resminde Polata neden kalemden gözlük çizmişler? :F

nYMParsmozdGcgdVcbZAr1mG.jpg
İzlemeden konuşmak böyle oluyor herhalde
Yüzü yandı ya o da yara izlerinden birisi :)

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Kayıp Şehir'i final olmasına rağmen çeyrek finalist olduğu için kutluyorum :)