2022 En Favori Şarkı 2022 🎶 🎵 | Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,436
Puanı
1,060
Açıkçası bir çok şarkının kaderi 1 oya bağlıydı. Katılım az olduğu için dengesizlik oldu. Keşke hızlıca oy verebilmiş olsaydın. Oylamayı kaçırmak ayrı, uğrayıp en az 10 bildirimi görüp es geçmek ayrı.
Sonraki turlarda bekleriz o zaman. Bu kez o kadar uzun süre olmayacak oylamalarda.
------

Hoş geldin ama seni beklemiyordum, salmıştım yani :A Hatırlatma etiketleri bile yapmıyordum (şarkı etkinliği olarak) çünkü sürekli ilk sayfada olan ve en az 10 konudan gelen bildirimi görüpte gelmeyenleri zorlamıyorum :A @MEnes
Ben malımı bilirim @Dosi hanım.Bana kül yutturamaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Açıkçası bir çok şarkının kaderi 1 oya bağlıydı. Katılım az olduğu için dengesizlik oldu. Keşke hızlıca oy verebilmiş olsaydın. Oylamayı kaçırmak ayrı, uğrayıp en az 10 bildirimi görüp es geçmek ayrı.
Sonraki turlarda bekleriz o zaman. Bu kez o kadar uzun süre olmayacak oylamalarda.
------

Hoş geldin ama seni beklemiyordum, salmıştım yani :A Hatırlatma etiketleri bile yapmıyordum (şarkı etkinliği olarak) çünkü sürekli ilk sayfada olan ve en az 10 konudan gelen bildirimi görüpte gelmeyenleri zorlamıyorum :A @MEnes
İlk turda zorla geçen şarkılardan ileride de bir şey olmaz zaten Dosi hanım. Elenip gitsinler boşver :A Bildirimleri açıp bakmadım bile. Dediğim gibi sadece film etkinliğinde oy verip çıktım bu süreçte...

• Okudum

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,119
Puanı
1,060
İlk turda zorla geçen şarkılardan ileride de bir şey olmaz zaten Dosi hanım. Elenip gitsinler boşver :A Bildirimleri açıp bakmadım bile. Dediğim gibi sadece film etkinliğinde oy verip çıktım bu süreçte...
İlk tur 5 oy ile tur atlayanlar olunca 4 oy ile elenenlere yazık oldu haliyle :A hattı bazı turlarda 6 oy alanda elendi :A
Tmm tmm inandık diyelim…

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
------

Bizim de tarzımız bu Dosi Hanım, ortalıkta gözükmem gözükmem sonrasında tak diye vuku bulurum. :A Bundan sonra oylarımla alanda olacağım diye umuyorum…
Ben malımı bilirim @Dosi hanım.Bana kül yutturamaz. :A
Beni en iyi @MasacRE, @MEnes ve @Maskeli Fedai yoldaşlarım bilir. Yalan yanlış bilgiler vermeyelim lütfen. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk tur 5 oy ile tur atlayanlar olunca 4 oy ile elenenlere yazık oldu haliyle :A hattı bazı turlarda 6 oy alanda elendi :A
Tmm tmm inandık diyelim…
Sağlık olsun Dosi hanım. Gelecek sene denerler şanslarını onlar da :A Bende yalan olmaz Dosi hanım...

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tmm tmm inandım... jpg
pleased benedict cumberbatch GIF by BBC

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,119
Puanı
1,060
Sen çok fenasın.Gene iğneleyici lafı yedik. :A
Kül yutmazlığın burada işe yaramış anlamışsın :A @Yakamoz-Asi
------

Bizim de tarzımız bu Dosi Hanım, ortalıkta gözükmem gözükmem sonrasında tak diye vuku bulurum. :A Bundan sonra oylarımla alanda olacağım diye umuyorum…

Beni en iyi @MasacRE, @MEnes ve @Maskeli Fedai yoldaşlarım bilir. Yalan yanlış bilgiler vermeyelim lütfen. :A
Benimde biliyorsun 2023 bambaşka bir Dosi tarzım var. Gelene merhaba gelmeyene elveda gibi bir şey işte :A kapımız herkese açık, teklif var, ısrar yok. Sebepleri sorgulama hiç ama hiç yok @MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,436
Puanı
1,060
------

Benimde biliyorsun 2023 bambaşka bir Dosi tarzım var. Gelene merhaba gelmeyene elveda gibi bir şey işte :A kapımız herkese açık, teklif var, ısrar yok. Sebepleri sorgulama hiç ama hiç yok @MEnes
Ahahah @Yakamoz-Asi yi niye etiketledin? :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
------

Evet, Dosi Hanım. :A Sizi bu mantıklı kararınızdan ötürü kutlarım. :A Gelmeyeni salacaksın, "bay bay" diyeceksin. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,119
Puanı
1,060
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...