2021 En Favori Şarkı 2021 Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,125
Puanı
1,060
Hayırlı olsun @dosimosi . Hani çok olmayacaktın forumda? :D Benim programımı okumamak için mi dedin onu? İlk 2 bölüm çıktı halen geç değil senin için. :D
Olmayacağım demedim olacağımı sanmıyorum dedim yani daha yeni aktif olmaya başlamıştım, ne kadar dururum bilmiyordum ama yönetime girince işler değişti.
Ben seyirci olarak devam ederim. Yarışma ve programlara pek katılan biri değilim.

• Harika
Reactions: cokiyitvci

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,435
Puanı
1,060
Olmayacağım demedim olacağımı sanmıyorum dedim yani daha yeni aktif olmaya başlamıştım, ne kadar dururum bilmiyordum ama yönetime girince işler değişti.
Ben seyirci olarak devam ederim. Yarışma ve programlara pek katılan biri değilim.
Tamam saygı duyarım bu etkinliğinde VARIM :D

• Harika
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,385
Puanı
1,060
Teşekkürler:Z
Sefo’nun klibi sayılıyor mu uzmanlara danışmam gerekiyor :A adını gördüğün an şarkıyı mırıldanıyorsun :A
İlk şarkı tam bir video olmadığı için onu eklemeyiz gibi. Bu tarz videoların önüne geçemeyiz yoksa :A
------

Peki sen bilirsin. Fikrini değiştirdiğinde oylamalarda buluna bilirsin. Sensiz Murat Barış Yağcı bir oy eksik olur :A @The_Erinch @Zeyno @Angelica

Birde ismi doğru yazsaymışsın Barış Murat Yağcı diyecen hocammm :A beni etiketleyebilirsin seve seve katılırım :A

• Güldürdün

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
610
Hayırlı olsun @dosimosi . Seni yeniden forumda gördüğüme sevindim. Önceki etkinliklerinde yeniden başlar umarım. Kolay gelsin. Etiket isterim.😊

• Harika

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@dosimosi hanım hayırlı olsun. Kolay gelsin. Ayrıca etkinlik isteğinde bulunduğum gibi jet hızıyla getirdiğiniz için de teşekkürler :A

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hayırlı olsun 18935761893 gün sonra foruma gelen yeni etkinliğimiz... Ve tabi ki bunu da yapacak tek bir isim vardı o da sensin Zey... Manevi desteğim her zaman yanında olacak bunu biliyorsun... :A Şimdiden kolay gelsin diyorum ve sonucunu da merakla beklediğim bir etkinlik olacağını belirterek mesajımı noktalıyorum... :A @dosimosi

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,125
Puanı
1,060
@dosimosi hanım hayırlı olsun. Kolay gelsin. Ayrıca etkinlik isteğinde bulunduğum gibi jet hızıyla getirdiğiniz için de teşekkürler :A
Liste hakkında birşey demediğine göre tamamdır? :A 24 saat sonra start vereyim ozaman :A
Senin bir lafına jet hızıyla başlamış olduk :A
Hayırlı olsun 18935761893 gün sonra foruma gelen yeni etkinliğimiz... Ve tabi ki bunu da yapacak tek bir isim vardı o da sensin Zey... Manevi desteğim her zaman yanında olacak bunu biliyorsun... :A Şimdiden kolay gelsin diyorum ve sonucunu da merakla beklediğim bir etkinlik olacağını belirterek mesajımı noktalıyorum... :A @dosimosi
Manevi desteğin olmasaydı başlayamazdım, minnettarım
Hayırlı olsun @dosimosi . Seni yeniden forumda gördüğüme sevindim. Önceki etkinliklerinde yeniden başlar umarım. Kolay gelsin. Etiket isterim.😊
Hepsi zamanla olacaktır inşallah :Z

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: MEnes and MasacRE

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,439
Puanı
1,060
Hayırlı olsun Zeynepcim. Önden kokusunu almışdım, hayata geçmesine sevindim. Kolay gelsin şimdiden.

Bu arada @Sanalbellek MehmetCan arkadaşım hoşgeldin, çok uzun aradan sonra yeni birinin yorumlarıyla aramıza katılması keyifli.. kendine bir tanıtma konusu açarsan iyi olacaktır. İyi forumlar dilerim.
------

Sefo’nun klibi sayılıyor mu uzmanlara danışmam gerekiyor :A adını gördüğün an şarkıyı mırıldanıyorsun :A
İlk şarkı tam bir video olmadığı için onu eklemeyiz gibi. Bu tarz videoların önüne geçemeyiz yoksa :A
------

Peki sen bilirsin. Fikrini değiştirdiğinde oylamalarda buluna bilirsin. Sensiz Murat Barış Yağcı bir oy eksik olur :A @The_Erinch @Zeyno @Angelica
En azından oy vermesini rica edeceğim. 👍

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and Angelica

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Liste hakkında birşey demediğine göre tamamdır? :A 24 saat sonra start vereyim ozaman :A
Senin bir lafına jet hızıyla başlamış olduk :A

Manevi desteğin olmasaydı başlayamazdım, minnettarım

Hepsi zamanla olacaktır inşallah :Z
tolgab'ın hazırladığı top 10 listelerinde kayda değer bütün şarkılar oluyor zaten. O yüzden pek önemli bir eksik olduğunu zannetmiyorum ama yine de şöyle bir bakınayım en azından sevdiğim şarkıcılara, gruplara falan bakayım ekleme yapılacaksa onlardan yapılsın :A

Ayrıca bir de şu konu hakkında yorum yapayım :A

Hayırlı olsun etkinlik. Bunları da ekleyebilirsin. :A @dosimosi

------

Önceki senelerde sadece video klipler oluyordu bu etkinlikte. Hatta geçtiğimiz sene de epey popüler olan ama video klibi olmadığı için etkinliğe giremeyen şarkılar olmuştu. Bence gelenek bozulmasın yine klipler üzerinden yapılsın etkinlik :D

phoebe'nin önerdiklerinden Sefo dışında Yüzyüzeyken Konuşuruz da olmuyor bu arada. O da lyric video çünkü :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,125
Puanı
1,060
tolgab'ın hazırladığı top 10 listelerinde kayda değer bütün şarkılar oluyor zaten. O yüzden pek önemli bir eksik olduğunu zannetmiyorum ama yine de şöyle bir bakınayım en azından sevdiğim şarkıcılara, gruplara falan bakayım ekleme yapılacaksa onlardan yapılsın :A

Önceki senelerde sadece video klipler oluyordu bu etkinlikte. Hatta geçtiğimiz sene de epey popüler olan ama video klibi olmadığı için etkinliğe giremeyen şarkılar olmuştu. Bence gelenek bozulmasın yine klipler üzerinden yapılsın etkinlik :D

phoebe'nin önerdiklerinden Sefo dışında Yüzyüzeyken Konuşuruz da olmuyor bu arada. O da lyric video çünkü :D
Evet zaten o şarkınında olmadığını belirtmiştim.
İlk şarkı tam bir video olmadığı için onu eklemeyiz gibi. Bu tarz videoların önüne geçemeyiz yoksa
Eski düzeni bozmamak için bu şekilde devam edilmeli.
Bilgisayarım olmadığı için alfabetik sıraya göre ayarlayamadım. O şekilde olsa sizin için sevdiğiniz isimlere bakmak daha kolay olurdu:A

2022 şarkılarını ayarlayacağım zaman dahada iş düşecek Çünkü son aylarda bir çok hit şarkının konusunun eksik olduğunu farkettim. Onlar açılmayınca top10’a alınmamış haliyle :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet zaten o şarkınında olmadığını belirtmiştim.

Eski düzeni bozmamak için bu şekilde devam edilmeli.
Bilgisayarım olmadığı için alfabetik sıraya göre ayarlayamadım. O şekilde olsa sizin için sevdiğiniz isimlere bakmak daha kolay olurdu:A

2022 şarkılarını ayarlayacağım zaman dahada iş düşecek Çünkü son aylarda bir çok hit şarkının konusunun eksik olduğunu farkettim. Onlar açılmayınca top10’a alınmamış haliyle :A
Sefo'yu okudum o kısmı atlamışım dikkat etmemişim :A

Canım Pinhani'mden 3 tane şarkı yakaladım. Üçü de video klip ve 2021 yılında yayınlanmış. Gönül rahatlığıyla ekleyebilirsin :A

Pinhâni - Çok Zaman Geçti Ardından
Pinhâni - Leyla
Pinhâni - Hikayeler Tükendi

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,125
Puanı
1,060
Sefo'yu okudum o kısmı atlamışım dikkat etmemişim :A

Canım Pinhani'mden 3 tane şarkı yakaladım. Üçü de video klip ve 2021 yılında yayınlanmış. Gönül rahatlığıyla ekleyebilirsin :A

Pinhâni - Çok Zaman Geçti Ardından
Pinhâni - Leyla
Pinhâni - Hikayeler Tükendi

İlk turlarda sadece ismi yazacağım. Video eklemeyeceğim için bana zor gelmiyor siz ekleme yaptıkça :A
Sana güvenip ekleyeceğim:A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk turlarda sadece ismi yazacağım. Video eklemeyeceğim için bana zor gelmiyor siz ekleme yaptıkça :A
Sana güvenip ekleyeceğim:A
Güven güven, baktım hepsi official videoydu ve tarihi de 2021'di :A

Yalnız videolar da eklense iyiydi, ben şarkılara şöyle bir göz gezdiriyordum oy vermeden önce hatırlamak için :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,125
Puanı
1,060
Güven güven, baktım hepsi official videoydu ve tarihi de 2021'di :A

Yalnız videolar da eklense iyiydi, ben şarkılara şöyle bir göz gezdiriyordum oy vermeden önce hatırlamak için :A
130 küsür videoyu tek tek bakıp eklememi beklemeyin :A bu sene böyle. Acele ve hızlandırılmış tur olarak düşün. Son dakikaya yetişmeye çalıştık.
2 en geç 3. tur gelir :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,799
Puanı
559

Eskisi için mantıklı bir kural da artık devir streaming devri. Youtube ve televizyon artık ikinci planda olduğu için yeni nesil sanatçıların çoğu şarkılarını klipsiz yayınlıyor. Son yılların en büyük hitlerinin çoğu klipsiz. İleride bu oran daha da artacak. O yüzden bu kuralı eski kafa ve gereksiz buluyorum. Benden Sefo'ya falan oy çıkmaz zaten de fikrimi söyledim. :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...