2021 En Favori Şarkı 2021 Başlıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
Heyatım bu durum bnm forumda herkesi övüp kanka olmamla aynı şey ben hiçbir zaman kimse beni takip etsin popi oliyim diye doğrularımdan vazgeçmem :A kalsın o başarı bana göre değil
Ay seni tanımasak hadi anam çocuk kandır bunlarla sen. :A

• İlginç
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Aaa sen her türlü şeyi yaparsın. :A
Kuz sen ismi lazım değil anınca bir profiline baktım (engellediğim için normal akışta gözükmüyordı) ödüllerime kıytırık demiş ayol sektördeki en prestijli 6 ödül töreninden 3 ünde ödül aldım bu sene, kıyafetime pijama demiş hadi moda cahili bir Marulsun hiç mi ajansta geçen yaz dizisi izlemedin insanlar 2 metre sakal + şortla katılıyor :F

En önemli başarısı macunun tweetini retweetlemesi olan birine göre çok boş yapıyor :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
Kuz sen ismi lazım değil anınca bir profiline baktım (engellediğim için normal akışta gözükmüyordı) ödüllerime kıytırık demiş ayol sektördeki en prestijli 6 ödül töreninden 3 ünde ödül aldım bu sene, kıyafetime pijama demiş hadi moda cahili bir Marulsun hiç mi ajansta geçen yaz dizisi izlemedin insanlar 2 metre sakal + şortla katılıyor :F

En önemli başarısı macunun tweetini retweetlemesi olan birine göre çok boş yapıyor :A
Aaa yeter be gece gece uğraşamam aranızdaki mevzuyla hadi good naytslar olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...