2019 En Favori Şarkı 2019 Başlıyor!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sizi hiç satar mıyım Utku beyciğim... :bhr: :A Gelin bir olalım, birlik olalım ve avatarında bulunan kolsuzu destekleyen Hainli Fedai'yi satalım. :)) @Maskeli Fedai
Şerlok beyciğim kolsuzu desteklese yine iyi, şimdi de sarı papatyayı destekliyormuş Hainli Fedai :( Şunu destekliyor yani, inanabiliyor musunuz... @Maskeli Fedai

EXR7c9RX0AoAPYX.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şerlok beyciğim kolsuzu desteklese yine iyi, şimdi de sarı papatyayı destekliyormuş Hainli Fedai :( Şunu destekliyor yani, inanabiliyor musunuz... @Maskeli Fedai

EXR7c9RX0AoAPYX.jpg

Sayın Gs'li dostum kolsuz ve beceriksiz bir yarışmacı destekliyordu ancak kendisi en azından güzeldi. Ona buna sataşmazdı. Bir de şuna bak... Kolsuz, beceriksiz, fesat ve herkes kendisine "sarı papatya" diyor... Sayın Gs'li dostum ne yapmak, nereye varmak istemektedir... :A @Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

EXR7c9RX0AoAPYX.jpg
Sayın Gs'li dostum kolsuz ve beceriksiz bir yarışmacı destekliyordu ancak kendisi en azından güzeldi. Ona buna sataşmazdı. Bir de şuna bak... Kolsuz, beceriksiz, fesat ve herkes kendisine "sarı papatya" diyor... Sayın Gs'li dostum ne yapmak, nereye varmak istemektedir... :A @Maskeli Fedai
Kıskanmayın Yunus Emre reyizi :A Kendisi çok iyi bir kudurtucudur.. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Bully Öbür tarafları kilitlemişsin buradan cevap vereyim :A Feridun için stratejik oy kullanmayı düşündüm aslında ama neyse dedim boşver ilk turu da geçemiyorsa zaten forum sevmemiştir yapacak bir şey yok :A Ama son anda bir yiğit çıkıp taşıdı 2. tura demek. Yine MS gidişatı başladı Feridun için o zaman da ilk haftayı zar zor geçip finale kadar gitmişti :A @Çiğdem

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and Bully

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully Öbür tarafları kilitlemişsin buradan cevap vereyim :A Feridun için stratejik oy kullanmayı düşündüm aslında ama neyse dedim boşver ilk turu da geçemiyorsa zaten forum sevmemiştir yapacak bir şey yok :A Ama son anda bir yiğit çıkıp taşıdı 2. tura demek. Yine MS gidişatı başladı Feridun için o zaman da ilk haftayı zar zor geçip finale kadar gitmişti :A @Çiğdem
O yiğit @mrt-06 :A

Adam sessiz ve derinden ilerliyor, çok tehlikeli :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Ne demeye hortlatmış bu konuyu şimdi bizim kütük, Feridun falan bir şeyler demiş... @Maskeli Fedai

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
O yiğit @mrt-06 :A

Adam sessiz ve derinden ilerliyor, çok tehlikeli :A
@mrt-06 helal olsun sana yiğidim, sen biliyorsun bu işi :A
Vefa...

MasacRE

Favori Üye