2017 En Favori Şarkı 2017 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Büyük Finale Çıksın ?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oda güzel ama Yankı ve son slow şarkısını çok beğeniyorum ben. :)
Yankıda sanırım Sılaya elenmişti :F @denizz19

Bu şarkısıda güzel bakalım gerçi Tilki Kız dısında kimin kazandığının önemi yok bir rezilliğe imza atmayalımda diğer 3 şarkıcıda kazansa olur :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben eskimem rahat ol sen her daim yenilenen halimle karşında dururum senin. Ama senin belli ki pek havan kalmamış forumda :A
Ya allah aşkına sen ve yenilenmek. :A Başka ilgi alanlarım olduğu için olabilir mi? :X

şaka maka da derdim filan yok senle yine başladın çekemiyorsun yok edemiyoruz tarzı 9999 kez yazdığın mesajlar. zaten tek derdim de senle kavga etmek. normal konuşacaksan konuş benle.yok diyorsan cevap vermezsin bende sana vermem. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ya allah aşkına sen ve yenilenmek. :A Başka ilgi alanlarım olduğu için olabilir mi? :X

şaka maka da derdim filan yok senle yine başladın çekemiyorsun yok edemiyoruz tarzı 9999 kez yazdığın mesajlar. zaten tek derdim de senle kavga etmek. normal konuşacaksan konuş benle.yok diyorsan cevap vermezsin bende sana vermem. :)
İlk sen laf attın masum pozu çizme hemen :A büyük lokma ye ama büyük laf etme demişler tatlım inan kimseyle kavga etmeye niyetim yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...