2016 En Favori Şarkı 2016 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Elinde olsa Esma Sultan cephesini boğarsın sen. :A
Hahaha sen hariç hepsini boğarım evet :A

İnsanların tercihlerine saygı duysana biraz. Tehdit etme falan noluyoruz. Ben yarışmayı etkileyecek hiç bir şey yapmadığım halde senin bu olumsuz tavrından gerildim. Germe insanları.:) Ayrıca hiç bir şeyde yapamazsın dibine kadar arkasındayız..
La saf mısın oğlum sen ben Harun'a mı bir şey yapıyorum Simgeye dedim onu sen okuduğunu anla :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hahaha sen hariç hepsini boğarım evet :A

La saf mısın oğlum sen ben Harun'a mı bir şey yapıyorum Simgeye dedim onu sen okuduğunu anla :F

Aynı şey. Tehdit etme insanları. Tamam senin için bunu yaparım şunu yaparım falan okey ama yok sen görürsün simgeyi bitireceğim falan çok geren cümleler. Sıkma bu kadar halkı.:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Anket berabere bitti ama niye Sıla tur atladı? Geçmiş gruplarla alakalıysa adil olmamış, sonuçta puan turnuvası değil eleme turnuvasıydı bu.
Eşitlik olursa bundan önceki oylamada hangisi yüksek alırsa ona bakılır. Forumdaki tüm anketlerde aynı şey uygulanır. :A

Bizi Sıla'dan nefret ettirdiniz resmen, sizin yüzünüzden finalde Simge'yi destekleyebilirim :A
Utkucum kendine gel, yakışıyor mu sana bu hareketler? :T: Biz sadece demokratik haklarımızı kullandık, finalde Sıla oyu kullanacağından şüphem yok. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Eşitlik olursa bundan önceki oylamada hangisi yüksek alırsa ona bakılır. Forumdaki tüm anketlerde aynı şey uygulanır. :A

Utkucum kendine gel, yakışıyor mu sana bu hareketler? :T: Biz sadece demokratik haklarımızı kullandık, finalde Sıla oyu kullanacağından şüphem yok. :D

@BesaleT'i tebrik ederiz o halde, Leyla'yı daha iyi bulmasına rağmen sırf Sıla geride diye ona oy kullandı. :D

Ne diyelim, bir kere bin kere milyon kere SİMGE diyoruz artık. :A Sıla Ciddi ciddi birçok kişinin antipatisini kazandı bu yarışma sayesinde. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Tamam işte ben de demokratik hakkımı kullanacağım :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Anket berabere bitti ama niye Sıla tur atladı? Geçmiş gruplarla alakalıysa adil olmamış, sonuçta puan turnuvası değil eleme turnuvasıydı bu.
İşte gerçek biz bunu emrediyor :A

@BesaleT'i tebrik ederiz o halde, Leyla'yı daha iyi bulmasına rağmen sırf Sıla geride diye ona oy kullandı. :D

Ne diyelim, bir kere bin kere milyon kere SİMGE diyoruz artık. :A Sıla Ciddi ciddi birçok kişinin antipatisini kazandı bu yarışma sayesinde. :A
Çatla Çatla pis herif :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu oylama sonucunu YSK'ya taşımak için @Doğu şikayette bulundu, gereken incelemeleri yapacağız tarafsız yargıç olarak ben ve @Bully. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...